• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
oczywiście że może, starsi mnie kręcą najbardziej, są delikatni ale też stanowczy - czyli idealnie dla młodszej 😊
Wiem że starsi są delikatniejsi, ale bardziej konkretni niż młode lisy. Wiem bo mam 40l. Jedynie mam wątpliwości czy młoda buzia i mentalność z innej planety nie odstrasza takiego samca
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Z ciekawością czytałam o masturbacji podczas jazdy samochodem i stwierdziłam, że to interesujące i jaka oszczędność czasu 😋, a jako kobieta pragmatyczna i zarządzająca czasem po mistrzowsku postanowiłam to sprawdzić.
Trasa ponad 400 kilometrów, tempomat i wszystkie czujniki włączone i lovensik lush w odpowiednim miejscu na programie wibracje w rytm muzyki. Kawałki bardzo spokojne ale rytmiczne, przez ponad godzinkę jazdy, kiedy robiło się ostro muzyczka stop dla bezpieczeństwa podczas jazdy. Stwierdziłam, że chyba się przyzwyczajam po dwóch delikatnych orgazmach i podkreciłam tempo, tak przez pół godziny. Poczułam bardzo przyjemne mrowienie na całym ciele i stwierdziłam, że zbliża się bardzo fajny orgazm. Muszę przyznać, że ekstra sprawa ekspresówka prawy pasik późna nocą migające odblaski. Orgazm silny, ja krzyczę w samochodzie i jednocześnie patrzę na drogę ( ok kamerka tempomat stabilizator jazdy i inne bajery mi pomagają) pod cipką i pupą czuje, że mam bardzo mokro. Musiałam się zatrzymać za jakimś zjazdem by zmienić majtki, spodnie i wytrzeć siedzenie, kiedy wstałam miałam kisielek na udach i dresiki przyklejone do skóry. Po przebraniu ujechałam jakieś 30 kilometrów i wstąpiłam na kawę do nieobajtkowej stacji. Zapłaciłam i po jej nalaniu w ekspresie ręce tak mi latały, że nie mogłam założyc plastikowej nakładki na kubek, próbowałam kilka razy po czym słyszę od sprzedawcy chyba Pani już ma sporo kilometrów za sobą proponuję dłuższą przerwę na relaksik 😂
Dzisiaj się zastanawiam wsiadając czy w moim samochodzie pachnie cipką czy tylko mi się wydaje🤪.
Nic dodać, nic ująć... Kolejny morderca na drodze. Fajnie jest doputy, dopóki nic się nie stanie a później płacz.
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Opiszę fantazję, o której tylko częściowo mogę powiedzieć, że jest zrealizowana. Otóż moja partnerka ma całkiem atrakcyjną kuzynkę, która na dodatek bardzo lubi seks.. Generalnie dziewczyna dość otwarta i seksowna. Oczywiście nie było mowy, żeby w próbować się do niej zbliżyć w jakiś niedwuznaczny sposób. Nie przedłużając - facet kuzynki mojej partnerki przyniósł przenośny dysk, żebym zgrał mu jakieś rodzinne fotki, zostawił mi go, a tam wśród wielu folderów zdjęć, jak byk jeden nazwany XXX. No i nie trudno się domyślić co znalazłem - fotki i filmy kuzynki z jej facetem, pełen zestaw zabawy...
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Skoro młoda dziewczyna wygląda młodziutko, to chyba na upartego można cię podpiąć pod małolatę. Takie najlepsze - niby jak nastolatka, a już doświadczona.
Lubie dupki takich małolatek. Naprawdę tam wszystko gra, jest jędrne i robi robotę. Ale jeśli ma dziecięcą twarz to ni cholery mnie nie pociąga. Nie jestem księdzem 😜
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Z ciekawością czytałam o masturbacji podczas jazdy samochodem i stwierdziłam, że to interesujące i jaka oszczędność czasu 😋, a jako kobieta pragmatyczna i zarządzająca czasem po mistrzowsku postanowiłam to sprawdzić.
Trasa ponad 400 kilometrów, tempomat i wszystkie czujniki włączone i lovensik lush w odpowiednim miejscu na programie wibracje w rytm muzyki. Kawałki bardzo spokojne ale rytmiczne, przez ponad godzinkę jazdy, kiedy robiło się ostro muzyczka stop dla bezpieczeństwa podczas jazdy. Stwierdziłam, że chyba się przyzwyczajam po dwóch delikatnych orgazmach i podkreciłam tempo, tak przez pół godziny. Poczułam bardzo przyjemne mrowienie na całym ciele i stwierdziłam, że zbliża się bardzo fajny orgazm. Muszę przyznać, że ekstra sprawa ekspresówka prawy pasik późna nocą migające odblaski. Orgazm silny, ja krzyczę w samochodzie i jednocześnie patrzę na drogę ( ok kamerka tempomat stabilizator jazdy i inne bajery mi pomagają) pod cipką i pupą czuje, że mam bardzo mokro. Musiałam się zatrzymać za jakimś zjazdem by zmienić majtki, spodnie i wytrzeć siedzenie, kiedy wstałam miałam kisielek na udach i dresiki przyklejone do skóry. Po przebraniu ujechałam jakieś 30 kilometrów i wstąpiłam na kawę do nieobajtkowej stacji. Zapłaciłam i po jej nalaniu w ekspresie ręce tak mi latały, że nie mogłam założyc plastikowej nakładki na kubek, próbowałam kilka razy po czym słyszę od sprzedawcy chyba Pani już ma sporo kilometrów za sobą proponuję dłuższą przerwę na relaksik 😂
Dzisiaj się zastanawiam wsiadając czy w moim samochodzie pachnie cipką czy tylko mi się wydaje🤪.
Powiem Ci szczerze, że ja robię coś podobnego. Robiąc daleką trasę słucham podcastów erotycznych na Spotify i też mam podjarke przez większość drogi. Niema to wpływu na koncentrację, wręcz przeciwnie. Wyczulony na wszystkie bodźce. Niestety mało ciekawych podcastów jest na tej platformie w języku polskim. Jeśli miałbym polecić to kanał N.R. swingersi
Szerokości 😎
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry