• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wzajemną masturbacja między żona i męża, to jest normalne?

T

Totus

Guest
Bardzo fajna rzecz... całkiem normalna i nieźle urozmaicenie lub gra wstępna np.
 
Mężczyzna

Jejeks

Nowicjusz
Nie wiem czy jest to normalną rzeczą, ja często tak robię że ślubną i to najlepiej w dość nietypowych miejscach 😃
 
T

Totus

Guest
Nie wiem czy jest to normalną rzeczą, ja często tak robię że ślubną i to najlepiej w dość nietypowych miejscach 😃
Dla mnie normalne jak najbardziej. Urozmaicenie fajne może być jeśli o sam seks oraz miejsca różne czy sytuację. Moja kiedys zwalila mi gdy byliśmy na spacerze. Nikogo dookoła tylko sami we dwoje ale sam fakt że poza domem i jego murami...
 
Mężczyzna

Jejeks

Nowicjusz
Kiedyś swoją przyłapałem z wibratorem w c...e i świeczką w dup.e ..zabawiała się na podłodze ale mnie to nakręciło -to był początek mojego związku. Nie dobrałem się do niej tylko grzecznie położyłem się obok i zrobiłem sobie dobrze
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Jak dla mnie totalnie normalne. :) Normalny element życia seksualnego
a my jak czasem masturbowaliśmy się na kamerce, to ludzie nam pisali żę to nienormalne, że zajmujemy się sami sobą zamiast się ruchać :D Głownie dostawało się mojemu mężowi, że na pewno impotent albo ukryty gej, bo wali konia zamiast ruchać swoją kobietę. Tylko my kamerkę odpalaliśmy dopiero na sam koniec zabawy jak już byliśmy wyczerpani ruchaniem, fistowaniem, czy obciąganiem kutasa. I tylko na masturbację sił starczyło a pokazywanie tego na kamerce dodatkowo nas podniecało. Też nieraz mnie się czepnęli że mój facet sam się męczy a ja nawet mu nie pomogę, żebym do ust wzięła to na pewno dojdzie. Tylko jego kutas po takim czasie zabawy i wytryskach był tak wymęczony, że żadne usta by nic nie pomogły...Za delikatny bodziec... oczywiście Panowie twierdzili że kobiece usta to czynią cuda,. a już napewno jakby były to usta jakiejś nowej kobietki, bo widocznie ta stara (czyli ja) już tak na niego nie działa.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

OnaOn

Cichy Podglądacz
a my jak czasem masturbowaliśmy się na kamerce, to ludzie nam pisali żę to nienormalne, że zajmujemy się sami sobą zamiast się ruchać :D Głownie dostawało się mojemu mężowi, że na pewno impotent albo ukryty gej, bo wali konia zamiast ruchać swoją kobietę. Tylko my kamerkę odpalaliśmy dopiero na sam koniec zabawy jak już byliśmy wyczerpani ruchaniem, fistowaniem, czy obciąganiem kutasa. I tylko na masturbację sił starczyło a pokazywanie tego na kamerce dodatkowo nas podniecało. Też nieraz mnie się czepnęli że mój facet sam się męczy a ja nawet mu nie pomogę, żebym do ust wzięła to na pewno dojdzie. Tylko jego kutas po takim czasie zabawy i wytryskach był tak wymęczony, że żadne usta by nic nie pomogły...Za delikatny bodziec... oczywiście Panowie twierdzili że kobiece usta to czynią cuda,. a już napewno jakby były to usta jakiejś nowej kobietki, bo widocznie ta stara (czyli ja) już tak na niego nie działa.
Ładnie napisane.... oczywiście, że taka forma dawania Sobie przyjemności jest w zupełności normalna. Przecież każdy ma jakieś upodobania i gdy są ze Sobą pasujące do Siebie osoby zaznaczam pasujące, to zabawy łóżkowe i sposób dawania Sobie przyjemności jest praktycznie nieograniczony. Są osoby, które powiedzą, że facet walący konia, to żbik, tak jak kobieta sama bawiąca się wibro i wkladająca go w tyłeczek, a przecież to co i jak robimy w łóżku lub również XXX poza łóżkiem, to Nasza prywatna sprawa, chyba że kogoś kręci mówienie o tym i pokazywanie (to też super i kolejna forma przyjemności). My również siedząc obok Siebie robimy Sobie dobrze, rączki, zabawki itd. Podnieca widok partnera, poruszanie się, odgłosy i przede wszystkim wspólne przeżywanie tego. W domu i poza nim, urozmaicenia są ważne. Również do kamery zdarza się Nam to robić. Najczęściej razem, ale czasem i osobno. Kobieta nie ma problemu, by znaleźć i pokazać się facetowi i patrzeć na niego. Współczuję mężowi trochę, że nie może znaleźć kobiety, która lubi popatrzec Sobie itd nawet gdyby był sam na sam z nią przy kamerce byłoby i dla mnie fajnie, że Jemu jest dobrze. Życie jest za krótkie, by tylko śnić i udawać, że się nie fantazjuje. Pozdrawiam
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry