• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

27 letnia dziewica

D

Deleted member 42063

Guest
Pochwica? Chyba na papierze lub w ukrytej prawdzie. Znam wiele dziewczyn ktore pozno zaczely wspolzyc i zadna nie miala pochwicy. Tak naprawde wogole sie z tym nie spotkalam „na zywo”, oprocz wiedzy ksiazkowej.

Bardziej moglabym sie nabawic pochwicy gdyby ktos mnie unikal jak ognia jakby sie dowiedzial ze jestem dziewica🤣

Troszeczke nie rozumiem czego oczekujesz od kobiet: ze w liceum pojda do kolegi i to zrobia zeby nie byc dziewica? Widocznie nie miala takich potrzeb lub wystarczjaco dobrej okazji. To ze sie dziewczyna szanowala, nie jest raczej do krytykowania.
Mojego zdania nie zmienisz. Ja twojego tez nie. Ale widze ze lubisz nasza wymiane zdan😂
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Pochwica? Chyba na papierze lub w ukrytej prawdzie. Znam wiele dziewczyn ktore pozno zaczely wspolzyc i zadna nie miala pochwicy. Tak naprawde wogole sie z tym nie spotkalam „na zywo”, oprocz wiedzy ksiazkowej.
Przepraszam, a masz kontakt z reprezentatywną ilością kobiet, żeby użyć to tego jako argumentu?
Zaskoczenie, że ktoś może być chory na coś co nie spotyka się wśród znajomych, jest nieco na wyrost.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
To ze sie dziewczyna szanowala, nie jest raczej do krytykowania.
I doszliśmy do momentu, do którego wiedziałem że dojdziemy.
Skoro kobieta o innej, która nie czekała na miłość życia, która lubi seks i zaczęła wcześnie pisze: "nie szanowała się" to ... to ręce opadają.
Ty napisałaś, ze widzisz same plusy tego, że kobieta jest dziewicą. Ja tylko wskazałem, ile może być minusów stojących za powodem bycia dziewicą.
 
D

Deleted member 42063

Guest
Przepraszam, a masz kontakt z reprezentatywną ilością kobiet, żeby użyć to tego jako argumentu?
Zaskoczenie, że ktoś może być chory na coś co nie spotyka się wśród znajomych, jest nieco na wyrost.
To znajdz prosze badanie z wynikiem, ile kobiet na to cierpi. Bedziemy wiedziec👍🏻
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
To znajdz prosze badanie z wynikiem, ile kobiet na to cierpi. Bedziemy wiedziec👍🏻
A co to ma do rzeczy ile? Podałem tylko wymyślone nieliczne z wielu powodów, które mogą być przyczyną pozostawania dziewicą.
To może odwrotnie - ile kobiet cieszyłoby się, że facet jeszcze nigdy nie uprawiał seksu? A ile z nich nadal się będzie cieszyło, jeśli się okaże, że to trwała impotencja jest przyczyną? Tudzież inny nieuleczalny defekt?
 
D

Deleted member 42063

Guest
Tak. O Tobie. I wiem, nie napisałaś wprost że się nie szanowała. Napisałaś odwrotnie ale to to samo znaczy.
Jestem z jedna osoba od ~10 lat. Mam 30. Sa rzeczy, ktorych zaluje ale na pewno nie tego
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
To znajdz prosze badanie z wynikiem, ile kobiet na to cierpi. Bedziemy wiedziec👍🏻
Serio sama powołujesz się na literaturę a mi każesz badania przedstawiać?
Wybacz ale sama sobie poszukaj. Ja nie neguje literatury, Ty i owszem, powołując się na znajomych.
Wiesz, nie mam znajomych co by nie uprawiali seksu. Czy to znaczy, że nie ma aseksualnych osób? Była bym debilem, żeby tak twierdzić, zwyczajnie nie obracam się w takiej grupie osób
ps Po przemyśleniu teoretycznie znam jedną taką osobą ale nie chwali się tym, to moje domniemanie.
pps Nie lubię pchać się w dyskusję kiedy ktoś sam sobie zaprzecza, ale idzie w zaparte, zwyczajnie nie ma sensu kopać się ze ścianą. To tez jest zrozumienie, o którym nie masz pojęcia.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
To może odwrotnie - ile kobiet cieszyłoby się, że facet jeszcze nigdy nie uprawiał seksu?
Obawiam, się ze proporcja jest dokładnie odwrotna, ale ma to uzasadnienie, nie tylko mentalne.
A ile z nich nadal się będzie cieszyło, jeśli się okaże, że to trwała impotencja jest przyczyną? Tudzież inny nieuleczalny defekt?
Wtedy przyjdzie na forum, i będzie żal, w sumie dwóch stron, zakładając że facet jest ok i chciał by się sprawdzić.
 
D

Deleted member 42063

Guest
Serio sama powołujesz się na literaturę a mi każesz badania przedstawiać?
Wybacz ale sama sobie poszukaj. Ja nie neguje literatury, Ty i owszem, powołując się na znajomych.
Gdzie neguje literature? Pisalam, ze nie spotkalam sie z nikim kto to przeszedł wiec MOŻE to byc rzadki problem. Znam 100 osob, ktore mialy grype wiec to jest raczej popularna choroba. Skoro ty nie obracasz sie w takiej grupie ludzi, ja znam za malo zeby tutaj bylo to wystarczajace wiec trzeba zajrzec do badan. Nie mowie ze tego nie ma. W Polsce jest około 20 milionow kobiet, wiec żeby znać dokradną liczbę, trzeba by było sprawdzić.
Z reszta to nie ja wspomniałam o pochwicy. Zapytaj forumowicza skąd ma takie informacje
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Gdzie neguje literature? Pisalam, ze nie spotkalam sie z nikim kto to przeszedł wiec MOŻE to byc rzadki problem.
może w tym:
Chyba na papierze lub w ukrytej prawdzie.
ale jak pewnie teraz próbujesz, odniosłam błedne wrażenie, wcale nie chodziło, że to się spotyka w fikcji. Przyjmuję do informacji.
Znam 100 osob, ktore mialy grype wiec to jest raczej popularna choroba. Skoro ty nie obracasz sie w takiej grupie ludzi, ja znam za malo zeby tutaj bylo to wystarczajace wiec trzeba zajrzec do badan. Nie mowie ze tego nie ma. W Polsce jest około 20 milionow kobiet, wiec żeby znać dokradną liczbę, trzeba by było sprawdzić.
ale jakie ma znaczenie ile dokładnie kobiet ma pochwicę? Zmienia to jakieś fakty że mają w zalezności czy miało to 10 osób czy 100? Powód jest, nikt nie wskazuje na częstotliwość, a tym bardziej nikt nie neguje że taka może być przyczyna, oprócz Ciebie bo się z tym nie spotkałaś.
Z reszta to nie ja wspomniałam o pochwicy. Zapytaj forumowicza skąd ma takie informacje
Ale ja nie potrzebuję go pytać. Rozumiem jego kontekst wypowiedzi. To był przykład a nie statystyka.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Podsumowujac, to rozmawiacie o tym że pewnie jest z nią coś nie tak.
skąd taki wniosek? bo toczy się dyskusja to oznacza, że coś jest nie tak?
Raczej zeszła rozmowa na wyciąganie pochopnych wniosków.
Samo nieuprawianie czy uprawianie seksu ciężko rozstrzygać w jakikolwiek sposób.
 
D

Deleted member 42063

Guest
Wiecie co? ..wygląda jakby sama zainteresowana dała sobie spokój z tym wątkiem.
Tak sie dobrze zaczelo robic to musiales zepsuc🤣🤣🤣

Nie. Rozmawiamy o tym, że odpowiedź na pytanie: "co sądzicie o dziewicy w wieku xyz" jest niepełna bez poznania przyczyny nieuprawiania seksu.
I tu sie z Toba zgodze. Ale z porucznikiem rowniez dlatego miałam z Toba roznice zdan. Dlatego, ze skupiles sie na tym co jest przyczyna ale ze to cos zlego, ze jest dziewica, jak ta pochwica czy religia czy co tam jeszcze bylo, a ja na tym, ze tak moglo byc z wyboru i nie ma w tym nic zlego, wrecz przeciwnie.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Dlatego, ze skupiles sie na tym co jest przyczyna ale ze to cos zlego, ze jest dziewica, jak ta pochwica czy religia czy co tam jeszcze bylo, a ja na tym, ze tak moglo byc z wyboru i nie ma w tym nic zlego, wrecz przeciwnie.

Ty napisałaś, że bycie dziewicą to same plusy. Ze widzisz same plusy. A ja, że bycie dziewicą może wynikać z różnorodnych problemów. A te problemy to niekoniecznie są "same plusy". Nigdzie nie napisałem, że bycie dziewicą to coś złego. Napisałem jedynie, że różnorodne problemy mogą za tym stać.
Sęk w tym, że już to pisałem ale najwyraźniej Ty nie chcesz tego zrozumieć.
 
D

Deleted member 42063

Guest
Nigdzie nie napisałem, że bycie dziewicą to coś złego.
Tu napisales
Zaraz ktoś napisze, że byłby dumny, że "kobieta zachowała wianek dla niego".

Chociaz wydaje mi sie, ze sie nie zrozumielismy w kilku kwestiach poprostu.

Ja wyrazilam swoja opinie na podstawie tego, co bylo nam wiadome przez zalozycielke tematu. To chyba logiczne, ze nie uwazam choroby za plus.
Ale ja mam zamiar zostawic ten temat za soba
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Snapchat sexting. 19 letnia Angela zaprasza! Ogłoszenia 375
S Dziewica po 40 Seks 56
V Ginekolog pierwszy raz dziewica Sprawy kobiet 12
V Dziewica 24 lata Pierwszy raz 118
L Ja prawiczek ona już dawno nie dziewica Związki 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry