• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

dziwne fantazje o zostaniu femboyem

Mężczyzna

Kubuś18

Cichy Podglądacz
Hejoo umm ostatnio nie wiem co się ze mną dzieje ale strasznie kręci mnie sama myśl o ubieraniu się w np. słodkie dziewczęce ciuchy. Wpisałem to w internet i wsumie nie dużo się dowiedziałem -_- ale natrafilem na femboye i wydaje mi sie że to może być to nie mogę przestać o tym myśleć cały czas siedzi mi to w głowie nie tylko ciuchy ale też samo zachowanie ta słodkość a nawet chęć spróbowania analu... Osobiście w ogóle nie podniecają mnie mężczyźni ale już kobieta ze sztucznym umm penisem już troche tak... nie wiem co mam z tym zrobić ktoś wie co mógł bym zrobić? Bo też nie zacznę tak poprostu wychodzić na dwór w słodkich ubrankach bo jestem zbyt shy 0_0.
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Jeśli na dodatek masz zgrabną figurę, fajne nogi to hmmm... myślę, że byłoby to całkiem podniecające 🤪. Przebierz się, porób sobie fotki, filmiki, znajdź jakiś portal i czekaj na reakcje. Sam z chęcią bym to zobaczył.
 
Mężczyzna

Kubuś18

Cichy Podglądacz
Jeśli na dodatek masz zgrabną figurę, fajne nogi to hmmm... myślę, że byłoby to całkiem podniecające 🤪. Przebierz się, porób sobie fotki, filmiki, znajdź jakiś portal i czekaj na reakcje. Sam z chęcią bym to zobaczył.
nommm ale nie wiem jak sie za to zabrac ale tak wsumie to nawet mi nie jedna osoba mówiła że mam damską figure 😓
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jeśli na dodatek masz zgrabną figurę, fajne nogi to hmmm... myślę, że byłoby to całkiem podniecające 🤪. Przebierz się, porób sobie fotki, filmiki, znajdź jakiś portal i czekaj na reakcje. Sam z chęcią bym to zobaczył.
To wszystko nie jest takie proste, a mówię z własnego doświadczenia. Najgorsza jest obawa, że ktoś nas zdemaskuje. A niestety w naszym kraju ludzie nie są zbyt tolerancyjni 😕
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
nommm ale nie wiem jak sie za to zabrac ale tak wsumie to nawet mi nie jedna osoba mówiła że mam damską figure 😓
Poszukaj gdzieś na innych forach, może znajdziesz takie w klimatach femboy, szukaj fotek w Googlach. Zakupy możesz zrobić spokojnie w sieci, bielizna, rajstopy, buty i cała reszta. Pomyśl o jakiejś fryzurze, może peruce?
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
To wszystko nie jest takie proste, a mówię z własnego doświadczenia. Najgorsza jest obawa, że ktoś nas zdemaskuje. A niestety w naszym kraju ludzie nie są zbyt tolerancyjni 😕
No ok, zgoda pod tym względem, ale można spróbować pokazywać się bez twarzy. Na prawdę można fajnie zaaranżować fotki nie dając się rozpoznać
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
No ok, zgoda pod tym względem, ale można spróbować pokazywać się bez twarzy. Na prawdę można fajnie zaaranżować fotki nie dając się rozpoznać
Oczywiście że tak, teraz są przecież nawet aplikacje dzięki którym można przerobić twarz na kobiecą (sam czasem korzystam).
Ale gdzieś tam zawsze z tyłu głowy jest obawa, że jakiś szczegół może zdradzić.
Choćby to, że aby zrobić fajne zdjęcie w rajstopach czy pończochach trzeba ogolić nogi, a na to nie każdy może sobie pozwolić...
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Oczywiście że tak, teraz są przecież nawet aplikacje dzięki którym można przerobić twarz na kobiecą (sam czasem korzystam).
Ale gdzieś tam zawsze z tyłu głowy jest obawa, że jakiś szczegół może zdradzić.
Choćby to, że aby zrobić fajne zdjęcie w rajstopach czy pończochach trzeba ogolić nogi, a na to nie każdy może sobie pozwolić...
Zawsze można robić to tylko dla siebie, ewentualnie dla zaufanych znajomych, tak na początek, dla własnej satysfakcji. Jak nagrywam czasami zabawy ze stopami żony to też tego nie publikuje, to jest tylko dla mnie.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Zawsze można robić to tylko dla siebie, ewentualnie dla zaufanych znajomych, tak na początek, dla własnej satysfakcji. Jak nagrywam czasami zabawy ze stopami żony to też tego nie publikuje, to jest tylko dla mnie.
I większość tak właśnie robi, przebiera się tylko dla siebie. Ale chciałoby się, żeby ktoś to zobaczył. A jeszcze gdyby zaakceptował, to już byłoby super. Jak ja chciałbym mieć taką koleżankę przy której mógłbym założyć damskie ciuszki 🥰
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Jak czujesz że to jest dla Ciebie to się nie broń przed tym. Ja też kocham damskie ciuchy od lat ale niestety zakładam je w ukryciu. Chciałbym żeby moja obecna partnerka to zaakceptowała ale wyszło kiedyś z rozmowy, że facet w pończochach jest obrzydliwy... więc wiem już, że nie przejdzie to u niej. A szkoda...
 
Mężczyzna

Saline_Lover

Cichy Podglądacz
Jak czujesz że to jest dla Ciebie to się nie broń przed tym. Ja też kocham damskie ciuchy od lat ale niestety zakładam je w ukryciu. Chciałbym żeby moja obecna partnerka to zaakceptowała ale wyszło kiedyś z rozmowy, że facet w pończochach jest obrzydliwy... więc wiem już, że nie przejdzie to u niej. A szkoda...
Moja przypadkiem odkryła moje szpilki, potem przypadkiem rajstopy. W sumie teraz jej nie przeszkadza i nawet jak są chłodniejsze dni to każe mi rajstopy zakładać do pracy :)
 

Adrian222

Cichy Podglądacz
Jeśli masz możliwość przechowywania ciuchów w jakimś bezpiecznym miejscu to moim zdaniem nie warto się zastanawiać tylko trzeba spróbować.
A wyjścia z domu jako ona to nic strasznego jeśli się do tego dobrze przygotuje,zwłaszcza jak ktoś jest młody i jeszcze nie ma tej męskiej urody.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
olek163 Dziwne skróty Fetysze i perwersje 0
dario_a_z Dziwne minki i robienie zeza przez panny... Seks 3
L Dziwne opowieści o masturbacji Masturbacja 0
WhySoSerious? Dziwne zachowanie... Związki 20
S Dziwne zachowanie pennisa Porady seksualne 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry