• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niski wzrost poniżej 180

Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Czy dosyć niski facet mierząc 177 cm wzrostu może znaleźć dziewczynę?Mam wzrost poniżej przeciętnej jestem niski facetem.Nigdy nie miałem dziewczyny a mam 27 lat .Na Badoo ,tinderze,fotce,sympatii portalach randkowych płeć przeciwna zawsze woli mężczyzn +180 cm nie niskich.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Czy dosyć niski facet mierząc 177 cm wzrostu może znaleźć dziewczynę?Mam wzrost poniżej przeciętnej jestem niski facetem.Nigdy nie miałem dziewczyny a mam 27 lat .Na Badoo ,tinderze,fotce,sympatii portalach randkowych płeć przeciwna zawsze woli mężczyzn +180 cm nie niskich.
Niski to jest pojęcie względne. Osobiście uważam że facet mierzacy 177 cm wcale nie jest niski.
 
Kobieta

tagetes

Nowicjusz
Czy dosyć niski facet mierząc 177 cm wzrostu może znaleźć dziewczynę?Mam wzrost poniżej przeciętnej jestem niski facetem.Nigdy nie miałem dziewczyny a mam 27 lat .Na Badoo ,tinderze,fotce,sympatii portalach randkowych płeć przeciwna zawsze woli mężczyzn +180 cm nie niskich.
Może i wysocy mężczyźni mają jakiś tam większy popyt wśród wielu kobiet, ale według mnie, to nie jest tak, że ci niżsi są zupełnie bez szans, bo na szczęście, to nie wzrost ma decydujący wpływ na cokolwiek.
I taka drobna uwaga, nie jesteś niski mając 177 cm 😉
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
user96 No dobra jedziemy. Przede wszystkim nie jesteś niski, jestes w sam raz. Wszel;kie portale randkowe są wtórne jesłi chodzi o dobór partnerów. Tam jest jak w markecie. Twoje życie to nie zakupy. nie kieruj sie zewnętrznymi kryteriami i opowiadaniami. Najpierw rozejrzyj sie dokoła siebie.Może zauważysz, że ktos na ciebie spojrzał. Pamietaj, ze lasce na fotce nie mozna spojrzec w oczy. Najpierw Ty i Twoje otoczenia a potem dopiero kosmos. Powodzenia.
 
Mężczyzna

Showu

Cichy Podglądacz
@user96 Nie wmawiaj sobie, że wzrost jest przeszkodą w znalezieniu dziewczyny. Sam mam 170 w kapeluszu (nawet nie) i miałem kilka związków z kobietami więc nie ma co się martwić, jest nadzieja xd
Jeżeli jesteś wartościowym facetem który ma do zaoferowania coś więcej niż kompleksy i depresję i jakaś laska z tindera skreśla Cię tylko z powodu wzrostu to szkoda czasu na strzępa :D pisz do następnej
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Czy dosyć niski facet mierząc 177 cm wzrostu może znaleźć dziewczynę?Mam wzrost poniżej przeciętnej jestem niski facetem.Nigdy nie miałem dziewczyny a mam 27 lat .Na Badoo ,tinderze,fotce,sympatii portalach randkowych płeć przeciwna zawsze woli mężczyzn +180 cm nie niskich.
Z ciekawości sprawdzę zaraz, ilu procentowo mężczyzn w Polsce ma wzrost powyżej 180 cm, idę o zakład, że niewielu.
 
Mężczyzna

ThomasPS

Cichy Podglądacz
no ale skoro mierzysz 177 to do 180 brakuje Ci ledwie 3 cm, moze kup szpilki :D a na powaznie- to wcale nie jest malo. Ja mam chyba niecale 180 cm a sam siebie (i ludzie dookola) uwazaja mnie raczej za wyzszego niz niszego. Sam chcialbym miec idealnie tak ok 185, dla mnie 190 cm to juz troche za duzo, bycie zbyt wysokim nie jest ok dla mnie.
 
Mężczyzna

Paweł 13

Cichy Podglądacz
Czy dosyć niski facet mierząc 177 cm wzrostu może znaleźć dziewczynę?Mam wzrost poniżej przeciętnej jestem niski facetem.Nigdy nie miałem dziewczyny a mam 27 lat .Na Badoo ,tinderze,fotce,sympatii portalach randkowych płeć przeciwna zawsze woli mężczyzn +180 cm nie niskich.
Po pierwsze 177 cm to raczej średni wzrost u faceta,przechodzący w wysoki.
Niski to 160 cm😉
A jeżeli chodzi o brak dziewczyny, to nie wina wzrost, raczej wina ,, głowy,,.
Nie musisz być playboyem, żeby odganiać się od kobiet.
Najważniejsze jest to co masz w środku, oczywiście wygląd też jest ważny, ale nie najważniejszy.
Kobiety lubią pewnych siebie,zdecydowanych ale jednocześnie delikatnych mężczyzn.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Po pierwsze 177 cm to raczej średni wzrost u faceta,przechodzący w wysoki.
Niski to 160 cm😉
A jeżeli chodzi o brak dziewczyny, to nie wina wzrost, raczej wina ,, głowy,,.
Nie musisz być playboyem, żeby odganiać się od kobiet.
Najważniejsze jest to co masz w środku, oczywiście wygląd też jest ważny, ale nie najważniejszy.
Kobiety lubią pewnych siebie,zdecydowanych ale jednocześnie delikatnych mężczyzn.
Kurcze, nie łapie się mam tylko 178 cm i.....delikatność ( prze.........e)😔
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Ja jestem kurdupel 171 cm i cieszę się z tego. Wszędzie się wcisnę, w samochodzie czy w autobusie mam więcej luzu. Idzie poznać dziewczynę.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
user96 Chyba nikt jeszcze o to nie zapytał. Czy któreś mówiły Ci: " przykro mi, ale jesteś za niski ", czy cos w tym stylu? Bo to chyba najważniejsze wg Ciebie.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
user96 Chyba nikt jeszcze o to nie zapytał. Czy któreś mówiły Ci: " przykro mi, ale jesteś za niski ", czy cos w tym stylu? Bo to chyba najważniejsze wg Ciebie.
Przeważnie wirtualnie na swoich profilach pisały ,że nie pisz do mnie jeżeli masz mniej niż 180 cm.Albo pisząc z nimi pytali się ile masz wzrostu? Odpowiadałem 177 cm i już od góry jestem skreślony.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
user96 Teraz rozumiem. Powiem Ci, ze jeżeli tak pisały to wiele nie straciłeś nie nawiazując z nimi kontaktu. Pomimo wszystko kontynuuj próby na forach unikajac tak ostro sformulowanych przeznie wymagań i jednocześnie powoli rozglądaj siew realu. Twoje działanie na SF odniosło równiez pozytywny skutek - zwróciłeś na siebie uwagę. Wprawdzie w sposób nietypowy, ale jednak. Wyciągaj z tego naukę, jednak nie bądż namolny jak Julka:)
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
user96 Teraz rozumiem. Powiem Ci, ze jeżeli tak pisały to wiele nie straciłeś nie nawiazując z nimi kontaktu. Pomimo wszystko kontynuuj próby na forach unikajac tak ostro sformulowanych przenie wymagań i jednocześnie powoli rozglądaj siew realu. Twoje działanie na SF odniosło równiez pozytywny skutek - zwróciłeś na siebie uwagę. Wprawdzie w sposób nietypowy, ale jednak. Wyciągaj z tego naukę, jednak nie bądż namolny jak Julka:)
Jak Julkastudentka na czacie lat 19 .😁😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry