• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Znieczulanie penisa

Dorman

Nowicjusz
Stosując prezerwatywy lub żele ( maści ) przedłuzające stosunek wiadomo znieczulam członek ale mam pytanie czy jeśli dochodzi do stosunku to maść lub zel który wtarłem w członka nie spowoduje tez znieczulenia pochwy u partnerki ?
 
Mężczyzna

Od86

Cichy Podglądacz
Wszystko zależy od tego co stosujesz. Jeśli prezerwatywy durex performa to na pewno znieczulisz. Środek w tych prezerwatywach jest w formie lepiącej się maści. Tak wiec jak zdejmiesz gumę to Twój penis będzie się lepił i tym samym znieczulisz partnerkę. Jeśli uzywasz tego typu prezerwatyw to najlepiej jest ich nie zdejmować do konca stosunku.
Jesli nie chcesz mieć pomiędzy sobą a partnerką gumy to kup sobie chusteczki oc wipes. Sa nasączone rzadszym płynem i wchłaniają sie. Tak więc potem jak współżyjesz z partnerką to nie będziesz jej znieczulał (rzecz jasna trzeba pozekać 2-3 minuty aż sie to wchłonie). Minus jest taki,że trzeba to zamówić przez internet i nie są tak dostępne szeroko jak prezerwatywy.
 

Dorman

Nowicjusz
A to przypadkiem nie działa na zasadzie sprayu? Bo kiedyś miałem orgasm control spray . Czy nie jest to ten sam środek?
 
Mężczyzna

Od86

Cichy Podglądacz
Ekspertem nie jestem, ale prawdopodobnie tak. Tyle,że dla mnie chusteczki są o wiele wygodniejsze. spray to dość spora butelka i nie będziesz go wiecznie tachał ze sobą ( nigdy w końcu nie wiesz kiedy będzie stosunek). A tak możesz mieć takie chusteczki zawsze ze sobą w portfelu bo zajmują o wiele mniej miejsca.
 
Mężczyzna

badu22

Cichy Podglądacz
Spray z lidokainą, np; Stud 100, Dragon 6000 czy ostatnio Braweran...... 3- 5 psiknięć na 10 do 15 minut przed seksem...... wydłuża o około 30 - 40 minut i nie znieczula partnerki. Wypróbowane osobiście.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry