• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Kobieta

martimar

Cichy Podglądacz
a więc.. póki co.. ;)

3kąt 1m +2k z moją ex i koleżanką z którĄ się spotykałem .. przypadkowe spotkanie w jednym z klubów, moja była jest Bi seksualna.. wspólna zabawa , trochę %% skutkowało przeniesieniem się do mnie na kwadrat.. fantastyczne przeżycie

sex na plaży, wydmach

lodzik w koszu plażowym

sex na blacie kuchennym podczas robienia( pierogów )
Tak Cie naszło na te pierogi, że innego pierożka musiałeś skosztować 🥰
 
Kobieta

martimar

Cichy Podglądacz
Jeszcze mi się przypomniało:
- gwałt (miał być kontrolowany, ale okazał się jednak niekontrolowany)
- nagrywanie jak robię loda partnerowi i później seksu
- to nie była fantazja, ale uwaga 😆 seks w komórce lokatorskiej jak mieliśmy gości, a miałam dni płodne i trzeba było zalać cipkę
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Lukasz_88

Podrywacz
- w przebieralni w sklepie sportowym, podjarały nas przymierzane sneakersy, ja do tego mierzyłam leginsy więc miał twardo już na dzień dobry, myślałam że je ściągę do numerka ale zrobił dość sprawnie dziurę w wiadomym miejscu i tak mnie tam brał, był hałas i dużo ludzi więc dało się dobrze zamaskować haha po wszystkim oddaliśmy buciki a leginsy na wieszak i szybkie wyjście 😅 oby je wyrzucili bo oprócz dziury były cały mokre na tyłku :) drogie panie jak kupujecie leginsy to patrzcie czy nie mają dziury haha

Obie akcje z tym samym chłopakiem 😁

Ale że zniszczenie odzieży w sklepie to jakiś powód do chwalenia się? :unsure:. Nie uważasz, że zwykła przyzwoitość nakazywałaby je kupić, skoro się świadomie zniszczyło?
 
Mężczyzna

ampero13

Cichy Podglądacz
Wkładanie dildo do cipki liżąc jednocześnie dupeczkę, podduszanie i dawanie mocnych klapsów w cycki. Robienie lodzika podczas jazdy samochodem. Okładanie jej moim kutasem po twarzy. Spust na twarz. Fuck face.
a do takich nie zrealizowanych a które chciałbym zrealizować to bzykanie się z moją żoną przy kimś ze znajomych.
 
Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Dominacja kobiety i zalewanie do „upadłego” . Była mnie tak dosiadła kiedyś i doszedłem w niej 4 razy, penis odpadał XD ale warto było :3 na jeźdźca jakoś mogłem więcej razy bez wyciągania niż w innych pozycjach, a jeszcze jak była odwrócona :3
 
Mężczyzna

Pawelek6991

Cichy Podglądacz
Trójkąt 2m+1k. Ostre ruchanie z parą w dojrzałym wieku. Sam sex zajebisty. Laska chyba 3 razy doszła nie wyciągając mojego kutasa z cipki. 3h z jej mężem ruchaliśmy ją we 2. Dodatkowo chcieli bez gumy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry