• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdrady rozwody, a sex w domu

Kobieta

tagetes

Nowicjusz
pewnie, że tak leginsy tez, ale mnie chodzi o taka pozorną niedbałóść, ktora dodaje uroku i podnieca anie wybieg modowy
No przecież nie mówimy to o byciu totalną fleją i propagowaniu tzw. menel style, a właśnie o zwykłym outficie, który nie jest stricte wyjściowy, ale jest wygodny (np. wspomniane legginsy), a jednocześnie nie wstyd mi jest w nim wyjść po mleko do sklepu obok.
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Czy waszym zdaniem facet, który odchodzi od żony, albo znajduje sobie kochanke zrobiłby to gdyby miał na codzień dobry sex na zawołanie z żona, a zona ubierałaby sie seksownie. Czy waszym zdaniem brak dobrego seksu i tkz dresy w domu niszczą małżeństwa?
Zmiennych przez które dochodzi do rozwodów jest wiele. Seks jest tylko jedną z nich. Więc tak - moglby to zrobic, bo niekoniecznie to z nim zwiazany jest powód rozstania.
 
Mężczyzna

cichyseba

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem sex z żoną to jedno a sex z kochanką to co innego. Mam 45 lat i kocham swoją żonę i tylko z nią chcę być. Ale sex z noa mi się znudził i chętnie bym zaliczył jej 2 siostry jedna młodsza a druga starsza. Ale zawsze bym powiedział że chcę moją zonę.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry