• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdrady rozwody, a sex w domu

Mężczyzna

Marek Z.

Cichy Podglądacz
Czy waszym zdaniem facet, który odchodzi od żony, albo znajduje sobie kochanke zrobiłby to gdyby miał na codzień dobry sex na zawołanie z żona, a zona ubierałaby sie seksownie. Czy waszym zdaniem brak dobrego seksu i tkz dresy w domu niszczą małżeństwa?
 
Mężczyzna

Venom1971

Cichy Podglądacz
Czy waszym zdaniem facet, który odchodzi od żony, albo znajduje sobie kochanke zrobiłby to gdyby miał na codzień dobry sex na zawołanie z żona, a zona ubierałaby sie seksownie. Czy waszym zdaniem brak dobrego seksu i tkz dresy w domu niszczą małżeństwa?
Musiałbyś doprecyzować pytanie ,bo jest wiele innych czynników które mają wpływ na podjęcie takiej decyzji przez jedną czy drugą stronę.
 
Mężczyzna

bruce85

Nowicjusz
Brak odpowiedniego seksu to może tak, natomiast dresy lub brak seksownej bielizny to chyba już niekoniecznie, w końcu w trakcie seksu i tak najczęściej się jest nagim :)
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Czy waszym zdaniem facet, który odchodzi od żony, albo znajduje sobie kochanke zrobiłby to gdyby miał na codzień dobry sex na zawołanie z żona, a zona ubierałaby sie seksownie. Czy waszym zdaniem brak dobrego seksu i tkz dresy w domu niszczą małżeństwa?
Brak seksu niszczy związek, ja jestem tego żywym przykładem
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Kiedyś słyszałem radę dla kobiety żeby związek trwał w szczęśliwości - nigdy nie wypuszczaj chłopa z domu z pustym żołądkiem i pełnymi jajami to się nie będzie stołować na mieście.
W pełni się z tym zgadzam po 30 latach małżeństwa.
 
Kobieta

tagetes

Nowicjusz
Kiedyś słyszałem radę dla kobiety żeby związek trwał w szczęśliwości - nigdy nie wypuszczaj chłopa z domu z pustym żołądkiem i pełnymi jajami to się nie będzie stołować na mieście.
W pełni się z tym zgadzam po 30 latach małżeństwa.
Zgoda, ale tak naprawdę ta rada dotyczy zarówno jednej, jak i drugiej płci [z wyłączeniem jaj oczywiście 😅].
 
Kobieta

tagetes

Nowicjusz
Oczywiście, tylko jeśli o kobietę to trzeba stosować inne praktyki 😁
I na każdą zapewne będzie działać coś innego, ale wszystko sprowadza się do jednego, w obydwu przypadkach, kobiet i mężczyzn, że jak dostaje się to, czego się chce, to już się tego nie szuka gdzie indziej. Może ktoś uzna to za staroświeckie podejście, ale u mnie się sprawdza.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
I na każdą zapewne będzie działać coś innego, ale wszystko sprowadza się do jednego, w obydwu przypadkach, kobiet i mężczyzn, że jak dostaje się to, czego się chce, to już się tego nie szuka gdzie indziej. Może ktoś uzna to za staroświeckie podejście, ale u mnie się sprawdza.
No to cię zmartwię, jeśli będziesz dawał co tylko chce druga strona a z powrotem nic nie dostaniesz to z czasem się taki związek wypali. Znam to z autopsji.
 
Kobieta

tagetes

Nowicjusz
No to cię zmartwię, jeśli będziesz dawał co tylko chce druga strona a z powrotem nic nie dostaniesz to z czasem się taki związek wypali. Znam to z autopsji.
Wiem i wcale tego nie neguję. Związek to system naczyń połączonych koordynowany przez dwie osoby i wystarczy, że jedna z nich zacznie nawalać, a cały obieg szlag trafi, prędzej czy później. Niby to takie prawdy oczywiste, a jednak widzę, że jednak nie di końca.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry