• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niski wzrost problem załamka

Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Jestem dosyć niski mierze 177 cm wzrostu.Dałem ogłoszenie ,że szukam dziewczyny napisałem swój wzrost konkretnie.
Napisałem ,że jestem dosyć niski mierze 177 cm wzrostu ,że szukam takiego wieku .Niestety napisała do mnie kobieta starsza ode mnie o 6 lat .Pytając się ile mam wzrostu .Napisane było w ogłoszeniu konkretnie podany ten wzrost w cm ,że jestem dosyć niski.Kompletnie nie czytała wcale ogłoszenia.Tylko urywek nic więcej zapytała się o wzrost ona mierzyła z 171 cm i powiedziała ,że jestem za niski.Wkur..........m się totalnie .Baba 34 lata i nie umie czytać ze zrozumieniem ogłoszenia .
 
Mężczyzna

BosyM

Cichy Podglądacz
Staram się rozumieć 😀. Nie zrozum mnie źle, ale niektórzy niżsi od Ciebie sporo by dali aby mieć wspomniane 177.

Osobiście to nie zamienił bym się 😆. Dobrze czuję się mając moje 160 cm wzrostu.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Staram się rozumieć 😀. Nie zrozum mnie źle, ale niektórzy niżsi od Ciebie sporo by dali aby mieć wspomniane 177.
Wiele razy byłem skreślony z powodu niskiego wzrostu .Niski wzrost faceta to poniżej 180 cmw dzisiejszych czasach .Sam jestem załamany będąc taki niski.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Babcia raz się pytała czy mam dziewczynę .Odpowiedziałem jej że to jest niemożliwe tłumaczyłem jej ale niestety nie rozumie bo jest już za stara ma 75 lat.
Ona nie zrozumie. Po wojnie była bardziej konserwatywna kultura, a przede wszystkim była nadwyżka kobiet w wieku reprodukcyjnym nad liczbą mężczyzn. Teraz jest odwrotnie.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Ona nie zrozumie. Po wojnie była bardziej konserwatywna kultura, a przede wszystkim była nadwyżka kobiet w wieku reprodukcyjnym nad liczbą mężczyzn. Teraz jest odwrotnie.
Ona nie zrozumie. Po wojnie była bardziej konserwatywna kultura, a przede wszystkim była nadwyżka kobiet w wieku reprodukcyjnym nad liczbą mężczyzn. Teraz jest odwrot
Jak to czytam to obawiam się ,że już jest wszystko przesadzone .Nie widzę żadnej nadziei .Los ciągle podkłada mi nogi ciągle .Trafiam na niedopowiedzenie baby ciągle mnie na starcie skreślają .
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Człowieku, co Ty gadasz? Masz 177cm wzrostu to wcale nie jesteś niski. Ja mam 178 i w starym dowodzie miałem wpisany wzrost wysoki. A to, że do tej pory nie miałeś dziewczyny? Może poszukaj innych przyczyn, bo raczej nie jest to kwestia niskiego wzrostu.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Człowieku, co Ty gadasz? Masz 177cm wzrostu to wcale nie jesteś niski. Ja mam 178 i w starym dowodzie miałem wpisany wzrost wysoki. A to, że do tej pory nie miałeś dziewczyny? Może poszukaj innych przyczyn, bo raczej nie jest to kwestia niskiego wzrostu.
Będziesz uważany za wysokiego ze swojego pokolenia .Dzisiejsze pokolenie jest znacznie wyższe .
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Człowieku, co Ty gadasz? Masz 177cm wzrostu to wcale nie jesteś niski. Ja mam 178 i w starym dowodzie miałem wpisany wzrost wysoki. A to, że do tej pory nie miałeś dziewczyny? Może poszukaj innych przyczyn, bo raczej nie jest to kwestia niskiego wzrostu.
Niski wzrost
"z kurdupla zrobimy giganta jak stanie se tu na portfelu"
~Sokół
Sokół Wojtek nie jest wcale niski ma 182 cm Ponąć.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
U Niski wzrost poniżej 180 Seks 86
U Pytanie do dziewczyn wzrost Sprawy kobiet 49
T Wzrost kobiety Sprawy kobiet 70
O Wiek i wzrost a uczucie Związki 49
olek163 Problem ze znalezieniem partnera Ogłoszenia 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry