• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Seks w trójkącie w obu układach (KMM i KKM), w czworokącie. Wielokąty zawsze były wysoko na liście moich fantazji. Seks z kilkanaście lat starszym ode mnie facetem. Układ lesbijsko przyjacielski. Zabawy z wkładaniem w siebie różnych przedmiotów. Bycie przyłapaną na seksie przez znajomą. Uwielbiam spełnianie fantazji ;)
 
Mężczyzna

PATEGOKOLUNIA

Cichy Podglądacz
Seks w trójkącie w obu układach (KMM i KKM), w czworokącie. Wielokąty zawsze były wysoko na liście moich fantazji. Seks z kilkanaście lat starszym ode mnie facetem. Układ lesbijsko przyjacielski. Zabawy z wkładaniem w siebie różnych przedmiotów. Bycie przyłapaną na seksie przez znajomą. Uwielbiam spełnianie fantazji ;)
No to jest nas dwoje he też uwielbiam to robić może wymienimy się doświadczeniami he
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
O, przypomniało mi się jeszcze, że miałam taką fantazję i zrealizowałam.
Ze znajomym, który niestety mieszka daleko ode mnie to gdy się nie widzimy ja wysyłam mu swoje koreczki analne, on na nie dochodzi, odsyła mi je i bawię się nimi całymi w spermie. Bardzo mnie to nakręca, dużo bardziej niż zabawa korkami bez tego.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
O, przypomniało mi się jeszcze, że miałam taką fantazję i zrealizowałam.
Ze znajomym, który niestety mieszka daleko ode mnie to gdy się nie widzimy ja wysyłam mu swoje koreczki analne, on na nie dochodzi, odsyła mi je i bawię się nimi całymi w spermie. Bardzo mnie to nakręca, dużo bardziej niż zabawa korkami bez tego.
Ale te koreczki miałaś wcześniej w sobie?
Bo szkoda by było takiego koreczka nie oblizać 😋
 
Mężczyzna

SK32

Cichy Podglądacz
Hm... Fajny temat.
My z żonką zrealizowaliśmy już:
anal,
seks "na dwa baty" z seks maszyną no i z samym dildo, (w różnych konfiguracjach).
seks w samochodzie (wielokrotnie po lasach hehe za czasów narzeczeństwa lata temu)
seks w miejscu publicznym też się przytrafił.
zabawki w dominacje z wiązaniem w obie strony też już były

Okropnie nas teraz kusi trójkąt 2M+1K i 2K+1M ale ciężko to zrealizować. (Ciężko znaleźć kogoś pewnego).
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry