• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zalewanie fotek

Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Jak jest ktoś chętny na zwalenie sobie do zdjęcia mojej zony i go zalanie to dajcie znac. Oczekuje filmiku na ktorym będzie widać tylko twojego penisa jak go walisz i wysłane zdjęcie + oczywiście finalny spust.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Chętna! 😉
Profesjonalne i w pełni spersonalizowane zalanie. Kawą, herbatą, wodą, kwasem chlebowym, colą, ... - czym tylko sobie zamarzysz 😉
Chyba, że ma być nieco bardziej finezyjnie, to wyskoczę wtedy z niezłego wina albo lepiej - z mojego ulubionego ginu - a to jest poświęcenie, bo ten trunek można wylewać tylko do gardła lub na nagie ciało, ale czego się nie robi, by zrobić komuś dzień 😉
Do usług! 😁
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Chętna! 😉
Profesjonalne i w pełni spersonalizowane zalanie. Kawą, herbatą, wodą, kwasem chlebowym, colą, ... - czym tylko sobie zamarzysz 😉
Chyba, że ma być nieco bardziej finezyjnie, to wyskoczę wtedy z niezłego wina albo lepiej - z mojego ulubionego ginu - a to jest poświęcenie, bo ten trunek można wylewać tylko do gardła lub na nagie ciało, ale czego się nie robi, by zrobić komuś dzień 😉
Do usług! 😁
Kreatywnie 😁 jak chcesz to i tobie mogę podesłać fotki 😁
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Chętna! 😉
Profesjonalne i w pełni spersonalizowane zalanie. Kawą, herbatą, wodą, kwasem chlebowym, colą, ... - czym tylko sobie zamarzysz 😉
Chyba, że ma być nieco bardziej finezyjnie, to wyskoczę wtedy z niezłego wina albo lepiej - z mojego ulubionego ginu - a to jest poświęcenie, bo ten trunek można wylewać tylko do gardła lub na nagie ciało, ale czego się nie robi, by zrobić komuś dzień 😉
Do usług! 😁
Czy można samego siebie zamknąć w paczce i wysłać do Ciebie? Jeśli tak to poproszę o zalewanie ginem(jaki jest Twój ulubiony?). :D
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Masz niedostateczną siłę przekonywania 🤏 🤗
W sumie masz rację, bo 100% tej siły wykorzystuję gdzie indziej i do czego innego... 😏

Czy można samego siebie zamknąć w paczce i wysłać do Ciebie? Jeśli tak to poproszę o zalewanie ginem(jaki jest Twój ulubiony?). :D
Tylko ta paczka to z jakąś kokardką, hmm? Inna sorry, ale nie przejdzie 😉😁
A co do ginu to Hendrick's 🩵 (byle nie Midsummer Solstice)

Sosna uwazaj ona dzis octem zalewa...........sprawdziłem:cry:
I Tobie coś powiedzieć... 😆🙈
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Zalewanie fotek i nie tylko Fetysze i perwersje 13
K Zalewanie fotek filmów Ogłoszenia 0
Michal29 Zalewanie Fetysze i perwersje 15
Michał uty Zalewanie Fetysze i perwersje 19
O Ktos chetny ma wymiane fotek? Seks fotki i filmy 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry