• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrobiłam loda za

Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Szczerze szukam w swojej pamięci i żadna z takich sytułacji nie przychodzi mi do głowy 🤔 najwyraźniej wychodzi na to, że przez tyle lat małżeństwa robiłam to dla przyjemności 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Jaka strata... tyle można było ugrać 😂 Chyba zmienię taktykę 😜
Ale to będzie granie bez przyjemnośći;)
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Ale to będzie granie bez przyjemnośći;)
No i masz🙈 jak zawsze łapiesz za słówka i jestem zmuszona doprecyzować "przez tyle lat małżeństwa robiłam to głównie i wyłącznie dla przyjemności" a mogłam dodatkowo dla korzyści... 🤦‍♀️ taka strata... tyle rzeczy mam w domu do naprawienia... poza tym przecież dodatkowa korzyść chyba przyjemności nie wyklucza 😌
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
To było 15 lat temu, moja szukała i nie mogła znaleźć nigdzie w sieci pewnego filmu. W końcu powiedziała, że jak go znajdę, to od razu zrobi mi najlepszego loda w życiu. Nigdy w wcześniej nie byłem tak zmotywowany i zaangażowany w szukanie czegokolwiek, ale znalazłem. Lodzik jaki później otrzymałem, wart był tych godzin spędzonych na mozolnym przeszukiwaniu internetu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry