• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wzrost kobiety

Mężczyzna

mr13

Nowicjusz
Dla mnie bardziej istotne jest to, czy są szczupłe i kształtne niż długie. Chociaż oczywiście kobieta nie składa się z samych nóg.
 
Mężczyzna

zielony

Cichy Podglądacz
😊
Zazwyczaj wysokie kobiety mają tę przewagę nad niższymi, że mają długie nogi i to sprawia, że wyglądają na zgrabniejsze.
Nie do końca się zgodzę. Jeżeli kobieta jest wysoka to automatycznie reszta też jest "większa", przy zachowaniu proporcji. Ja na przykład wolę niższe kobiety. Przy moim 183 tak idealnie to jest około 160. Zawsze może założyć szpilki i nie będzie nadal wyższa niż ja.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
A jeśli już o proporcjach mowa, to nie przeszkadza wam, że tak niskie kobiety mają np za duży biust jak na swój wzrost? 😁
 
Mężczyzna

zielony

Cichy Podglądacz
Moze nie rozpatrywał bym w kwestii podoba się czy nie bo cycki są zajebiste ale preferencji. Ja osobiście preferuję mniejsze ale takie też pewnie są zajebiste. A jeżeli chodzi o rozmiar do wzrostu, to też nie można powiedzieć jednoznacznie. Może być "wysoki patyczak" i fajnie będą wyglądać mniejsze piersi a moze być niższa kobieta, do której większy rozmiar będzie lepiej pasować.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
A jeżeli chodzi o rozmiar do wzrostu, to też nie można powiedzieć jednoznacznie. Może być "wysoki patyczak" i fajnie będą wyglądać mniejsze piersi a moze być niższa kobieta, do której większy rozmiar będzie lepiej pasować.
Fajnie podsumowane.
Zawsze się zastanawiałam czy jak mężczyźni patrzą na niską kobietę z bardzo dużym biustem, to czy myślą sobie, że ma mega zaburzone proporcje i że to wcale atrakcyjne nie jest.
 
Mężczyzna

zielony

Cichy Podglądacz
Fajnie podsumowane.
Zawsze się zastanawiałam czy jak mężczyźni patrzą na niską kobietę z bardzo dużym biustem, to czy myślą sobie, że ma mega zaburzone proporcje i że to wcale atrakcyjne nie jest.
To co uważamy za atrakcyjne jest bardzo subiektywne. Ja preferuję niższe kobiety z umiarkowanym biustem, ktoś inny będzie preferował wysokie kobiety z wielkimi piersiami. Ile facetów tyle ideałów piękna.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
To co uważamy za atrakcyjne jest bardzo subiektywne. Ja preferuję niższe kobiety z umiarkowanym biustem, ktoś inny będzie preferował wysokie kobiety z wielkimi piersiami. Ile facetów tyle ideałów piękna.
Tak, wiem. Ale akurat chciałam się spytać o ten konkretny przypadek.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
W liceum miałem koleżankę, która przy niskim wzroście około 150 cm miał ogromne piersi. Były tak duże, że wielkości prawie głowy i nie wyglądało to wcale dobrze. Współczułem jej, bo oczywiście chłopacy żartowali sobie z niej. Myślę, że najważniejsze są proporcje, choć oczywiście będzie to szalenie indywidualna sprawa.
Jeśli chodzi o wzrost, mnie przy wzroście 184cm, wzrost kobiety praktycznie nie interesuje. Byłem z bardz niskimi kobietami około 150cm wysokości, a także z takimi prawie mojego wzrostu i nie stanowi to dla mnie żadnej różnicy. Nigdy nie byłem z kobietą wyższa ode mnie 🙂
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Okay, ale czego? Tego że jesteś niska, czy że masz duży biust? Czy oba? Jakiego jesteś wzrostu i jaki masz obwód w biuście w cm?
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Trudno jest mi się odnieść do rozmiaru J, a sprawdzając widzę, że jest wiele względnych. Rzecz w tym, że nikt z nas nie jest idealnie proporcjonalny i symetryczny. Każdy z nas ma swoje niedoskonałosci fizyczne, które w sprzężeniu z cechami charakteru tworzą unikalne osoby, którymi jesteśmy. Przykre jest pewnie, gdy ktoś to komentuje i wtydzimy się tego jak wyglądamy, ale zawsze możesz spróbować zabiegów typu np. paski pionowe i inne kombinacje ubioru, które optycznie wydłużą Twoją sylwetkę? Jeśli chodzi o znalezienie partnera, jeśli go nie masz, musisz poprostu znaleźć kogoś, komu się to podoba. Przy tak wielu gustach i upodobaniach napewno nie będziesz miała z tym problemu.
Co więcej myślę, że kluczowa jest tu Twoja samoakceptacja i pewność siebie. Musisz zdystansowac się do oceny innych i zaakceptować siebie taką jaką jesteś, pokochać Siebie. Najlepiej gdybyś spotkała jeszcze kogoś, kto nie tylko powiedziałby, ale również pokazał jak bardzo bezpodsawne są Twoje obawy 🙂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry