• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zjawisko incelizmu w Polsce

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Definicja: Incel - jest to mężczyzna, z którym żadna kobieta nie chce seksu. Incel bardzo pragnąłby seksu z kobietą, lecz żadna kobieta nie daje mu szansy. Incelem jest każdy mężczyzna, który nie uprawiał seksu z kobietą, bądź który jedyny seks jaki w życiu miał, to seks z kobietą, która uprawiała z nim seks dla pieniędzy. Incelem nie jest ten mężczyzna, z którym uprawiała seks kobieta z własnej woli, nie biorąc za to żadnych pieniędzy ani innych dóbr materialnych.
Narasta hipergamia, o redpillu coraz więcej się mówi, blackpillu trochę mniej dużo mówi się o roszczeniowości tak zwanych p0lek i ich hipergamicznych umysłach pożądających tzw. Samców alfa czyli gigachadów albo pociągu do czarnej wielkiej maczugi nawet obcokrajowcy nazywają Polskę mówiąc ładnie domem publicznym europy. Czy sytuacja w naszym kraju jest tak bardzo fatalna? czy kobiety są coraz bardziej hipergamiczne tzn nasze rodaczki? czy nieatrakcyjni faceci są skazani na celibat lub kurtyzany? w jakim kierunku to wszystko idzie? co sądzicie? zapraszam do dyskusji.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
A o czym tu dyskutować?
Osobnicy rodzaju męskiego dzielą się na absolutnych zwycięzców i absolutnych przegranych. W Polsce jest bardzo wielu przegranych, największe ich natężenie jest na wsi, a pigularstwo tego stanu nie zmienia.
 
Mężczyzna

michaaal9000

Nowicjusz
Nie są skazani, aczkolwiek prawda jest że szczególnie młode kobiety w Polsce to w większości tzn p0lki, są to osoby bez żadnej wiedzy umiejętności logicznego myślenia, jedyną ich "bronią" jest ich własna dupa.
Wyzywanie od Inceli zaczęło się właśnie w dużej mierze od takich ułomnych dziewczynek które obrażały mężczyzn na prawo lewo same będąc moralnym dnem.
A czy Polska to "Tajlandia* Europy? Oczywiście że tak, jest wiele artykułów, poradników, czy książek nawet polecających Polskę zagranicznym turystom, tutaj mają raj bo taka p0lka ma ogromme kompleksy z powodu własnego kraju że rozłoży nogi każdemu z zagranicy. Problem o którym piszesz bierze się właśnie stąd.
Oczywiście nie mówię bezpośrednio o żadnej z obecnych tutaj kobiet, proszę nie brać tego do siebie ;)
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
A o czym tu dyskutować?
Osobnicy rodzaju męskiego dzielą się na absolutnych zwycięzców i absolutnych przegranych. W Polsce jest bardzo wielu przegranych, największe natężenie jest ich na wsi, a pigularstwo tego stanu nie zmienia.
Fakt, ale nie uważasz, że determinizm genetyczny odgrywa w tym dużą rolę? czy ja np Jako gość 162 cm z wadami genetycznymi miałbym szansę na żonę gdybym postanowił odmienić swoje życie i kompletnie olał te ideologie?
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Fakt, ale nie uważasz, że determinizm genetyczny odgrywa w tym dużą rolę? czy ja np Jako gość 162 cm z wadami genetycznymi miałbym szansę na żonę gdybym postanowił odmienić swoje życie i kompletnie olał te ideologie?
Tego nie wiem, aczkolwiek 162 cm to bardzo mało i nawet taki niziołek jak ja patrzyłby z góry na twe zmagania. Zaś redpill to nie ideologia, lecz prakseologia.
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Nie są skazani, aczkolwiek prawda jest że szczególnie młode kobiety w Polsce to w większości tzn p0lki, są to osoby bez żadnej wiedzy umiejętności logicznego myślenia, jedyną ich "bronią" jest ich własna dupa.
Wyzywanie od Inceli zaczęło się właśnie w dużej mierze od takich ułomnych dziewczynek które obrażały mężczyzn na prawo lewo same będąc moralnym dnem.
A czy Polska to "Tajlandia* Europy? Oczywiście że tak, jest wiele artykułów, poradników, czy książek nawet polecających Polskę zagranicznym turystom, tutaj mają raj bo taka p0lka ma ogromme kompleksy z powodu własnego kraju że rozłoży nogi każdemu z zagranicy. Problem o którym piszesz bierze się właśnie stąd.
Oczywiście nie mówię bezpośrednio o żadnej z obecnych tutaj kobiet, proszę nie brać tego do siebie ;)
Również dużo słyszałem o tym, że Polska Tajlandią Europy. Dużo prawdy w tym co piszesz. A gdzie szukać wartościowych kobiet jako ten co nie miał szczęścia urodzić się z najlepszym pakietem genów jak Gigachad czy przystojny Włoch albo Egzotyczny czarnoskóry?
 
Mężczyzna

michaaal9000

Nowicjusz
Również dużo słyszałem o tym, że Polska Tajlandią Europy. Dużo prawdy w tym co piszesz. A gdzie szukać wartościowych kobiet jako ten co nie miał szczęścia urodzić się z najlepszym pakietem genów jak Gigachad czy przystojny Włoch albo Egzotyczny czarnoskóry?
Da się na pewno znaleźć, ich też jest wbrew pozorom całkiem sporo. Najważniejsze to nie wierzyć w te bzdury pisane przez biało rycerzy i p0lki, niestety zrobiło się tak, że jeśli krytykujesz ich zachowanie które w większości jest totalnie puste to nazwą Cie incelem ku uciesze i przy aplauzie chłopaczków którzy płaszcza się przed takimi ... I tak ta karuzela się kręci, ja uważam że trzeba mieć właśnie zdanie i zwyczajne kurestwo krytykować bez strachu że jakaś Cię nazwie brzydko, bo ich iloraz inteligencji w większości nie jest powyżej 80
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@michaaal9000
Teraz prostytucja staje się chyba mniej popularna, bo mężczyźni z dołu hierarchii tracą pieniądze na zupełnie niezagrożeniowe subskrypcje zdjęć modelek na onlyfans. Jest to bezpieczniejsze dla kobiet i klientów onlyfans.
 
Mężczyzna

michaaal9000

Nowicjusz
@michaaal9000
Teraz prostytucja staje się chyba mniej popularna, bo mężczyźni z dołu hierarchii tracą pieniądze na zupełnie niezagrożeniowe subskrypcje zdjęć modelek na onlyfans. Jest to bezpieczniejsze dla kobiet i klientów onlyfans.
Być może. Jeśli ktoś tak robi to jest zwyczajnie głupi.
Niektórzy mężczyźni uwierzyli w bzdury opowiadane przez "kobiety" których jedynym atutem jest "dupa". Powinni wziąć się w garść i przestać zwracać uwagę na opinie od osób które nie znaczą nic. Trzeba się panowie cenić, przestać się płaszczyć, wziąć za siebie a nawet jak nie macie 200cm to osiągnięcie znacznie więcej niż rozwydrzona julka
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Trzeba się panowie cenić, przestać się płaszczyć, wziąć za siebie a nawet jak nie macie 200cm to osiągnięcie znacznie więcej niż rozwydrzona julka
Rozwydrzone julki to dzieciaczki dla mnie. To przyszłość Polski, która będzie musiała zmierzyć się z koniecznością koegzystencji z liczniejszym od siebie, moim pokoleniem.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Nie są skazani, aczkolwiek prawda jest że szczególnie młode kobiety w Polsce to w większości tzn p0lki, są to osoby bez żadnej wiedzy umiejętności logicznego myślenia, jedyną ich "bronią" jest ich własna dupa.
Wyzywanie od Inceli zaczęło się właśnie w dużej mierze od takich ułomnych dziewczynek które obrażały mężczyzn na prawo lewo same będąc moralnym dnem.
A czy Polska to "Tajlandia* Europy? Oczywiście że tak, jest wiele artykułów, poradników, czy książek nawet polecających Polskę zagranicznym turystom, tutaj mają raj bo taka p0lka ma ogromme kompleksy z powodu własnego kraju że rozłoży nogi każdemu z zagranicy. Problem o którym piszesz bierze się właśnie stąd.
Oczywiście nie mówię bezpośrednio o żadnej z obecnych tutaj kobiet, proszę nie brać tego do siebie ;)
Wyzywanie mężczyzn zaczęło się od tego że oni wyzywali kobiety. Powiedzenia typu "szon" albo "jak suka nie da, pies nie weźmie" nie wzięły się znikąd. Kobiety zaczynają was traktować tak samo jak wy traktowaliście je od wieków. I bardzo dobrze.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Wyzywanie mężczyzn zaczęło się od tego że oni wyzywali kobiety. Powiedzenia typu "szon" albo "jak suka nie da, pies nie weźmie" nie wzięły się znikąd. Kobiety zaczynają was traktować tak samo jak wy traktowaliście je od wieków. I bardzo dobrze.
Co to znaczy "szon"? Czy to z niemieckiego "schon"?
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Również dużo słyszałem o tym, że Polska Tajlandią Europy. Dużo prawdy w tym co piszesz. A gdzie szukać wartościowych kobiet jako ten co nie miał szczęścia urodzić się z najlepszym pakietem genów jak Gigachad czy przystojny Włoch albo Egzotyczny czarnoskóry?
Wartościowe kobiety to takie co wybaczają zdrady, robią wszystko w domu i są dziewicami? Hehe. Co Ty robisz na tym forum? Zjeżdżaj na kółko różańcowe.
 
Mężczyzna

michaaal9000

Nowicjusz
@michaaal9000 wracaj na wykop.pl i pisz tam swoje żale. Oczu kąpiel po przeczytaniu tego, co napisałeś.
No i klasyka tematu XD Wielce urażona stwierdzeniem które wybacz ale jest prawidziwe, zapomniałem że nie można napisać nic złego w te stronę. Nowe nie znałem lecz Twoje inwektywy w moją stronę spływają po mnie wybacz.
Wyzywanie mężczyzn zaczęło się od tego że oni wyzywali kobiety. Powiedzenia typu "szon" albo "jak suka nie da, pies nie weźmie" nie wzięły się znikąd. Kobiety zaczynają was traktować tak samo jak wy traktowaliście je od wieków. I bardzo dobrze.
I co, usłyszałaś za obrażanie mężczyzny jakaś łatkę? Nie, bo wam można więcej
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
No i klasyka tematu XD Wielce urażona stwierdzeniem które wybacz ale jest prawidziwe, zapomniałem że nie można napisać nic złego w te stronę. Nowe nie znałem lecz Twoje inwektywy w moją stronę spływają po mnie wybacz.

I co, usłyszałaś za obrażanie mężczyzny jakaś łatkę? Nie, bo wam można więcej
Można napisać tylko od wieków ocenia się kobiety i to co robią. Jaką łatkę? W Polsce od wieków kobiety dostają łatki. Dodatkowo często z ofiar robi się osoby winne. No bo ona prowokowała, sama się prosiła itd...
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Wartościowe kobiety to takie co wybaczają zdrady, robią wszystko w domu i są dziewicami? Hehe. Co Ty robisz na tym forum? Zjeżdżaj na kółko różańcowe.
Kobieto Ty odklejona jakaś po 1 nie chcę dziewicy, po 2 nie zdradziłbym, bo nie miałbym z kim po 3 kobieta to nie jest niewolnik wartościowa kobieta to taka, która nie leci tylko na powierzchowność i kasę imho rozumiem, że na nieudacznika żadna nie poleci, bo no hipergamia i to jest nieatrakcyjne, ale odpowiedz mi gdzie dzisiaj są więzi i uczucia? liczy się tylko duża pała, liczba posiadłości, 2 metry wzrostu i najlepiej bycie czarnoskórym albo obcokrajowcem. Chodzi mi o to czemu np przegrany po staraniu się zostać najlepszą wersją samego siebie i szanujący kobiety nie może nic znaleźć a karyńsko np już ma seks na pstryknięcie palcem takie czasy.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry