• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niski wzrost poniżej 180

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

Shiro

Nowicjusz
Jest problem we wzroście bo sam jestem niski.Poczytaj sobie standardy .Twoje zdanie się nie liczy wcale .Co mnie obchodzi twój facet?He?
Nie bądź niemiły dla tej z Pani. Tutaj dziewczyny próbują Ci wytłumaczyć, że to nie wzrost jest Twoim głównym problemem. Ale spokojnie ja rozumiem i wiem, że jesteś skazany na porażkę :). Nie ma co drążyć. Ignoruj ich wyjaśnienia
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Nie bądź niemiły dla tej z Pani. Tutaj dziewczyny próbują Ci wytłumaczyć, że to nie wzrost jest Twoim głównym problemem. Ale spokojnie ja rozumiem i wiem, że jesteś skazany na porażkę :). Nie ma co drążyć. Ignoruj ich wyjaśnienia
Mowią,że nie wzrost ale przeważnie patrzą się na wzrost faceta.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Nie bądź niemiły dla tej z Pani. Tutaj dziewczyny próbują Ci wytłumaczyć, że to nie wzrost jest Twoim głównym problemem. Ale spokojnie ja rozumiem i wiem, że jesteś skazany na porażkę :). Nie ma co drążyć. Ignoruj ich wyjaśnienia
Dla kobiet za bardzo już miły nie będę .Skoro mają mnie za gorszego to po co mam być zbyt miły.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Ten temat powienen być zamknięty .
Polecam Ci inne, psychologiczne forum - https://nerwica.com . Już tam prędzej uzyskasz jakąś pomoc, choć w Twoim przypadku bez porządnego "kopa w tyłek" i zmiany sposobu myślenia, to niewiele się zmieni.
Zawsze też zostają Ci prostytutki, bo na normalną i zdrową relację z kobietą nie masz co liczyć z takim podejściem.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Polecam Ci inne, psychologiczne forum - https://nerwica.com . Już tam prędzej uzyskasz jakąś pomoc, choć w Twoim przypadku bez porządnego "kopa w tyłek" i zmiany sposobu myślenia, to niewiele się zmieni.
Zawsze też zostają Ci prostytutki, bo na normalną i zdrową relację z kobietą nie masz co liczyć z takim podejściem.
Nie potrzebuję gównianych linków.Sa osoby bardzo chore którzy nie mają wcale pomocy .
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Nie jestem wysoki. Mam 175 cm. I mam partnerkę. Aczkolwiek kolega mi ostatnio powiedział, że laska go skreśliła na randce na starcie, bo mierzy około 180 cm. Dla mnie to absurd.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Nie jestem wysoki. Mam 175 cm. I mam partnerkę. Aczkolwiek kolega mi ostatnio powiedział, że laska go skreśliła na randce na starcie, bo mierzy około 180 cm. Dla mnie to absurd.
Więc sam rozumiesz po bo sam jesteś niski i wiesz jak bardzo pewnie mam pod górkę .Może laska miala 175-180 to takie przeważnie już dosyć wysokiego faceta szukała .
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
To przykre oczywiście, choć nie do końca potrafię się wczuć w twoją rolę, bo nie byłem nigdy odrzucony z tak absurdalnych powodów.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
To przykre oczywiście, choć nie do końca potrafię się wczuć w twoją rolę, bo nie byłem nigdy odrzucony z tak absurdalnych powodów.
Posłuchaj no nie jest to absurdalne to jest oczywiste.Oczywiste jest to ,że kobieta nie będzie chciała niższego faceta od siebie nie mówię o 10 cm tylko 1-2 cm niższy.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Posłuchaj no nie jest to absurdalne to jest oczywiste.Oczywiste jest to ,że kobieta nie będzie chciała niższego faceta od siebie nie mówię o 10 cm tylko 1-2 cm niższy.
A czy przyjmujesz do wiadomości, że istnieją miliony kobiet mierzące 160 cm czy 165 cm i dla takich facet mierzący 178 cm jest w sam raz, czy może nadal będziesz trollował? :D
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
@user96 jak tak czytam Twoje wpisy, to przed oczami mam niedorajdę życiowego. Kogoś o kimś ciężko napisać, że jest facetem, a raczej niedojrzałym chłopcem.
W zeszłym roku miałem kochankę z podobnego co Twój rocznik, młodsza ode mnie o 10 lat. Jakoś nie przeszkadzało jej, że byliśmy prawie tego samego wzrostu.
W mojej opinii kobiety spławiają Cię mówiąc o wzroście, bo po prostu widzą, że coś z Tobą nie gra, a tak im najprościej 💁‍♂️
 
Kobieta

Marysia1998

Cichy Podglądacz
Posłuchaj no nie jest to absurdalne to jest oczywiste.Oczywiste jest to ,że kobieta nie będzie chciała niższego faceta od siebie nie mówię o 10 cm tylko 1-2 cm niższy.
No to się mylisz.
Byłam rok z facetem niższym o 10cm. Mam 180cm i niższy facet o 2-6 cm to norma dla mnie. Faktycznie, jedynym twoim problemem w niepowodzeniu u kobiet jest brak pewności siebie, bo aż skręca jak czyta się te bezsensowne żale.
 
Mężczyzna

Garros

Cichy Podglądacz
No to się mylisz.
Byłam rok z facetem niższym o 10cm. Mam 180cm i niższy facet o 2-6 cm to norma dla mnie. Faktycznie, jedynym twoim problemem w niepowodzeniu u kobiet jest brak pewności siebie, bo aż skręca jak czyta się te bezsensowne żale.
To ze ty bylas, nie znaczy ze kazda by chciala. A wydaje mi sie ze regula jest ze kobiety preferuja wyzszych mezczyzn. Ale to tylko mala skladowa, a jesli kobieta jest w stanie kogos odrcucic tylko ze wzgledu na wzrost to i tak nie jest warta zachodu
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
No to się mylisz.
Byłam rok z facetem niższym o 10cm. Mam 180cm i niższy facet o 2-6 cm to norma dla mnie. Faktycznie, jedynym twoim problemem w niepowodzeniu u kobiet jest brak pewności siebie, bo aż skręca jak czyta się te bezsensowne żale.
Jedno pytanie chodzisz w obcasach?
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry