• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Podobno to dobrze jak kobieta się wstydzi.
Moim zdaniem wręcz przeciwnie. Wstyd tylko blokuje i ogranicza człowieka.
Uwielbiam, gdy kobieta jest świadoma własnej seksualności, otwarta, śmiała, bezpośrednia, bezpruderyjna, chętna eksplorować własną seksualność i zaspokajać swoje potrzeby i fantazje, eksperymentować, wychodzić z inicjatywą, otwarcie, wprost i ze szczegółami opowiadać o swoich fantazjach i upodobaniach i przy tym jest pozytywnie zakręcona - jak Lindsey Doe, o której niedawno wspomniałem w innym temacie.
Nie, niedobrze. Wstyd i zamknięcie się w sobie działa niszczycielsko na relację i nas samych.
Otóż to.
 
Mężczyzna

bk69kk52

Cichy Podglądacz
Żona lubi jak ją przykuwam za ręce takimi kajdankami z sex shopu do łóżka w pozycji na czworaka i opasce na oczy.Od razu robi się bardzo mokra i prosi żebym w nią wszedł.Drażnię się z nią przez chwilę ale potem klękam za nią wchodzę w jej cipkę i długo z niej nie wychodzę.Dzięki takim upodobaniom zony wiele razy udal mi się dopuścić do niej naszych wspólnych znajomych.Nigdy nie przypuszczalem że widok mojej z innym może być tak podniecający.Mam na telefonie masę filmików z takich spotkań ale jej na razie nie pokazuję,może kiedyś
I co nie zorientowała się, że inny ja posuwa?
 
Mężczyzna

Kermit

Cichy Podglądacz
Hm... Fajny temat.
My z żonką zrealizowaliśmy już:
anal,
seks "na dwa baty" z seks maszyną no i z samym dildo, (w różnych konfiguracjach).
seks w samochodzie (wielokrotnie po lasach hehe za czasów narzeczeństwa lata temu)
seks w miejscu publicznym też się przytrafił.
zabawki w dominacje z wiązaniem w obie strony też już były

Okropnie nas teraz kusi trójkąt 2M+1K i 2K+1M ale ciężko to zrealizować. (Ciężko znaleźć kogoś pewnego).
Też mam ochotę na trójkąt, zgadzam się że znaleźć kogoś pewnego jest ciężko.Ale trzeba szukać żeby zrealizować fantazję.
Jak masz ochotę zapraszam do kontaktu.
 
Kobieta

Kirke

Cichy Podglądacz
Ja to sądziłam, że fantazjowanie o czynnościach seksualnych partnera z inną osobą, to jakieś kuriozum, a okazuje się - ku mojemu zaskoczeniu, że wielu z Was ma to samo. No więc - tak, ja też. Doszło także do delikatnej realizacji owej fantazji, którą sama zainicjowałam. Nie żałuję. Czy to powtórzę? Prawdopodobnie tak.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry