• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Z chęcią pogadam ze świeżo doświadczoną parą w klimatach cuckold

Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
A ja tak z innej beczki.

Czy nie przeszkadza wam ze faceci ktorzy bzykaja wasze zony, moga sobie w glebi duszy myslec o was ze jestescie frajerami?
Cos na styl " co za debil , daje mi swoja kobiete do bzykania"

Czy ewentualnie jest wam to obojetne , co inni o was moga myslec?

To przeciez mozna troche wyrownac sytuacje chcecie moja zone ok ale musicie mi pociumkac mikolaja tzn nie wiem nic w temacie ale mogloby to byc podniecajace nawet dla tej pani
 
Mężczyzna

Rogacz&hotka

Seks Praktykant
A ja tak z innej beczki.

Czy nie przeszkadza wam ze faceci ktorzy bzykaja wasze zony, moga sobie w glebi duszy myslec o was ze jestescie frajerami?
Cos na styl " co za debil , daje mi swoja kobiete do bzykania"

Czy ewentualnie jest wam to obojetne , co inni o was moga myslec?
Mi nie przeszkadza to absolutnie.
 
Mężczyzna

Rogacz&hotka

Seks Praktykant
Ale to zawsze jest alternatywa na takich panow zeby nie plotkowali jak kogos wpuszcza sie do lozka to tez pewnie takiej Pani zalezy na dyskrecji to jest chyba slaby punkt takich spotkan
Słabo wymyśliłeś to a pomyśl że my wpuszczamy do łóżka żonatych tylko. Co skutkuje tym że oni bardziej są dyskretni by czasem żonie nie donieść lub jakiejś fotki nie podesłać jej.
 
Kobieta

Agnieszka28

Seks Praktykant
Mi nie przeszkadza to absolutnie.

A ja tak z innej beczki.

Czy nie przeszkadza wam ze faceci ktorzy bzykaja wasze zony, moga sobie w glebi duszy myslec o was ze jestescie frajerami?
Cos na styl " co za debil , daje mi swoja kobiete do bzykania"

Czy ewentualnie jest wam to obojetne , co inni o was moga myslec?
Nas nie interesuje co myślą inny bawimy sie tak bo nam to sprawia mega frajdy i nigdy nam się nie zdarzyło aby ktoś tak mówił a bawimy się tak od 2 lat
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
Tylko to dziala ja oni sa dalej w tym zwiazku nie no wierze ze kazdy kto sie decyduje przeprowadza staranna selekcje i nigdy nie bedzie mial takich przykrych sytuacji oby nie . Jednak jest to pewnie jedna z barier a co gdyby
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
Ja nie mam zadnych problemow uwazam ze kazdy powinien robic na co ma ochote tylko zwrocilem uwage na pewien aspekt "zaufanie " jednak jak tu sie pisze to kazdy jest anonimowy to w realnym zyciu tez zalezy wam na dyskrecji ot co . Ja problem daj mi spokoj zycze wam szalonych orgazmow
 
Mężczyzna

Rogacz&hotka

Seks Praktykant
Ja nie mam zadnych problemow uwazam ze kazdy powinien robic na co ma ochote tylko zwrocilem uwage na pewien aspekt "zaufanie " jednak jak tu sie pisze to kazdy jest anonimowy to w realnym zyciu tez zalezy wam na dyskrecji ot co . Ja problem daj mi spokoj zycze wam szalonych orgazmow
A co uważasz że taki facet podejdzie pod blok i będzie krzyczał że ruchałem żonę tego a tego ?
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
A co uważasz że taki facet podejdzie pod blok i będzie krzyczał że ruchałem żonę tego a tego ?

nie ale gdzies komus sie pochawali co przypadkowo bedzie was znal tak pod blokiem moglby zostac szybko zgaszony jakby pani byla konkretna.
Wedlug tej chorej zasady ze pani jest latwo dokleic etykiete ludzie sa rozni przerozni ale fakt jak ktos ma fajny uklad to pewnie nie bedzie sobie go psul w taki glupi sposob
 
Mężczyzna

Rogacz&hotka

Seks Praktykant
nie ale gdzies komus sie pochawali co przypadkowo bedzie was znal tak pod blokiem moglby zostac szybko zgaszony jakby pani byla konkretna.
Wedlug tej chorej zasady ze pani jest latwo dokleic etykiete ludzie sa rozni przerozni ale fakt jak ktos ma fajny uklad to pewnie nie bedzie sobie go psul w taki glupi sposob
Jeśli komuś palnie przypadkowo jakiemuś znajomemu. Wówczas można temu znajomemu powiedzieć że on ma małego i będzie śmiech i ubaw po pachy :p
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
zreszta nigdy nie widziales ze ktos zostal zaatakowany na forum dlatego ze jest bardziej otwarty na sprawy seksu sa rozne punkty widzenia
Jeśli komuś palnie przypadkowo jakiemuś znajomemu. Wówczas można temu znajomemu powiedzieć że on ma małego i będzie śmiech i ubaw po pachy :p

albo ty bylo tak popilismy smialismy sie wyglupialismy zona go zlapala a on doszedl , w sumie zgodze sie z tym ze samo przezywanie aktow milonych i uniesien wlasnych ma sie nijak do tego jak sie patrzy na ta druga osobe ktora to przezywa z toba pewnie z boku ma to podobne podloze psychologiczne ze czerpiecie przyjemnosc jak zona wije sie w spazmach rozkoszy a ta sytuacja daje jej dodatkowych bodzcow
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry