• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

25 letni prawiczek nigdy nie miał dziewczyny

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
polecam dominujące kobiety, taką dominę która postawi ciebie do pionu :)

poszukaj najpierw jakiegoś samca alfę, który da ci jakieś wskazówki... takiego mentora do zadań specjalnych, tylko nie zapisuj się na żadne ,,kursy uwodzenia,, :)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
za nieśmiały jest na dominę, ale jakiegoś zaufanego kumpla który mu nagra jakąś dupę do zerżnięcia mógł by zapoznać....
Może nie wypalić. Mam zakompleksoinego szawgra. Podsyłałam Mu swoje koleżanki. Było kino, jakaś kawa i na więcej się nie odważał. Ale tam teściowa jest toksyczną osobą. Już Mu mówiłam, żeby się wyprowadził, bo stary koń. 🙄
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
no i tutaj mrumru podała przykład co może powodować nieśmiałość i kompleksy - kobieta, mama czy ex
i może tu tkwi problem autora, bo nie może sobie znaleźć kobiety - duży wpływ może mieć matka
 
P

Prawiczek95

Guest
Na pewno nie jest to kwestia byłej ex bo nie miałem nigdy dziewczyny. A jaki waszym zdaniem wpływ może mieć na to mama.
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Wpływ matki ? Żaden.
Zawsze kiedy pojawia się taki temat to wszyscy zaraz doszukują się traum z dzieciństwa. Matka nie kochała, w szkole bili, siedział w poprawczaku, był molestowany... Owszem to są ludzkie tragedie. Ale chodzi mi o to że takie problemy jakie ma autor można mieć też będąc z normalnej i kochającej rodziny. Sajjanin niedawno opisałeś sytuacje Twojego znajomego z małym kutasem. Można mieć ciało jak Cristiano Ronaldo ale wystarczy jeden taki fizyczny defekt i wtedy wszystko na nic. I nie potrzeba do tego traumy z dzieciństwa.
 
P

Prawiczek95

Guest
Chciałbym zapytać czy kobietom przeszkadza to że chłopak jest jeszcze prawiczkiem. Czy lepiej się nie przyznawać.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Prawiczek, 25 lat to pozno, ale jeszcze nie tak tragicznie. Skoro jestes transwestyta, bedzie na pewno trudniej znalezc kobiete akceptujaca taki stan rzeczy, niemniej jest to mozliwe, bo ludzie maja rozne upodobania jesli chodzi o sfere erotyczna. Na pewno nikt na forum nie poda ci gotowego rozwiazania ani nie podesle na priv numeru tel. do dziewczyny, w ktorej sie od razu zakochasz z wzajemnoscia ;) Sam musisz wyjsc do ludzi, wysilic sie, szukac w realu, moze w necie grajac w otwarte karty. Ile czasu zajmie, nim znajdziesz kogos własciwego? Tego nie wiemy, wszystko zalezy w duzej mierze od szczescia, lub od zwykłego przypadku, bo tak sie własnie zaczyna wiele zwiazkow :)
No więc jednak jesteś bardzo nieśmiały. Musisz nad tym pilnie popracować. Na początek zacznij tak jak radzą wyżej. Siłownia, basen, sałna... itp. oswój się z widokiem rozebranych lasek...
Sensowna rada, popieram.
Pogadanie z dziewczynami z forum tez ok, wiadomo ze jak ktos ma problem z nawiazywaniem relacji, to musi jakos go pokonac probujac te relacje w ten czy inny sposob nawiazac. Zgodnie z zasada "cwiczenie czyni mistrza", bo raczej nie da sie inaczej.

I to by było na tyle Zieluss, jesli chodzi o twoje rady...

Jak nie wiesz co mam na mysli, to sobie raz jeszcze poczytaj co napisałes i sie zastanow, czy na forum sa dziewczyny, czy jednak "dupy", bo to zasadnicza rożnica:rolleyes:
Poszukaj na innych forach, może jest jakoś dupa co lubi się przebierać za faceta, byli byście dla siebie idealni ...
(...) jakiegoś zaufanego kumpla który mu nagra jakąś dupę do zerżnięcia mógł by zapoznać....
To że według ciebie kobiety to dupy, ktore trzeba rżnac swiadczy o "jakosci" twojej porady i o tym, jak głeboko w zadzie masz elementarne zasady szacunku wzgledem innego człowieka. Innymi słowy szowinizm i bufonada łamane przez żenade :rolleyes:
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wpływ matki ? Żaden.
Zawsze kiedy pojawia się taki temat to wszyscy zaraz doszukują się traum z dzieciństwa. Matka nie kochała, w szkole bili, siedział w poprawczaku, był molestowany... Owszem to są ludzkie tragedie. Ale chodzi mi o to że takie problemy jakie ma autor można mieć też będąc z normalnej i kochającej rodziny...
Kochającej rodziny?
No, kuzwa, ta normalna kochająca rodzina, pozbawiła go normalnego psychicznego rozwoju, wiesz co za tym sie kryje?
Podpowiem, 25 letni prawiczek, został (świadomie lub nieświadomie) pozbawiony doświadczeń wyniesionych z dzieciństwa i doświadczeń dojrzewania, a który to teraz ma w plecy 10 straconych lat.
Lat bezpowrotnie straconych!
Tego nie naprawi żaden na świecie psycholog żaden psychiatra.

Poddajesz w wątpliwość role matki na wychowanie Prawiczek95... hmm...
Jeśli tak, to kto w takim razie wychował go na psychicznego kalekę?
Na pewno nie ulica, ale może złośliwe sąsiadki lub mohery?
Jeśli tak to pojawia sie następne pytanie: gdzie była matka, gdzie był ojciec? Babcia, dziadek?
Chciałbym zapytać czy kobietom przeszkadza to że chłopak jest jeszcze prawiczkiem. Czy lepiej się nie przyznawać.
Nie sadze, aby jakaś w miarę rozgarnięta kobieta poszła do łóżka z Toba, bo i każda z nich najpierw zada sobie pytanie
co spowodowało, ze nie masz doświadczeń, (a zatem musisz być wrakiem, którego żadna nie chciała) i jak nic pokaże Ci środkowy palec.
Dziewczyny nie są idiotkami i nie sa dupami do rżnięcia pod płotem z byle kim i byle jak.

Rikke...
Kilka razy przelatywałem nad Walhalla... 🙂
Odblokuj pieprzony skrzynke, bo nie moge dostac sie do Ciebie.
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Przecież ja nie mówiłem stricte o jego ( autora ) przypadku. Tylko podałem przykład że różne mogą być sytuacje. I dla przykładu przytoczyłem historię którą niedawno w innym wątku opisał Sajjanin.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Czy to jest normalne w tym wieku?
Słowo "normalne" ma kilka znaczeń - i każde z tych znaczeń wyklucza pozostałe. Zależy, które znaczenie tego słowa masz na myśli. Dla każdego normalne może być co innego.
- polecam obejrzeć.
Nie musisz od razu przyznawać się nowo poznanej kobiecie do rzeczy, do których wstydzisz się przyznać. Najpierw zdobądź jej zaufanie i nabierz pewności, że ona jest empatyczna i nie ma uprzedzeń ani skłonności do negatywnego oceniania niestandardowych rzeczy. Spróbuj to wyczuć. A gdy uda Ci się ją bliżej poznać, to w pewnym momencie możesz jej np. zaproponować, że obejrzycie wspólnie film Woody'ego Allena "Wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć o seksie (ale baliście się zapytać)". Jeden z jego segmentów porusza temat transwestytyzmu.

Czy masz ogólny problem z nieśmiałością, czy tylko z nieśmiałością w relacjach z kobietami?
Tak czy inaczej, myślę, że dobrze byłoby porozmawiać o tym z dobrym psychologiem, a może psychiatrą, czy też psychoterapeutą. Żeby ustalić przyczynę tego. Bo ta nieśmiałość to może być część jakiegoś szerszego i głębszego problemu. Może to np. wynik jakiejś dawnej traumy, o której już zdążyłeś zapomnieć, bo ją wyparłeś. Porozmawiaj ze specjalistą na temat swojej przeszłości. Może uda się coś ustalić.
A może po prostu np. od lat masz niezdiagnozowaną depresję i nie wiesz o tym.
ważne co ty uważasz za transseksualizm.
Nie myl transwestytyzmu z transseksualizmem, bo to dwie zupełnie różne rzeczy. Brakuje jeszcze tylko, żebyś wepchnął tu trans i muzykę trance - i byłby komplet. :)
Jeśli tak, to kto w takim razie wychował go na psychicznego kalekę?
A skąd wiesz, że to kwestia wychowania, a nie np. neuroprzekaźników i nieprawidłowej biochemii ośrodkowego układu nerwowego?
Nie sadze, aby jakaś w miarę rozgarnięta kobieta poszła do łóżka z Toba, bo i każda z nich najpierw zada sobie pytanie
co spowodowało, ze nie masz doświadczeń, (a zatem musisz być wrakiem, którego żadna nie chciała) i jak nic pokaże Ci środkowy palec.
Jeśli przyczyną braku doświadczeń jest np. to, że ktoś zmagał się z depresją lub z innymi problemami psychicznymi, to odrzucenie kogoś tylko z tego powodu świadczy o zupełnym braku empatii i zrozumienia - czyli o bezduszności. I o tym, że jest się prymitywną blacharą kierującą się durnymi stereotypami na temat chorób psychicznych. Na pewno nie świadczy o byciu "w miarę rozgarniętą", jak próbujesz to przedstawić.
Ludzie są różni. I wiele kobiet to rozumie. Natomiast nie rozumieją tego dresiarze, blachary i tym podobne typy.
 

Zieluss

Cichy Podglądacz
hahahah... Rikke jaśnie Panie ...
Ja bardzo uniżenie chciałem ze swojej strony przeprosić za ten skrót myślowy który niefortunnie wyszedł z pod moich palców. Ja nie wiedziałem, że na tym forum mamy takich wrażliwych dżentelmenów. Ze swojej strony chciał bym zapewnić, iż w przyszłości dołożę wszelkich starań aby moje wypowiedzi były na należytym poziomie i nie godziły w uczucia innych. Obiecuje, że przed napisaniem każdego posta wzniosę się na wyżyny swojego intelektu i dokonam niemożliwego aby nikt więcej nie poczuł się urażony, ok ?
 

Zieluss

Cichy Podglądacz
I to by było na tyle Zieluss, jesli chodzi o twoje rady...

Jak nie wiesz co mam na mysli, to sobie raz jeszcze poczytaj co napisałes i sie zastanow, czy na forum sa dziewczyny, czy jednak "dupy", bo to zasadnicza rożnica:rolleyes:


To że według ciebie kobiety to dupy, ktore trzeba rżnac swiadczy o "jakosci" twojej porady i o tym, jak głeboko w zadzie masz elementarne zasady szacunku wzgledem innego człowieka. Innymi słowy szowinizm i bufonada łamane przez żenade :rolleyes:

Kobieta to kobieta. Natomiast kobieta którą wyrywasz w barze podczas jednej nocy i potem obracasz do rana nie pamiętając nawet jej imienia to dla mnie DUPA. i wielka kropka na koniec.

a i jeszcze jak by sie okazało, że ona chce rano jakąś kasę za tą noc to na taką "kobietę" tez jest określenie ale nie przytoczę bu byś mógł zawału dostać ....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry