• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do dziewczyn wzrost

Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Czy facet o niskim wzroście mierząc 177 cm może znaleźć dziewczynę?Bo się zastanawiam bo przechodząc przez ulicę należę do osób niskich jako mężczyzna.Przeważnie kobiety patrzą się na wzrost .
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
user96 No już lepiej, ale Ty miałeś zwrócic sie indywidualnie do którejs z dziewczyn, której profil i posty są w miarę przyjazne. Zadaj sobie troche trudu i zapoznaj sie z profilami koleżanek. nie wybieraj tylko tych, które maja zbyt wielu oberwującyhc, bo nie nędą dla Ciebie zbyt przyjazne. Już wiecej nie poswięce ci nafty. Walcz sam. Powodzenia:)
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Czy facet o niskim wzroście mierząc 177 cm może znaleźć dziewczynę?Bo się zastanawiam bo przechodząc przez ulicę należę do osób niskich jako mężczyzna.Przeważnie kobiety patrzą się na wzrost .

Mam 178cm i powiem więcej: może znaleźć żonę! Zgroza, nie? Ponoć to tylko dla 180cm+ zarezerwowane. Oszukałem system 🙃
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Czyli nie o wzrost się tu rozchodzi.
Na pewno będziesz miał ciężej. Moim zdaniem przede wszystkim musisz coś sobą reprezentować, zainteresować kobietę swoją osobą. Pokazać, że mimo fizycznej ułomności masz coś do zaoferowania.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Czyli nie o wzrost się tu rozchodzi.
Na pewno będziesz miał ciężej. Moim zdaniem przede wszystkim musisz coś sobą reprezentować, zainteresować kobietę swoją osobą. Pokazać, że mimo fizycznej ułomności masz coś do zaoferowania.
Nie mam fizycznej ułomności tylko inną.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Powiem tak, jako kobieta. Jak widzę faceta najpierw patrzę na całokształt że tak to ujmę czy wszystko do wszystkiego pasuje- twarz, oczy, rysy twarzy, policzki, uśmiech, spojrzenie, zęby nieświadomie (zb0czenie zawodowe, mniejsza z tym), dłonie, wzrost, głos, aparycja, charyzma i urok, czy jest intro czy ekstrawertyk, oraz to coś jaki dany facet roztacza wokół siebie. Wiadomo później do tego charakter, osobowość, zalety, wady, wychowanie, to co ma w duszy i w mózgu, dopiero jak jest w moim guście i charakterze, usłyszy "approved!". Od siebie, i z mojego gustu, podobają mi się różni faceci ale jakoś mam też swój typ. Co poradzę że wizualnie lubię wysokich gości i nie przeszkadza mi ani męski standard 185cm ani " maluszki" 190-195-2m. Po prostu przy takich facetach czuje się dobrze, komfortowo, bespiecznie, zaopiekowana, cisza, spokój, stabilność. Niekórzy twierdzą że to pozostałość po przeszłości a niektórzy twierdzą inaczej... A to czy brunet, szatyn, rudas, blondyn mniejsza z tym. Tak samo czy ogolony, czy kilkudniowy zarost czy zadbana broda, też mniejsza z tym. Osobiście jakoś najczęściej, prywatnie mój typ, to wysoki, lekko umięśniony, niebieskooki, sympatyczny blondyn, najczęściej ogolony lub z kilkudniowym zarostem. Nic nie poradzę że na powyższy typ moja intuicja i kobiecy gust, najszybciej zwracają uwagę. Każdy ma swój typ :)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Powiem tak, jako kobieta. Jak widzę faceta najpierw patrzę na całokształt że tak to ujmę czy wszystko do wszystkiego pasuje- twarz, oczy, rysy twarzy, policzki, uśmiech, spojrzenie, zęby nieświadomie (zb0czenie zawodowe, mniejsza z tym), dłonie, wzrost, głos, aparycja, charyzma i urok, czy jest intro czy ekstrawertyk, oraz to coś jaki dany facet roztacza wokół siebie. Wiadomo później do tego charakter, osobowość, zalety, wady, wychowanie, to co ma w duszy i w mózgu, dopiero jak jest w moim guście i charakterze, usłyszy "approved!". Od siebie, i z mojego gustu, podobają mi się różni faceci ale jakoś mam też swój typ. Co poradzę że wizualnie lubię wysokich gości i nie przeszkadza mi ani męski standard 185cm ani " maluszki" 190-195-2m. Po prostu przy takich facetach czuje się dobrze, komfortowo, bespiecznie, zaopiekowana, cisza, spokój, stabilność. Niekórzy twierdzą że to pozostałość po przeszłości a niektórzy twierdzą inaczej... A to czy brunet, szatyn, rudas, blondyn mniejsza z tym. Tak samo czy ogolony, czy kilkudniowy zarost czy zadbana broda, też mniejsza z tym. Osobiście jakoś najczęściej, prywatnie mój typ, to wysoki, lekko umięśniony, niebieskooki, sympatyczny blondyn, najczęściej ogolony lub z kilkudniowym zarostem. Nic nie poradzę że na powyższy typ moja kobiecy gust i intuicja, najszybciej zwracają uwagę. Każdy ma swój typ :)
Załuje, że się nie łapie, ale oczywiscie przyjmuje na klate z uznaniem dla jasno sprecyzowanych kryteriów. Przynajmniej nie ma "to, tamto":);)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
W uzupełnieniu odpowiedzi na pytanie "user69" i niejako pocieszenie "niby niskich". W młodości próbowałem "chodzić" z siatkarką jak sie wtedy mówiło. trwało to jakis czas i sie skończyło. Powodem nie był mój wzrost. Rywal zwyciężyl bo gral jej na gitarze no i już:D Oczywiście była wyższa ode mnie.
 

Soulmate86

Nowicjusz
A dlaczego miałby nie móc?
Mój facet ma 178, wcześniejsi byli nawet niżsi. Sama mam 171.
Nie czuje większego poczucia bezpieczeństwa czy pożądania tylko dlatego, że ktoś jest wyższy.
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
A dlaczego miałby nie móc?
Mój facet ma 178, wcześniejsi byli nawet niżsi. Sama mam 171.
Nie czuje większego poczucia bezpieczeństwa czy pożądania tylko dlatego, że ktoś jest wyższy.

Na forum jest pewien maruda, który jak mantre powtarza, że facet 178cm nie ma szans na dziewczynę. Pozwolę sobie następnym razem mu podesłać link do tego posta :p
 
Kobieta

Olivvia

Cichy Podglądacz
Wygląd+charakter, każdy kto twierdzi inaczej, pieprzy bzdury. Im wyższy tym lepiej, ale chociażby chad z wyglądu a miernym charakterem, nie dorówna niższemu, który nadrabia wnętrzem.
 
Mężczyzna

Cerci

Cichy Podglądacz
Powiem tak, jako kobieta. Jak widzę faceta najpierw patrzę na całokształt że tak to ujmę czy wszystko do wszystkiego pasuje- twarz, oczy, rysy twarzy, policzki, uśmiech, spojrzenie, zęby nieświadomie (zb0czenie zawodowe, mniejsza z tym), dłonie, wzrost, głos, aparycja, charyzma i urok, czy jest intro czy ekstrawertyk, oraz to coś jaki dany facet roztacza wokół siebie. Wiadomo później do tego charakter, osobowość, zalety, wady, wychowanie, to co ma w duszy i w mózgu, dopiero jak jest w moim guście i charakterze, usłyszy "approved!". Od siebie, i z mojego gustu, podobają mi się różni faceci ale jakoś mam też swój typ. Co poradzę że wizualnie lubię wysokich gości i nie przeszkadza mi ani męski standard 185cm ani " maluszki" 190-195-2m. Po prostu przy takich facetach czuje się dobrze, komfortowo, bespiecznie, zaopiekowana, cisza, spokój, stabilność. Niekórzy twierdzą że to pozostałość po przeszłości a niektórzy twierdzą inaczej... A to czy brunet, szatyn, rudas, blondyn mniejsza z tym. Tak samo czy ogolony, czy kilkudniowy zarost czy zadbana broda, też mniejsza z tym. Osobiście jakoś najczęściej, prywatnie mój typ, to wysoki, lekko umięśniony, niebieskooki, sympatyczny blondyn, najczęściej ogolony lub z kilkudniowym zarostem. Nic nie poradzę że na powyższy typ moja intuicja i kobiecy gust, najszybciej zwracają uwagę. Każdy ma swój typ :)

Powiem tak, jako kobieta. Jak widzę faceta najpierw patrzę na całokształt że tak to ujmę czy wszystko do wszystkiego pasuje- twarz, oczy, rysy twarzy, policzki, uśmiech, spojrzenie, zęby nieświadomie (zb0czenie zawodowe, mniejsza z tym), dłonie, wzrost, głos, aparycja, charyzma i urok, czy jest intro czy ekstrawertyk, oraz to coś jaki dany facet roztacza wokół siebie. Wiadomo później do tego charakter, osobowość, zalety, wady, wychowanie, to co ma w duszy i w mózgu, dopiero jak jest w moim guście i charakterze, usłyszy "approved!". Od siebie, i z mojego gustu, podobają mi się różni faceci ale jakoś mam też swój typ. Co poradzę że wizualnie lubię wysokich gości i nie przeszkadza mi ani męski standard 185cm ani " maluszki" 190-195-2m. Po prostu przy takich facetach czuje się dobrze, komfortowo, bespiecznie, zaopiekowana, cisza, spokój, stabilność. Niekórzy twierdzą że to pozostałość po przeszłości a niektórzy twierdzą inaczej... A to czy brunet, szatyn, rudas, blondyn mniejsza z tym. Tak samo czy ogolony, czy kilkudniowy zarost czy zadbana broda, też mniejsza z tym. Osobiście jakoś najczęściej, prywatnie mój typ, to wysoki, lekko umięśniony, niebieskooki, sympatyczny blondyn, najczęściej ogolony lub z kilkudniowym zarostem. Nic nie poradzę że na powyższy typ moja intuicja i kobiecy gust, najszybciej zwracają uwagę. Każdy ma swój typ :)
Zabił mnie ten męski standard 185 😅
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry