• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zwichnięty obraz płci pięknej

Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Serio?????????
Skoro tacy przyjacielscy to czemu dziś przeczytałem że jestem burakiem???? Bo co? Bo z moją partnerką w jakis ciuch się zlalem gdy się w markecie w przymierzalni bawiliśmy??? To był powód by tak mnie nazwać?
Napisałem przecież "staralismy się". Nie każdemu to wychodzi, fakt. Natomiast niektórzy zaczynają od wrogości i to niepokoi,
To wszystko.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Napisałem przecież "staralismy się". Nie każdemu to wychodzi, fakt.
To prawda
Natomiast niektórzy zaczynają od wrogości i to niepokoi,
Nie uważam by to był niepokój.
Po prostu ktoś ma takie a nie inne poglądy. Sylwia napisała co pomyślała. Nikogo nie obraziła, nie zwyzywała, nawet wulgaryzmu nie uzyla. Napisała że się jej to nie podoba i tyle. Ma do tego prawo! Zrobiła to w grzeczny i szczery sposób! W sumie to się podpisuje pod tym!!!
Jak już nie raz wspomniałem uważam się za osobę tolerancyjna. Ale niech ta równość, tolerancja biegnie w każdym kierunku.
Ale już skończmy w rozmowami poza tematem.
Uważam że admin powinien offu pokasowac i będzie po sprawie
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Patrząc na zdjęcie profilowe Sylwii i to, że pierwszy temat który skomentowała, to akurat ten i że odniosła się od razu do konkretnej osoby - to trudno nie pomyśleć, że to ktoś kto już jest na forum pod innym nickiem.
Trudna sprawa, bo bazując na zdaniu Stroiczka, nikt go tu nie lubi, awięc wszyscy jestesmy podejrzani;):p
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Patrząc na zdjęcie profilowe Sylwii i to, że pierwszy temat który skomentowała, to akurat ten i że odniosła się od razu do konkretnej osoby - to trudno nie pomyśleć, że to ktoś kto już jest na forum pod innym nickiem.
Błyskotliwy masz umysł.
W ogóle nie przejmuję się tym, że komuś może się mój awatarek nie spodobać. Nie jest on wyjątkowy, sporo osób zamieszcza podobne zdjęcia i ten tekst na swoich profilach, tyle że nie ma tym forum.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry