• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdrada

Mężczyzna

Michal29

Cichy Podglądacz
Witam to post grzecznościowy. Miałem sytuację taką że żona wróciła imprezy z koleżankami . Zwykle wyjście . Lecz podczas kąpieli coś mnie ruszyło i wyjąłem z kosza jej majtki były całe podklejone i naderwane . Nie wiem co o tym myśleć. Mam z Nią o tym porozmawiać?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Witam to post grzecznościowy. Miałem sytuację taką że żona wróciła imprezy z koleżankami . Zwykle wyjście . Lecz podczas kąpieli coś mnie ruszyło i wyjąłem z kosza jej majtki były całe podklejone i naderwane . Nie wiem co o tym myśleć. Mam z Nią o tym porozmawiać?
Może sama by wolała sobie nowe kupić......:unsure:
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Mam pytanie do pań. Jak rozumiecie pojęcie zdrady emocjonalnej? Jest to hasło rzucane od czasu do czasu jako coś oczywistego. Widzę, że jest to dla kobiet bardzo ważne, dla facetów chyba mniej. Może sie różnimy w odbiorze:unsure: Czym to wkońcu jest?
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Mam pytanie do pań. Jak rozumiecie pojęcie zdrady emocjonalnej? Jest to hasło rzucane od czasu do czasu jako coś oczywistego. Widzę, że jest to dla kobiet bardzo ważne, dla facetów chyba mniej. Może sie różnimy w odbiorze:unsure: Czym to wkońcu jest?
Czy jeśli myślę o col.Gregu przy sobocie i o tym, co napisał ciekawego na forum, i towarzyszy mi przy tym nutka ekscytacji i fascynacji, to można powiedzieć, że zdradzam swoją drugą połówkę emocjonalnie? :D
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Pan......PaniImage:unsure: Pytanie zadane jedynie w celach poznawczych. Nie ma w nim innej intencji. Tym razem możesz mi uwierzyć:)
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Cześć, widzę że temat ucichł. Jestem bardzo ciekawy jak to się zakończyło, może nadal trwa. Zdrada to temat rzeka i ma wiele aspektów. Nic nie jest czarne albo białe.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Zgoda, ma wiele. Ale az za duzo. I dlatego mnie interesuje interpretacja emocjonalnej zdrady w odbiorze kobiety, i jej definicja. Reszta mnie nie obchodzi. Jestem bardzo ciekawy. Może chwyci:unsure::)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Zdrada emocjonalna jest najgorsza, tej raczej już bym nie wybaczył. Sam miałem dwie kochanki, ale żadnej nie opowiadałem, że ją kocham. Nie pisałem po nocy, że tęsknię, nie mówiłem, że mam plany. Od kochania to mam żonę a z kochankami miałem super sex i tylko sex. Kolega, który założył ten post raczej ma do czynienia z jednorazową akcją, którą można wybaczyć. Na pewno muszą porozmawiać. Jeśli się okaże, że ona potrzebuje czasem takiego skoku na bok, to muszą poszukać kompromisu.
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Zdrada emocjonalna, najbardziej pojemne określenie w kategorii ludzkich relacji.
Wszystko można pod to podciągnąć, mogę mieć faceta i być z nim szczęśliwa ale mam potrzebę flirtowania z innymi, mam faceta, ale jest na drugim biegunie jeśli chodzi o gust artystyczny i estetykę i uciekam by to skompensować do innych, Z innymi idę na koncert metalowy, On w tym czasie na koncert Zenka. Bawimy się świetnie i realizujemy swoje potrzeby (muzyczne) to zdrada ?.
Mam faceta, ale ja nie potrafię mówić o emocjach, kocham go i On mnie ale wiem, że On jest bardzo emocjonalny i potrzebuje kontaktów z takimi osobami, dlatego siedzi na forum i dyskutuje sobie, również z innymi kobietami, to zdrada?
Mam faceta, kocham go i On mnie, ale wiem, że On jest skrajnym introwertykiem i towarzyszenie mi sprawia mu dyskomfort i wręcz ból, czy to zdrada, że spotykam się z innymi, którzy potrafią mi zapewnić emocje normalnego spotkania.?
Wielokrotnie byłam posądzana o zdradę emocjonalną i zawsze z tego powodu cierpiałam. Powody były często błahe a oskarżenie o coś takiego było zawsze efektem brak świadomości wspólnego związku. Im bardziej płytka relacja tym więcej oskarżeń o zdradę emocjonalną się pojawiało.
Jako kobieta byłoby mi łatwiej rzucić oskarżenie, przecież każdy zdrowy facet widzący atrakcyjna kobietę myśli jak to byłoby z nią w łóżku, popatrzy na taką kobietę, czasem nawet dłużej może to zdrada emocjonalna.
Można tez wprowadzić sobie bardzo ścisłe kryteria całkowitą blokadę emocjonalna na kontakt z innymi osobami, punktować wszystko i nazywać zdradą. tylko oczy to normalna relacja. Owszem ludzie potrafią razem żyć i emocjonalnie być sobie obcy, ale to nie zdrada bo to nie jest normalny związek.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Zdrada emocjonalna, najbardziej pojemne określenie w kategorii ludzkich relacji.
Wszystko można pod to podciągnąć, mogę mieć faceta i być z nim szczęśliwa ale mam potrzebę flirtowania z innymi, mam faceta, ale jest na drugim biegunie jeśli chodzi o gust artystyczny i estetykę i uciekam by to skompensować do innych, Z innymi idę na koncert metalowy, On w tym czasie na koncert Zenka. Bawimy się świetnie i realizujemy swoje potrzeby (muzyczne) to zdrada ?.
Mam faceta, ale ja nie potrafię mówić o emocjach, kocham go i On mnie ale wiem, że On jest bardzo emocjonalny i potrzebuje kontaktów z takimi osobami, dlatego siedzi na forum i dyskutuje sobie, również z innymi kobietami, to zdrada?
Mam faceta, kocham go i On mnie, ale wiem, że On jest skrajnym introwertykiem i towarzyszenie mi sprawia mu dyskomfort i wręcz ból, czy to zdrada, że spotykam się z innymi, którzy potrafią mi zapewnić emocje normalnego spotkania.?
Wielokrotnie byłam posądzana o zdradę emocjonalną i zawsze z tego powodu cierpiałam. Powody były często błahe a oskarżenie o coś takiego było zawsze efektem brak świadomości wspólnego związku. Im bardziej płytka relacja tym więcej oskarżeń o zdradę emocjonalną się pojawiało.
Jako kobieta byłoby mi łatwiej rzucić oskarżenie, przecież każdy zdrowy facet widzący atrakcyjna kobietę myśli jak to byłoby z nią w łóżku, popatrzy na taką kobietę, czasem nawet dłużej może to zdrada emocjonalna.
Można tez wprowadzić sobie bardzo ścisłe kryteria całkowitą blokadę emocjonalna na kontakt z innymi osobami, punktować wszystko i nazywać zdradą. tylko oczy to normalna relacja. Owszem ludzie potrafią razem żyć i emocjonalnie być sobie obcy, ale to nie zdrada bo to nie jest normalny związek.
Dzieki, bardzo mi pomogłaś:)













































































































































































































































































normalna relacja. Owszem ludzie potrafią razem żyć i emocjonalnie być sobie obcy, ale to nie zdrada bo to nie jest normalny związek.
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Widzę, że jest to temat rzeka. Dla każdego jest to subiektywne postrzeganie. Mi osobiście nie przeszkadzało by, gdyby moja żona flirtowała, chodziła na koncerty, tańczyła zalotnie na dyskotece. Mało tego, bardzo mnie to kręci😏 Niestety dla mnie najgorszy aspekt zdrady emocjonalnej to sytuacja, kiedy moja żona zakochuje się w innym. Myśli o innym, planuje życie z nim. To już jest po prostu koniec, który będzie najlepszym wyjściem dla obojga.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Zdrada (nie)kontrolowana Seks 2
Michal29 Zdrada Seks 18
P Zdrada kontrolowana Fantazje erotyczne 4
S *Zdrada* Potęga terapii Opowiadania erotyczne 6
M Zwiazek a zdrada. Wasz punkt widzenia Związki 65

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry