• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wywyższanie mężczyzn z wiekszymi penisami

Mężczyzna

Mały pen

Cichy Podglądacz
Mam małego. Czuję respekt wobec innych mężczyzn i kolesi. Często fantazjuje że przyznaję się innemu ile mam cm, że on ma większego. Że uznaję go lepszym. Klekam przed nim, oddaje mu hołd. Wiem, dziwne, ale mega mnie to jara. Chciałbym wywyższać takiego faceta, okazywać mu szacunek itp.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Czemu ma służyć założenie tego tematu? Czy to tylko ujawnienie fantazji, czy chcesz poznać opinie w jej przedmiocie?
Czy chcesz wywyższać mężczyzn z długimi penisami (takimi powyżej 20 cm), czy także takich z penisami dłuższymi od twojego?
 
Mężczyzna

Mały pen

Cichy Podglądacz
Czemu ma służyć założenie tego tematu? Czy to tylko ujawnienie fantazji, czy chcesz poznać opinie w jej przedmiocie?
Czy chcesz wywyższać mężczyzn z długimi penisami (takimi powyżej 20 cm), czy także takich z penisami dłuższymi od twojego?
Z jednej strony pewnie mogę poznac opinie innych. Z drugiej chciałbym znaleźć kogoś kto albo sam czuje jak ja albo chciałby tego że strony faceta z mniejszym. Nie mam doświadczenia w realu ale lubię pisać z innym mężczyzną przyznać się mu ile mam cm. Lubie wiedzieć ze ma większego (niekoniecznie ponad 20 cm). Chciałbym komplementowac go nazywać lepszym unizac się przed nim razem pofantazjować itp.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Btw, od klęczenia przed mężczyznami z długimi penisami są kobiety. To dla kobiet imperatyw, bo tak stanowi odwieczne prawo naturalne.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Twoja chęć oddawania hojnie obdarzonym mężczyznom czci nie uchyla prawa natury. Kobiety pragną klęczeć przed takimi mężczyznami i nawet się chwalą tym, że mogły znaleźć się przed takimi mężczyznami na klęczkach, tam gdzie jest ich miejsce.
 
Mężczyzna

Mały pen

Cichy Podglądacz
Twoja chęć oddawania hojnie obdarzonym mężczyznom czci nie uchyla prawa natury. Kobiety pragną klęczeć przed takimi mężczyznami i nawet się chwalą tym, że mogły znaleźć się przed takimi mężczyznami na klęczkach, tam gdzie jest ich miejsce.
Ja mam małego. I pokornie uznaje za lepszych tych co mają wieksze. Wiem że to dla wielu stereotypwe. Nie zmuszam nikogo by myślał jak ja. Ale ja w uniżeniu oddałbym hołd takim mężczyznom. Klekal przed nimi. Wywyzszal. Ssal ich kolby. Nawet w normalnym życiu staram się okazywac szacunek innym facetom nawet nie wiedząc ile mają cm. Po prostu zakładam że większość z nich ma wieksze
 
Mężczyzna

StaryByk

Cichy Podglądacz
Ja mam małego. I pokornie uznaje za lepszych tych co mają wieksze. Wiem że to dla wielu stereotypwe. Nie zmuszam nikogo by myślał jak ja. Ale ja w uniżeniu oddałbym hołd takim mężczyznom. Klekal przed nimi. Wywyzszal. Ssal ich kolby. Nawet w normalnym życiu staram się okazywac szacunek innym facetom nawet nie wiedząc ile mają cm. Po prostu zakładam że większość z nich ma wieksze
Byłby z ciebie dobry rogacz
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ale ja w uniżeniu oddałbym hołd takim mężczyznom. Klekal przed nimi. Wywyzszal. Ssal ich kolby.
To już wygląda mi gejowsko. Z tego zaś, co czytałem również na forum), wynika, że geje nie przywiązują aż tak olbrzymiej wagi do rozmiarów członka jak kobiety. Geje są bardziej emocjonalni, potrzebują bliskości z mężczyzną.
 
Mężczyzna

Mały pen

Cichy Podglądacz
W
To już wygląda mi gejowsko. Z tego zaś, co czytałem również na forum), wynika, że geje nie przywiązują aż tak olbrzymiej wagi do rozmiarów członka jak kobiety. Geje są bardziej emocjonalni, potrzebują bliskości z mężczyzn

To już wygląda mi gejowsko. Z tego zaś, co czytałem również na forum), wynika, że geje nie przywiązują aż tak olbrzymiej wagi do rozmiarów członka jak kobiety. Geje są bardziej emocjonalni, potrzebują bliskości z mężczyzną.
Więc widocznie to co mnie jara wymyka się stereotypom czy uznanym "normom"
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Więc widocznie to co mnie jara wymyka się stereotypom czy uznanym "normom"
Pojęcie normy zachowań seksualnych to kolejne copium. Nie tak silne jak moralność seksualna, ale nadal jest to copium.
Nie ma ustalonych norm zachowań seksualnych pomiędzy dorosłymi ludźmi. Psychologia i seksuologia to humanistyka i podlega to wszystko interpretacji.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry