• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
O to samo chciałam zapytać. Można się naprawdę nieźle bawić w różnych miejscach i w różnych okolicznościach, ale akurat to, co zostało tutaj opisane, uważam za strasznie niedojrzałe i infantylne zachowanie.
Jeżeli ktoś tak bardzo chce poczuć ten dreszczyk emocji niech jedzie na jakiś tor wyścigowy, czy w inne miejsce gdzie nie będzie stwarzał zagrożenia dla innych.
 
Kobieta

tagetes

Nowicjusz
Jeżeli ktoś tak bardzo chce poczuć ten dreszczyk emocji niech jedzie na jakiś tor wyścigowy, czy w inne miejsce gdzie nie będzie stwarzał zagrożenia dla innych.
🎯
Myślenie głową, a nie dolną częścią ciała, powinno być normą, a nie okazjonalnym zdarzeniem, zwłaszcza w takich sytuacjach. Nie chcę zginąć na drodze, bo jakaś kobieta postanowiła zabawić się swoją cipą prowadząc auto.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
🎯
Myślenie głową, a nie dolną częścią ciała, powinno być normą, a nie okazjonalnym zdarzeniem, zwłaszcza w takich sytuacjach. Nie chcę zginąć na drodze, bo jakaś kobieta postanowiła zabawić się swoją cipą prowadząc auto.
Nie chciałem być taki dosadny, ale z ust mi to wyjęłaś 👍
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jest taki pakiet jezdny distronic plus, czy cus i on sam jedzie, w tym wózku tez
Rozumiem, że w tym wózku nie ma też kierownicy? Bo po co, jeżeli on sam jedzie...
Żaden pakiet jezdny, tempomat, czujniki i cała elektronika nie powinny a nawet nie mogą zastępować kierowcy tylko go wspomagać.
Żadna z tych rzeczy nie może też zwalniać z myślenia.
 
Mężczyzna

Fermiol

Cichy Podglądacz
Super 👍 Jakie jeszcze elementy dominacji stosuje Twoja Pani?
Potrafi np w miejscu publicznym kazać się całować po stopach czy wiązać buty.
Mnie bardzo podnieca jak karze mi w pasie cnoty iść ja basen, żeby wszystkich widzieli jak klatka odznacza się w kąpielówkach. Albo drażni mnie po niej jak siedzimy razem w jaccuzi.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Potrafi np w miejscu publicznym kazać się całować po stopach czy wiązać buty.
Mnie bardzo podnieca jak karze mi w pasie cnoty iść ja basen, żeby wszystkich widzieli jak klatka odznacza się w kąpielówkach. Albo drażni mnie po niej jak siedzimy razem w jaccuzi.
A zdarza się, że jesteś ubrany w damską bieliznę czy inne części garderoby poza domem?
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Mi kiedyś zdarzyło się coś o czym nawet nie marzyłem. Moja była pracowała w dużym salonie gier. Stała za ladą przy której było wejście do biura z wielkim lustrem weneckim. Odwiedziłem ją, gdy była na nocce. Po kilku całusach we pchała mnie do biura, sciągnęła spodnie i zaczęła ssać. Bardzo mnie to nakręciło bo lada znajdowała się tuż za lustrem. Co chwilę podchodził klient i moja laska musiała wyjść, skasować, wypłacić rozmienić. Za każdym razem robiła to w expresowym tempie by szybko wrócić i znów brać do buzi. To też robiła szybko. Dziwnie tak było siedzieć na biurku że sztywnym fiutem, podczas gdy tuż obok za szybą stali klienci. Bardziej to chyba jarało ją niż mnie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry