• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zwiazek bez dzieci?

Weee

Cichy Podglądacz
Hej.... pytanie kieruje głównie do kobiet ale i nie tylko. Czy są jeszcze osoby zarówno Panie jak i Mężczyźni , którzy chcą stworzyć związek lub tworzą zwiazek w którym z wlasnych wyborów nie posiadają dzieci?
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
na pewno znajdą się tacy ludzie, między innymi obawiający się o koszta, zdrowie jak i nie posiadający takowego instynktu, różne są decyzje, niektóre strikte finansowe a inne zaś w obawie o zdrowie czy to swoje czy też dziecka w tych czasach
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Instynkt no tak pojawia się...wiem, że istnieją takie pary. Ja nie palę na stosie ludzi którzy z własnej nieprzymuszonej woli nie chcą mieć dzieci. Nie każdy jest w stanie udźwignąć. Często jest tak , gdy urodzi się bobas to potem nie okazuję mu się tej miłości tylko myśli się jak bardzo był nie chcianym dzieckiem.
 
L

lingster

Guest
L
Jestem tu już sporo czasu i pierwszy raz widzę, że administrator tego forum się odezwał :)
No co Ty, przecież jest kilka wątków, w których się udziela.
Dziwnym trafem to te, w które nie zaglądam ja XD a później zdziwienie, że Sauron wszystko jednak widzi 👀🤪
 
Mężczyzna

Feniks Uwodzenie

Cichy Podglądacz
"Czy są jeszcze takie osoby"?
Powiedziałbym raczej, że jest ich wręcz coraz więcej.
Coraz więcej kobiet wybiera karierę zamiast dzieci. Mężczyźni od zawsze bardzo często gonią za karierą. A przecież para nie zrobi sobie dziecka, jeśli nie będzie mogła się nim zajmować.
 
Kobieta

Laskotek

Cichy Podglądacz
Ja i mój chłopak osobiście nie planujemy mieć dzieci, nie chcemy ich mieć z własnych wyborów. Ja jestem przerażona macierzyństwem, zmieniającym się ciałem, zachowaniem. Nie chcę tracić własnego życia na rzecz dziecka. Nie chce poświęcać siebie i swojego związku. Nie chcę hałasu, brudnych pieluch. Najgorszą moją obawą są choroby genetyczne, które to dziecko może odziedziczyć i później ja się męczę, czy ono samo. Nie chcę poświęcać siebie na rzecz chorego dziecka, a wiadomo, że niektóre choroby pojawiają się dopiero w późniejszym wieku.
Oboje się zgadzamy co do nie posiadania dzieci, jesteśmy z tego powodu szczęśliwi. /Patrycja
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Nigdy nie marzyłem o dziecku, żona też nie, choć gdyby zdarzyła się wpadka wolałbym, żeby urodziła bo jestem przeciwny aborcji traktowanej jako antykoncepcja. Wtedy kochałbym dziecko i starał się wychować je jak najlepiej.

Ale coś się zmieniło.
Od miesiąca jestem wolontariuszem MOPSi i w ramach tego m.in. pomagam pewnej dziewczynce w lekcjach. I odkąd ją poznałem, żałuję, że nie mam takiej córki. Ona jest mądra, zaradna, inteligentna, ma dobre serce, a poza tym ma figurę i urodę modelki. Brak jej tylko jednego, wiary w siebie. I to staram się zmienić.
Naprawdę chciałbym mieć takie dziecko. To skarb.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Tja, nie tylko skarb, dziecko w codziennym życiu bawi, wychowuje i uczy rodziców. Mowie na własnym przykładzie, gdzie wzbicie sie na poziomy dzieci jest niebywałym wyczynem!
Dla nas europejczykow.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry