• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

27 letnia dziewica

Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Nie. To co napisałem o wianku w żadnym stopniu nie znaczy, że bycie dziewicą to coś złego. To Ty zasugerowałaś, że bycie z kimś 10 lat to wyraz szacunku dla siebie. Czyli co - jak kobieta jest w 10 lat z 20 facetami to się nie szanuje? A jak jest NA RAZ z kilkoma to się nie szanuje?

Ja wyrazilam swoja opinie na podstawie tego, co bylo nam wiadome przez zalozycielke tematu.
A co nam założycielka tematu napisała? Jakie dane podała? Zadnych. Ty napisałaś natomiast, że widzisz same plusy.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Dla tego nie powinniśmy dodawać sobie danych z własnych wyobrażeń, tylko oprzeć się na tym co dostaliśmy.
Nie dostaliśmy żadnych danych. To na czym się opierać?
A skoro ktoś w tekście "jestem dziewicą" widzi tylko i wyłącznie decyzję kobiety o "szanowaniu ciała" to warto uświadomić, że powodem posiadania błony dziewiczej może być mnóstwo innych okoliczności.
Zresztą. Można być dziewicą i spróbować w seksie wszystkiego poza waginalną penetracją.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Dyskusja to nie przekonywanie, to przedstawianie swoich racji.
Dyskusja to "ustna lub pisemna wymiana zdań na jakiś temat mająca prowadzić do wspólnych wniosków" - definicja ze słownika języka polskiego PWN. Skoro mają być wspólne wnioski - to oczywistym jest, że któreś racje muszą okazać się ważniejsze. Czyli do swoich poglądów, racji należy przekonać. Samo przedstawianie swoich racji to wykład. Nieprawda?
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Dyskusja to "ustna lub pisemna wymiana zdań na jakiś temat mająca prowadzić do wspólnych wniosków" - definicja ze słownika języka polskiego PWN. Skoro mają być wspólne wnioski - to oczywistym jest, że któreś racje muszą okazać się ważniejsze. Czyli do swoich poglądów, racji należy przekonać. Samo przedstawianie swoich racji to wykład. Nieprawda?
jak cytujesz cytuj do końca
"Jeżeli w wyniku dyskusji nie dochodzi do wypracowania wspólnego stanowiska, dyskusja pomaga w określeniu istniejących rozbieżności. To może dać podstawę do dalszych działań, torujących drogę do godzenia różnych, nawet sprzecznych, poglądów lub interesów."

Ważne jest tu może dać postawę a nie musi. I wcale żadna ze stron nie musi zmieniać swojego poglądu.
Jak to mówi stare przysłowie chińskie "warto wiedzieć w którym momencie warto odpuścić" (no dobra nie wiem czy to chińskie i chodziło o inteligencje)
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Problem leży nie tyle w wieku, w jakim próbujemy swoich sił w tym sporcie, co w dziwnym stygmatyzowaniu dziewictwa w każdą stronę. Osobiście nie widzę nic złego, dziwnego, zdrożnego ani wstydliwego w poznawaniu tajników seksu w żadnym wieku - czy to „za gówniarza”, czy nawet po 30. Tyczy się to obu płci.
Grunt to podstawowa wiedza na temat zabezpieczeń przed niechcianą ciążą i chorobami wenerycznymi.

W moim mniemaniu przeżycie tego jest dosyć ważne w życiu człowieka (No, większości z nas), więc polecam się bardziej skupić na odpowiednim partnerze/partnerce, aby to wspomnienie było miłe i budziło wyłącznie pozytywne skojarzenia. 😊
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Snapchat sexting. 19 letnia Angela zaprasza! Ogłoszenia 375
S Dziewica po 40 Seks 56
V Ginekolog pierwszy raz dziewica Sprawy kobiet 12
V Dziewica 24 lata Pierwszy raz 118
L Ja prawiczek ona już dawno nie dziewica Związki 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry