• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wzajemną masturbacja między żona i męża, to jest normalne?

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
a my jak czasem masturbowaliśmy się na kamerce, to ludzie nam pisali żę to nienormalne, że zajmujemy się sami sobą zamiast się ruchać :D Głownie dostawało się mojemu mężowi, że na pewno impotent albo ukryty gej, bo wali konia zamiast ruchać swoją kobietę. Tylko my kamerkę odpalaliśmy dopiero na sam koniec zabawy jak już byliśmy wyczerpani ruchaniem, fistowaniem, czy obciąganiem kutasa. I tylko na masturbację sił starczyło a pokazywanie tego na kamerce dodatkowo nas podniecało. Też nieraz mnie się czepnęli że mój facet sam się męczy a ja nawet mu nie pomogę, żebym do ust wzięła to na pewno dojdzie. Tylko jego kutas po takim czasie zabawy i wytryskach był tak wymęczony, że żadne usta by nic nie pomogły...Za delikatny bodziec... oczywiście Panowie twierdzili że kobiece usta to czynią cuda,. a już napewno jakby były to usta jakiejś nowej kobietki, bo widocznie ta stara (czyli ja) już tak na niego nie działa.
Ty zaś w taki sposób, a ja lubię najpierw, wychodzę trochę z zasady, że pieszczoty i wspólną masturbacja mogą potem przełożyć się na owiele większe doznania podczas seksu, ja potrafiłem z kobietą masturbowac się przez wiele godzin, powolutku aczkolwiek sukcesywnie, a potem to podczas seksu, to albo kilkukrotne orgazmy u niej, albo taka ogromna ejakulacja u mnie, że sam się dziwiłem (że tyle tego mogę z siebie wypuścić) po czym nawet nie było opadu sprzętu i zabawa dalej trwała (fakt, że nie byliśmy małżeństwem a osobami mającymi układ)

A bardzo często mi się wydaje, że teraz jak ktos chce inaczej się zabawiać aniżeli tylko penetracją, wkładaniem itp. To uważany jest za dziwną osobę. Teraz odczuwam, że wielu nie wie nawet, co to jest dobra zabawa/masturbacja 😉
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Każde urozmaicenie w długim związku jest dobre. Inaczej robi się nudno. Tylko klasycznie. A najlepiej pod kołdrą i przy zgaszonym świetle.
 
A

admadrpc01

Guest
Kiedyś swoją przyłapałem z wibratorem w c...e i świeczką w dup.e ..zabawiała się na podłodze ale mnie to nakręciło -to był początek mojego związku. Nie dobrałem się do niej tylko grzecznie położyłem się obok i zrobiłem sobie dobrze
Wibrator w pełni rozumiem ale świeczka ?!
 
A

admadrpc01

Guest
Czemu nie -ja swoją przyłapałem z wibratorem w w muszelce i ołówkiem w dupce ale z tego co wiem to różne rzeczy tam wchodziły ze świeczkami i szyjkami od butelek włącznie 😉
Kurczę to macie naprawdę zboczone żony, chyba, ze tylko moja kobieta takich rzeczy nie robi.. pozdrawiam 😀
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry