• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Alkohol i sprośne rzeczy do ucha

Status
Zamknięty.

Kolorowy

Podrywacz
Chodzicie ze swoimi partnerami/partnerkami na imprezy? pijecie cos? jak wypijecie to czy rozmawiacie ze soba... w zasadzie to chce wiedzieć czy nie szepczecie sobie sprosnych rzeczy do ucha :D chce wiedziec czy ja ejstem nienormalny czy kazdy tak ma ;]
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Nie chodzimy na imprezy - nie lubimy chucznych zabaw :p .
Wogóle nie pijemy alkoholu - nasi rodzice wypijają go za całe miasto :evil: .
Nie szepcemy sobie sprośnych rzeczy (szczególnie po pijaku). Sprośne rzeczy mówie tylko ja i na głos :twisted: .
 

Ewelina19

Cichy Podglądacz
ja z mim chłopakiem czasami chodzimy na imprezy lub impreza przychodzi do nas poniewa on mieszka sam i jego mieszkanie jest czesto miejscem imprez a co do picia alkoholu to od zcasu do czasu,a sprosne rzeczy mówimy sobie bardziej na trzezwo bo jak coś wypijemy to od razu budzą sie w nas zwierzece żądze :D kiding :D ale wtedy mamy większą ochote na seks nie wiem czemu sie tak dzieje
 

gonia

Erotoman
ja tam pobudzona jestem i bez % hehe sposrne rzeczy mowimy sobie po prostu :) jedyna impreza na ktorej wspolnie pilismy było wesele mojej siostryi sylwek nie lubimy imprez lepiej sie czujemy w domciu :)
 

ave

Cichy Podglądacz
Jak sobie wypije to myślisz że pamietam co tam gadam :p
A tak poważnie czasem jak sobie pomyśle co za głupoty gadam to wole nie pisac na forum i ze czasem jakiegoś liścia nie dostane to już cud :)
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Ja przy dziewczynie nie piję na umór, ale jak jestem w towarzystwie znajomych to potrafię sobie pofolgować i robić niezłe przypały (jak np. jazda 10 kilometrów przez miasto po pijaku we 4 rowerami do jedynego czynnego monopola w okolicy :D [o godzinie 2:00 :D ]. Efektem tego wyczynu było przebicie dwóch opon i wygięcie przedniego koła w jednym z rowerów ;D )
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Heh, z rowerami to jest dopiero jazda :lol: ja kiedyś też miałem podobną przygodę i do dzis mam nie tylko porysowaną ramę od roweru, ale też pare blizn :p Przynajmniej przekonałem się na własnej skórze, że "Pijesz? nie jedź!" to baardzo mądre słowa. Howgh!
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
E tam, na działce też jechaliśmy po pijaku i to dość mocno tymi alejkami i akurat dobrze, żeśmy się wypieprzyli i wylądowali na żywopłocie bo kawałek dalej stał na alejce samochód i byśmy mieli z nim czołówkę (a grzaliśmy bez świateł żadnych, po ciemku całkowicie :D )
 

ted

Biegły Uwodziciel
Ja czesto do baru jezdze na rowerku, jakos tak sie przyzwyczailem bo nie chce mi sie po nocy wracac na piechte bo chodze do jednego baru a jest on pare kilometrow ode mnie. Kiedys wracalem tak nawalony ze tego nei pamietam obudzilem sie jedynie nad ranem i mialem jakies mgliste wspomnienia o tym co poprzedniego dnia robilem mialem jedynie nogi od noskow poobijane bo pewnie nei moglem trafic ale o dziwo tak to bylem bez szwanku. Ale jazda po pijaku to nie bardzo. A co do imprez to ostatnimi czasy jak chodzilismy z dziewczyna na jakies domowki to zazywczaj bylem po paru nie przespanych nocach i zasypialem do polnocy, to dziewczyna zawsze sie mna troche pozajmowala potem budzila i wracalem do domu :p
 

Kamcia

Cichy Podglądacz
po pijaku zawsze jakoś bardziej sie chce :D nie wiem ale ja tak mam od zawsze ze jak wypije to mi się włącza syndrom namiętnosci :p

BTW> to chyba 10000 post na forum :D
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Po alkoholu szybciej po prostu puszczają pewne blokady, zahamowania (oczywiście o ile ktoś je ma :p )

A tego posta trzeba oblać koniecznie! :)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hehe no tak sporo sie tych postow juz nazbieralo :) a po alkoholu zawsze jakos tak bardziej sie chce kochac no chyba ze sie za duzo wypije :wink:
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
mój chłopak nie pije w ogóle, a ja w maaaluśkich ilościach od czasu do czasu. Jedno piwko na imprezie mi starczy:)

Rzadko chodzimy na imprezy, wybieramy tylko te lepsze, na poziomie, nie lubimy 'pochlej party' ani 'sex drugs & rock'n'roll' ewentualnie może być 'rock'n'roll & sex' w subtelnej wersji :)

Ja sie upiję nawet jednym piwkiem, wtedy jestem juz totalnie bez barier, bardziej niż zwykle, ale 'sprośnych' rzeczy nie mówię. Dla mnie w sumie nic chyba nei jest sprośne... To słowo mi się kojarzy z czymś 'obleśnym' a nie z czymś mającym związek ze mną i moim chłopakiem lub z kochającymi się parami. Sprośny to może byc spasły wujek Zdzisio z łysinką na weselu Cioci Jadzi a nie ja... :D :p
 

aguSka

Cichy Podglądacz
heh ja keidy sie upije, to osttnia rzecza o ktorej mysle jest szpetnaie na ucho chlopakowi, o wiele bardziej wole imprezowac z innymi, tanczyc gadac a jemu poszeptac to moge w kazdej chwili a bawic ze znajomkami tylko raz na jakis zcas..
 

Kolorowy

Podrywacz
No to ja jestem inny :D

A jak pójdziecie do pubu gdzie nie mozna tańczyć i trzeba siedzieć wśród znajomych :>

A nawet jak jest impreza gdzie się tańczy to nie mozna tańczyc w nieskonczonosc prawda? :>
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Procenty generalnie rozluźniają i tak dalej, ale spożyte w zbyt dużej ilości zmieniają drastycznie smak nasienia, a co jeszcze bardziej istotne podobno mogą wtedy wystąpić problemy z erekcją (nie wiem czy to prawda, osobiście nie miałem :p ) Oczywiście nie biorę pod uwagę jak ktoś się zaleje w trupa :wink:
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm u kobiety i mezczyzny troche inaczej sie to objawia, kobieta nawet po wiekszej dawce alkoholu czuje rosnace pozadanie a mezczyzna niestety tylko do pewnego momentu. Kiedy wypije za duzo podniecenie maleje a erekcja jest o wiele slabsza. Poza tym np piwo zawiera lupuline wiec takze substancje ktora raczej nie pomaga przy kontaktach plciowych.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry