• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki antykoncepcyjne i alkohol

Status
Zamknięty.

marcelina20

Cichy Podglądacz
Chciałabym sie upewnic czy w sytuacji kiedy biore tabletki antykoncepcyjne i wspołzyłam z chłopakiem ale do wytrysku nie doszło a wieczór wczesniej wypiłam troche alkoholu (tzn. jedno piwo) to czy szanse na ciaże sa minimalne? dzieki za odpowiedz
 

seeme

Cichy Podglądacz
Re: wątpliwosci.....

przypadki zawsze sie zdażają bo żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności ale myśle, ze nic się nie stanie =)
 

mara

Seks Praktykant
hehe a w tych 99.99% skuteczności antykoncepcji jest uwzględnione to, że zajść w ciąże za pierwszym razem kobiecie nie zawsze się udaje ? :lol:
 

ruth

Seks Praktykant
Ja to juz nie wiem jak to jest z tym alkoholem, jedni mówią, że osłabia działanie, drudzy że nie... Ja dla bezpieczeństwa nie pije :D
 

mara

Seks Praktykant
A tak z ciekawości, po zajściu w ciąże można mieć jeszcze 1-3 miesiące okres, hmm załóżym, że kobieta jest w ciąży, czy możliwe jest w kolejnym okresie, aby też zaszła (ponownie)? Dwoje dzieci urodzone z ~ miesięcznym opóźnieniem ? Nie jestem pewien, ale chyba obiło mi się to gdzieś o uszy lub przekręciłem cuś.

ruth: Chyba śmiało jeszcze mogę dodać, iż 99% skuteczności antykoncepcji jest wówczas, gdy dostosowana jest odpowiednia dawka hormonalna, ustalona przez lekarza.
 

ruth

Seks Praktykant
Oczywiście, że przez lekarza, ale czy jest on niski czy wysoki to z tego co mi wiadomo tabletki i tak są skuteczne.
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Powracając do odpowiedzi na pytanie. Prawdopodobieństwo tego, że zaszłaś w ciążę są takie same jakbyś nie wypiła tego piwa
 

poison-flower

Seks Praktykant
zaraz, jak by wszyscy uwarzali że wyższy poziom hormonów w tabletkach jest skuteczniejszy, to nie było by zróżnicowania w ich ilościach :)
a może to ja cos pokręciłam? :p
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
poison-flower masz całkowitą rację. Ludzie są różni i różnych dawek potrzebóją. A tak zrobię mały off topic. Jest jakiś sposób na naprawdę bolesne miesiączki? Bo jak moja dziewczyna ma okres i widzę jak się zwija z bólu to mi się aż słabo robi, że nic na to poradzić nie mogę :cry: Tabletki przeciwbólowe trochę pomagają ale...
 

poison-flower

Seks Praktykant
Nie moge pomóc bo sama połykam tabletki w takich ilościach że dziw że mam jeszcze wątrobę.
Spałam dziś u niego i był kochany że wstawał nawet w nocy i przynosił mi gorący termofor :roll:
a tak pozatym to ja co miesiąc chce zostać facetem :cry:
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry