• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrobiłam loda za

unimile90

Cichy Podglądacz
Tak jak w temacie za co zrobiliście loda dla faceta, kolegi czy dla nieznajomego. Mi koleżanka zrobiła za podwózke do domu raz z domówki a drugi raz za udrożnienie prysznica. Druga znajoma ma weselu bo partner ja wystawił w ostatnim dniu ja na szybko ogarnąłem temat to w podzięce ;)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
u mnie było w sumie przez to, że sobie siedzieliśmy, tam jakieś małe macanie było, a sama się wzięła za to, bo jak to ona stwierdziła, miała ochotę zrobić loda i posmakować mojej spermy
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Znaczy jak?
Ty wyciagasz obslizgłe włochy i cały syf z rury a ona w tym czasie obciaga z klamerka na nosie? :unsure:

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
On ciągnie kłaki oraz syf z rur żmijką, potem ona, ale co innego. Najgorzej jak panna używa proszku do mycia naczyń, to ma tendencję do zastygania w rurach
 
Mężczyzna

teluk

Cichy Podglądacz
Nie wiem czy pasuje to do tematu, ale tuż przed ostatnimi świętami Wielkiej Nocy zaliczyliśmy z Żoną dość duży remont. Malowanie, przemeblowanie, przerabianie instalacji elektrycznej itp. Innymi słowy cyrk na kółkach, zważywszy że cała "impreza" miała być u Nas.
Kiedy ten ambaras praktycznie się skończył, Wielki Piątek. Ja brudny, umordowany, otwieram w końcu piwo, odpalam komputer z nadzieją że choć trochę posunę do przodu moją kampanie w FarCry i słyszę:
„Krzysiek słuchaj, ta lampa z dużego pokoju lepiej by wyglądała w kuchni, a ta z kuchni w pokoju. Proszę weź to przełóż, jutro przyjeżdża twoja siostra, wiesz jak mi działa na nerwy, chce żeby wszystko było idealnie. „
W tym momencie przez moją łepetynę przemknęło parę scenariuszy ale bez większego namysłu palnąłem:
„jak mi obciągniesz.”
Co ja Sobie wtedy myślałem, nie wiem. Pewnie liczyłem że się obrazi, tudzież da w pysk. W każdym razie oczami wyobraźni widziałem piwo i komputer!.
Jednak nie, finał był z goła inny. ... … Koniec końcu, musiałem iść po drabinę i śrubokręty.
Napiszę nawet więcej, to był jedne z lepszych „lodzików” w moim życiu. .. Oczywiście potem chciałem się odwdzięczyć, według mnie spisałem się na medal. Było wszystko gra wstępna, minetka. Beata powiedziała że byłem cudowny.
.. Do dnia dzisiejszego nie wiem o co jej chodziło, czy o lampę czy o seks.
To pisałem ja, Krzysztof - 7 lat po ślubie ;)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Nie wiem czy pasuje to do tematu, ale tuż przed ostatnimi świętami Wielkiej Nocy zaliczyliśmy z Żoną dość duży remont. Malowanie, przemeblowanie, przerabianie instalacji elektrycznej itp. Innymi słowy cyrk na kółkach, zważywszy że cała "impreza" miała być u Nas.
Kiedy ten ambaras praktycznie się skończył, Wielki Piątek. Ja brudny, umordowany, otwieram w końcu piwo, odpalam komputer z nadzieją że choć trochę posunę do przodu moją kampanie w FarCry i słyszę:
„Krzysiek słuchaj, ta lampa z dużego pokoju lepiej by wyglądała w kuchni, a ta z kuchni w pokoju. Proszę weź to przełóż, jutro przyjeżdża twoja siostra, wiesz jak mi działa na nerwy, chce żeby wszystko było idealnie. „
W tym momencie przez moją łepetynę przemknęło parę scenariuszy ale bez większego namysłu palnąłem:
„jak mi obciągniesz.”
Co ja Sobie wtedy myślałem, nie wiem. Pewnie liczyłem że się obrazi, tudzież da w pysk. W każdym razie oczami wyobraźni widziałem piwo i komputer!.
Jednak nie, finał był z goła inny. ... … Koniec końcu, musiałem iść po drabinę i śrubokręty.
Napiszę nawet więcej, to był jedne z lepszych „lodzików” w moim życiu. .. Oczywiście potem chciałem się odwdzięczyć, według mnie spisałem się na medal. Było wszystko gra wstępna, minetka. Beata powiedziała że byłem cudowny.
.. Do dnia dzisiejszego nie wiem o co jej chodziło, czy o lampę czy o seks.
To pisałem ja, Krzysztof - 7 lat po ślubie ;)
Też, czasami, wybieram takie podejście do sprawy. 😛
Facet wtedy chodzi jak w zegarku i można z nim zrobić... Za dużo powiem 🤣
Wiedz jedno- kobieta może ugrać tym sposobem dużo.
 
Mężczyzna

Pawko

Cichy Podglądacz
Mi jedna znajoma zrobiła lodzika za pomoc w przeprowadzce, cały dzień noszenia ciężkich pudeł, ale się opłaciło
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry