• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zwiększające się libido

Mężczyzna

Ragnaros

Cichy Podglądacz
Witam
Postanowiłem się tutaj zarejestrować więc witam wszystkich.
Czytam to forum od dawna.
Nie mam żadnego problemu seksualnego bo ochota na seks to nie problem, to dar.
Zawsze z żoną uprawiałem seks raz w tygodniu albo i w miesiącu.
Ona nie ma dużych potrzeb.
Ostatnio nastąpiła u mnie zmiana i to znacząca.
Zawsze po wytrysku penis opadał i po chwili byłem gotowy do zabawy.
Ale od jakiegoś czasu ciągle myślę o seksie.
Po wytrysku nawet się nie zatrzymuję tylko jadę dalej. Żona już chyba ma dość a to trwa już 3 miesiąc.
Ja tam jestem zadowolony, żona też ale to już przesada.
Myślę nad realnym poznaniem kogoś na seks.
Stosunki po 40 minut do godziny miałem zawsze. Teraz po 2 godzinach zabawy po chwili odpoczynku mogę dalej .
To nie jest śmieszne. Nie jestem jakimś ogierem i nigdy nie byłem. Muszę sie masturbować jak żona jest w pracy bo bym zwariował.
Znalezienie kogoś do seksu to nie jest rozwiązanie.
Czy ktoś się spotkał z czymś takim?
Proszę to potraktować poważnie bo się czuję jak jakiś nimfoman. Mi się to uczucie podoba ale to jest bardzo dziwne.
Witam jeszcze raz wszystkich i pozdrawiam
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Może to co jesz wzmaga popęd seksualny 🤔. Poznanie kogoś na seks to nie rozwiązanie (sam mówisz ale jednocześnie chcesz kogoś). Myślę, że musisz iść do lekarza seksuologa, który przepisze jakieś leki, żeby trochę obniżyć libido.
 
Mężczyzna

Ragnaros

Cichy Podglądacz
Ale mi sie to strasznie podoba jak narazie. Seks przez tak dlugi czas jest wspanialy. Najciekawsze ze ja to wszystko moge kontrolowac. To kiedy trysne zalezy odemnie.
Ze ja tak nie mialem dawniej.
Nie jem nic nadzwyczajnego. Zdrowe odzywianie i cwicze
 

FabianOlo

Cichy Podglądacz
Taaa... odpowiedź kobiety: idź do lekarza 😂😂😂 Jeszcze tylko brakuje wypowiedzi, że po spłodzeniu dzieci facet powinien się wykastrować 🤣
Zwiększone libido to nie choroba a oznaka zdrowia - zawsze jak w organizmie dzieje się coś niedobrego, libido leci w dół 😕
Co do uczucia, które z tym jest związane - nie zrozumie ten kto tego nie zaznał.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Taaa... odpowiedź kobiety: idź do lekarza 😂😂😂 Jeszcze tylko brakuje wypowiedzi, że po spłodzeniu dzieci facet powinien się wykastrować 🤣
Zwiększone libido to nie choroba a oznaka zdrowia - zawsze jak w organizmie dzieje się coś niedobrego, libido leci w dół 😕
Co do uczucia, które z tym jest związane - nie zrozumie ten kto tego nie zaznał.
Gdy jest za wysokie to jest też niedobrze, bo przeszkadza w życiu codziennym.
 

FabianOlo

Cichy Podglądacz
Dzisiaj ,,normalny" facet to ten co pije, pali, je fastfoody i staje mu góra dwa razy w tygodniu. Jak który o siebie dba, ćwiczy, dobrze się odżywia i ma ochotę dziennie na sex, to najlepiej gdyby się udał do lekarza 🙄
Jakoś nigdy bardzo wysokie libido mi nie przeszkadzało w życiu codziennym, ale chyba muszę się udać do lekarza 🤣
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Dzisiaj ,,normalny" facet to ten co pije, pali, je fastfoody i staje mu góra dwa razy w tygodniu
Oj nie zgodzę się.


Jak który o siebie dba, ćwiczy, dobrze się odżywia i ma ochotę dziennie na sex, to najlepiej gdyby się udał do lekarza 🙄
Źle zrozumiałeś. Autor pisze, że jak jakąś chętną nie znajdzie, to zwariuje - a to już jest problem.

No chce kogos bo zwariuje .
 
Mężczyzna

Ragnaros

Cichy Podglądacz
Na pewno by miała. Ona nie korzysta zbytnio z możliwości bo jest wstydliwa i tak raczej nie robi nawet tego co teraz się mieści w standardach.
Leży i to wszystko. Jak dojdzie to wtedy ja się zabawiam jak gumową lalką.
Może przez to co się dzieje jakieś wymagania mam nie wiadomo jakie?
 
Mężczyzna

Ragnaros

Cichy Podglądacz
Oj uwierz nie. Ona ma niskie libido. Raz w miesiącu by jej było dość. Mecze ją każdego dnia to już tyle razy nie da rady. Jak mamy przerwę to miała kiedyś 8 orgazmów.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry