• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaką najbardziej zwariowaną macie fantazje?

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Mam na myśli to, że czasem coś w nas tkwi niejako nie pobudzone zewnętrznymi inspiracjami i dopiero po jakimś czasie natrafiamy na slad tego w realnych kształtach jakichś obrazów czy opowadań i wtedy ja mam cos takiego; wow to jednak jest🤭😜
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Skoro o tym mowa, to na innym forum jedna użytkowniczka napisała, że jej marzenie, które nigdy się nie spełni, to wzięcie kąpieli w wannie pełnej spermy.
Też ciekawa fantazja. Choć jeszcze bardziej nierealna. :)
Jestem wielką fanką spermy, aż przeginkowo, ale u mnie musi mieć wymiar personalny, dlatego już szybciej bukkake po ostrym seksie niż tak po prostu zastać wannę wypełnioną spermą, bo tu pewnie ten sam efekt miałby dla mnie rozwodniony kisiel. Ale bardzo ciekawa fantazja ;)
 
Mężczyzna

ex1980

Cichy Podglądacz
Mnie bardzo podnieca myśl o tym, że jest kobieta, która przymusza mnie do wykonywania jej poleceń, mające na celu przyłapanie mnie przez całkiem obce kobiety np. w miejscu publicznym na masturbacji lub przynajmniej z gołym fiutem. Takie przymuszanie do ekshibicjonizmu, gdzie nie miał bym wyboru, tylko musiał wykonać zadanie, bez względu na moje odczucia, wstyd, itd.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ja to gdzieś tam w odmętach mojego mózgu mam myśli że chciałabym spróbować bukkake, raczej nigdy to się nie spełni z bo nawet gdybym była wolna nie wiedziałabym jak to zorganizować.
No to się okazuje, że wcale taka grzeczna to Ty nie jesteś 😉 A swoją drogą taka udekorowana spermą kobieta wygląda super 😃
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry