• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdradziłam męża

Kobieta

AGASE

Seks Praktykant
Hej czułam się tak samo ale po jakimś czasie przechodzi to tylko sex muj był bardzo wyrozumiały sama mu to oznajmiłam ale on stwierdził że muszę jakoś to mu wynagrodzić dogadaliśmy się zgodziłam się na sex z jego kolegami i nim od tamtej pory razem robimy sobie takie imprezki rozbierane namuwilismy w to parę par i jest super.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Brak słów. Zanika podstawowa ludzka kultura, PRZYZWOITOŚĆ i człowieczeństwo. Czy to tak trudne, najpierw rozwiedź się/ zakończ związek, później napoczynaj nowy. A nie zdrady i .... się. Zero jakichkolwiek zasad i moralności, brak słów. Tak to się tyczy i pań i panów. Zero CHARAKTERU.
 
Mężczyzna

Idzi

Cichy Podglądacz
Jeśli szukasz kogoś do rozmowy, polecam się. Koleżanki zawsze mówiły że powinienem zostać terapeutą, bo zawsze byłem skłonny do wysłuchania ich
Terapeuta nie słucha. Bo powiedzieć co chciała to już powiedziała i nawet to że jest jej z tym źle i tu jest tylko jedno pytanie na które musi sama sobie odpowiedzieć. Nie CO? tylko "DLACZEGO",bo mówienie o tym co się aktualnie czuło lub czuję nie prowadzi do niczego, zawraca do punktu wyjścia i tworzy się błędne koło. Czasem trzeba pójść dwa kroki do tyłu i zrozumieć przyczyny, a nie skutki.
 
Mężczyzna

Idzi

Cichy Podglądacz
Jeśli szukasz kogoś do rozmowy, polecam się. Koleżanki zawsze mówiły że powinienem zostać terapeutą, bo zawsze byłem skłonny do wysłuchania ich
To że wysłuchasz jej i jej wyrzutów sumienia to nic nie da, dasz jej dokładnie to czego szuka, chwilowe pocieszenie, pomyśl i usuń przyczynę to zrozumiesz skutki, takie zdanie do zapamiętania na przyszłość... Ja dziś potrafiłem powiedzieć koleżance że ona wcale nie udaję tylko jest taka jak my i nasza ekipa... Myślisz że się obraziła?
 
Mężczyzna

Idzi

Cichy Podglądacz
Brak słów. Zanika podstawowa ludzka kultura, PRZYZWOITOŚĆ i człowieczeństwo. Czy to tak trudne, najpierw rozwiedź się/ zakończ związek, później napoczynaj nowy. A nie zdrady i .... się. Zero jakichkolwiek zasad i moralności, brak słów. Tak to się tyczy i pań i panów. Zero CHARAKTERU.
Wiesz to tak łatwo kogoś ocenić. Po jej wpisie i nawet zdjęciu profilowym widać jedną rzecz, że dziewczyna chciała z jakiegoś powodu się dowartościować, jest jej brak czegoś który nadrabia byciem obiektem pożądania, widać że skoro to napisała i źle się z tym czuję to znaczy że sama wie że to źle. Nie bronię jej i też sam nigdy nikogo nie zdradziłem, ale najłatwiej jest kogoś ocenić, postąpić jak Ty i uważać się za lepszego i mądrzejszego od innych, mimo że nie zna się całokształtu, bo tutaj napisała tylko skutek, a jaka jest przyczyna? Może znasz i się z nami podzielisz? Możesz mnie nawet obrazić w odpowiedzi. Jeżeli nie znasz się na ludziach i nie potrafisz zauważyć pewnych rzeczy to porostu nie oceniaj.
Brak słów. Zanika podstawowa ludzka kultura, PRZYZWOITOŚĆ i człowieczeństwo. Czy to tak trudne, najpierw rozwiedź się/ zakończ związek, później napoczynaj nowy. A nie zdrady i .... się. Zero jakichkolwiek zasad i moralności, brak słów. Tak to się tyczy i pań i panów. Zero CHARAKTERU.
Jeszcze coś, uważasz że masz taki mocny charakter, a idziesz w opiniach tak jednotorowo, nawet kilku Tobie przyklasneło "no super pojechał szmacie" tyle znaczą te lajki i to mieli dokładnie w głowie ci którzy polubili? Nadal czujesz się taki silny i mądry? Wiesz co potrafią np zrobić ze sobą i swoimi życiem osoby które są tak naprawdę dobre, mądre i wartościowe, ale np z jakiegoś powodu to swoją wartość zatraciły, może są w bardzo dużej depresji, albo coś jest naprawdę nie tak? Wiesz czym jest zdrada zakończona poczuciem winy? Nie wiesz? To Cię oswiece, tym samym co picie alkoholu w chorobie alkoholowej, albo ćpaniem w narkomanii, chwilowym poniesieniem swojej wartości i zapomnieniem o czymś naprawdę kluczowym "PRZYCZYNIE'
 
Mężczyzna

Idzi

Cichy Podglądacz
I po przejrzeniu jej wpisów na forum i po zdjęciu profilowym, wiem gdzie i kiedy zaistniała PRZYCZYNA, dawno temu, a co z tym zrobi i czy jej poszuka zdecyduje sama
 
Mężczyzna

Idzi

Cichy Podglądacz
Panu RoseGold powiem tylko jedno, jestem psychologiem i terapeutą w jednym, bardzo dobrym, że tak skromnie powiem, potrafię zakręcić psychiką ludzi w taki sposób, że chodzą po pokoju i gadają sami ze sobą, żądają sobie pytania i na nie odpowiadają, na koniec wypowiadają zdanie tego co ich najbardziej boli i zaczynają iść do przodu i robić to co chcą i godząc się ze sobą, potrafię również nakierować ludzi na myśl którą mają w głowie i ja to widzę, ale oni nie i nawet nie wiedzą że im w tym pomogłem. Także jak coś napisałem to wiem co napisałem.
 
Mężczyzna

BywaTwardy33

Cichy Podglądacz
Jak Mariolka pirewszy raz rozłożyłaś nogi innemu to czeka cię i drugi.
Jak mi się zdarzyła przypadkowa nażyczonej to podczas zaczalem fantazjować o tym jak ją potraktuje kiedy wrócę do mieszkania, nie przyznałem się, głowa odpoczęła, nadrabiałem penisem parę dni. Pechowo pojechała na jeden dzień do domu jakieś sprawy ogarnąć wydłużyło się została na noc. Tamta nie wiedziała że mieszkam z przyszła żona...dostaje sms że tam gdzie się poznaliśmy. . właśnie siedzi i glupio jej, bo ona zaproponowała sex.. Takie tam, że chce przeprosić i stawia kawę. Spoko poszedlem, spóźniłem się troche,siadam naprzeciwko, gadka szmatka, nawijam ze jest ok, wcale ja za latwa nie wziąłem, miala potrzebę to... Ona bierze reke moja i wsadza między nogi, okazało się że pod płaszcze ma pończochy i gorset, tyle.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
BywaTwardy33 Kurcze, możesz jakoś prościej, bo się gubię:unsure: A może Idzi trochę rozjaśni kontekst tego postu:) Czasem żałuję, że nie mam w sobie żyłki psychoterapeuty;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry