• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zjawisko incelizmu w Polsce

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie mówię, że u kobiet nie występują hipergamiczne skłonności. Jasne, występują. Tyle że redpillowcy mają silne skłonności do wyolbrzymiania tego czynnika i fiksowania na punkcie statusu u mężczyzn. Podobnie tzw. artyści podrywu. I oni wpajają te przekonania zagubionym chłopakom spędzającym dużo czasu online - a ci chłopacy chłoną takie przekonania i stają się przez to albo również redpillowcami, albo incelami. Zależnie od ich samooceny, poziomu pewności siebie, stopnia zideologizowania i typu osobowości.
Niektórzy redpillowcy wykonują olbrzymią pracę, aby zrekompensować swoje fizyczne ułomności. To zrozumiałe, że podkreślają status czyli to, co dało im możliwości, których nie mieli.
Skoro jest na forum tyle zachęt do pracy nad sobą, to warto również poznać drogę do sukcesu tych, którym udało się podwyższyć swoje SMV. To na pewno bardziej może komuś pomóc niż kompulsywny onanizm i subskrypcje na onlyfans.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Nie wiem czy incelizm, czy nie, ale jak tak obserwuję dzisiejszych 20-latków, cóż... To miękkie pizdy a nie mężczyźni. Wychuchani przez rodziców, zniewieściali... Nawet podanie ręki jest obrzydliwe, bo porządnie ścisnąć nie potrafią... Często mam wrażenie, że dziewczyny mają większe jaja. Takie czasy i bardzo bym chciał, żeby te wszystkie naleciałości pierdolnęły.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@dario_a_z
Jestem przekonany, że jak Amerykanie podejmą jedynie słuszną decyzję, to wysłani na front polscy incele staną się w końcu prawdziwi mężczyznami, takimi jak żydowskie chłopaki robiące teraz porządek w Strefie Gazy.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
@stroiczek tacy jak Ty, nawołujący do wojny, powinni być w pierwszej kolejności wysłani na front, skoro im tak śpieszno.
Zresztą, po co to odkładać? Izrael czeka na Ciebie, leć już teraz i daj przykład!
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@Szar
Nie znam się na polityce, ale wojna robi z chłopców mężczyzn. Nikt jej nie chce, ja również, niemniej być może będzie ona nieunikniona. Lepiej dla nas, aby polscy incele walczyli w Białorusi i w Ukrainie niż aby musieli bronić Miasteczka Wilanów.
Natomiast żydowskich ochotników z zagranicy nie zabrakło. Już jesienią widać było, że młode, piękne Żydówki znalazły swoich obrońców i bohaterów wolnego świata, którzy nie będą incelami.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
@Szar
Nie znam się na polityce, ale wojna robi z chłopców mężczyzn. Nikt jej nie chce, ja również, niemniej być może będzie ona nieunikniona. Lepiej dla nas, aby polscy incele walczyli w Białorusi i w Ukrainie niż aby musieli bronić Miasteczka Wilanów.
Natomiast żydowskich ochotników z zagranicy nie zabrakło. Już jesienią widać było, że młode, piękne Żydóweczki znalazły swoich obrońców i bohaterów wolnego świata, którzy nie będą incelami.
Znam kilka pięknych Zydóweczek które nie szukaja żadnych obrońców. Są wręcz filarem "Cahal" i znakomicie wypełniaja swoje zadania ramię w ramię z swymi kolegami. Coś pieprzyrz kolego, albo nie znasz realiów:cautious:
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Znam kilka pięknych Zydóweczek które nie szukaja żadnych obrońców. Są wręcz filarem "Cahal" i znakomicie wypełniaja swoje zadania ramię w ramię z swymi kolegami. Coś pieprzyrz kolego, albo nie znasz realiów:cautious:
Ależ oczywiście, że takie dzielne Żydówki też są. Izrael jest w sytuacji zagrożenia od samego utworzenia tego państwa. Na pierwszej linii frontu przeważają jednak chłopaki.
Odniosłem się zaś do obrazów z jesiennego powitania ochotników zagranicznych. Polskie dziewczęta też doceniłyby ofiarę krwi złożoną w Białorusi przez polskich inceli. Ja już jestem stary, ale chłopaki młodsze dostają teraz na granicy możliwość obrony naszego państwa. W przypadku mobilizacji to na młodzież liczymy, a nie na zużytych w pracy starców.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
@stroiczek to nie wpychaj innych w gówno, skoro sam nie masz zamiaru kiwnąć palcem. W takim razie czeka na Ciebie Ukraina, ostatnio mają coraz większy problem z dezercją, chętnie Cię przyjmą.

wojna robi z chłopców mężczyzn
Raczej straumatyzowanych ludzi. Chyba, że ktoś jest psychopatą. Tyle krzywdy doznał Twój naród, a Ty wyjeżdżasz z takimi tekstami. Ja się nasłuchałem od pradziadka co to naprawdę znaczy wojna, zawsze kiedy o niej wspominał, to zalewał się łzami.
Tobie za to polecam się nie wypowiadać na temat o którym - co z jednej strony zadziwia, a z drugiej bawi - nie masz zielonego pojęcia.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Nie rozumiemy się stroiczek. Siły Obronne Izraela nie rozróżniają płci. Służba wojskowa jest obowiązkowa dla wszystkich za wyjątkiem "badaczy Tory". Dwie dziewczyny, które znam są w jednostce rozpoznania, a to oznacza pierwszą linię+
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie rozumiemy się stroiczek. Siły Obronne Izraela nie rozróżniają płci. Służba wojskowa jest obowiązkowa dla wszystkich za wyjątkiem "badaczy Tory". Dwie dziewczyny, które znam są w jednostce rozpoznania, a to oznacza pierwszą linię+
Wiem, że Izrael angażuje całą społeczność w obronę państwa.
My, Polacy, być może będziemy zmuszeni do "zmaskulinizowania" właśnie inceli w niepewnych czasach.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
"Wojna czyni z chłopców mężczyzn" - analiza ostanich konfliktów zbrojnych w tym na Ukrainie wskazuje na to, że chłopcy z poboru nie zdąża stać się mężczyznami zanim nie zostaną wyeliminowani z walki.
W 59 Brygadzie Ukraińskich sił zbrojnych dowodca kpmpani saperów została kobieta, gdyz żaden facet nie wykonał polecenia objecia dowództwa, nie wyrabiali.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Zaden dowódca nie chce dowodzić ludżmi którzy nie chca walczyć. Z praktyki wiem jak to się kończy.
Na "Ścianie Wschodniej" dużo chłopaków już się zapisało, czy to do służby zawodowej, czy do WOT.
Nie zakładam z góry, że w godzinie próby incele zdezerterują. Przecież nie mają wiele do stracenia.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie wiem, nie jestem teoretykiem, jestem taktykiem.
Nie ma przesłanek, aby zakładać masowe dezercje polskich samotników. Największe natężenie samotników jest zresztą właśnie na wsi we wschodniej części kraju, najbliżej ewentualnego miejsca starcia. Motywacja do obrony swego domu będzie.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
stroiczek Ale w zasadzie trzymamy się tematu. Moim zdaniem incelizm jest nadymanym pojęciem.
Dotyczy każdego faceta, który jak to się mówi "nie ma powodzenia u kobiet". Nie należy go mylić z postawą agresywną wobec dziewczyn. Jest to po prostu taka forma skamlania o ich uwagę. To wszystko.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
stroiczek Ale w zasadzie trzymamy się tematu. Moim zdaniem incelizm jest nadymanym pojęciem.
Dotyczy każdego faceta, który jak to się mówi "nie ma powodzenia u kobiet". Nie należy go mylić z postawą agresywną wobec dziewczyn. Jest to po prostu taka forma skamlania o ich uwagę. To wszystko.
Zreszta podobne zachowania sa powszechne jak można zauważyć na naszym forum.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry