• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks analny, zapraszam kobiety i mężczyzn

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Słuchajcie w sumie to mam kilka pytań. Najpierw do płci męskiej. Uważacie seks analny za przyjemniejszy od klasycznego, z wiadomych względów, jednak wspomnę; ciaśniej, cieplej, niektórzy mówią nawet o uczuciu "wciągania do srodka" , w kazdym razie pupa ma wszystko to, co pochwa, tylko jest ciasniejsza i cieplejsza, dobrze rozumiem? (Wiadomo trzeba użyć lubrykantu, ale przynajmniej nie będzie wpływał na tarcie jak w przypadku pochwy, zmniejszal ) w każdym razie, tam im lepiej. No i tu pytanie, czy uprawiacie seks klasyczny bo to przyjęło sie za "norme"? Czy po prostu nie każda partnerka chce? Może robicie to po prostu dla partnerek, jakby poświęcacie się? Mówiąc wprost, wolelibyście aby pochwa była d..w sensie, gdyby je zamienić miejscami.. ale niestety?
I teraz do Was kobiety, czy pomimo tego, że wybierając klasyk, dajemy im coś gorszego to chcecie się kochać z tym poczuciem? Macie na to ochotę wiedząc, że tam im gorzej? Czy jest to coś, co was boli, czy raczej traktujecie już to jako normę?
Może byłoby lepiej gdyby kobiety dały mężczyznom tę lepsza opcje, i nie używały..sami wiecie, zapraszam do dyskusji
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Słuchajcie w sumie to mam kilka pytań. Najpierw do płci męskiej. Uważacie seks analny za przyjemniejszy od klasycznego
Ale to nie jest pytanie tylko stwierdzenie co uważamy.

No i tu pytanie, czy uprawiacie seks klasyczny bo to przyjęło sie za "norme"? Czy po prostu nie każda partnerka chce? Może robicie to po prostu dla partnerek, jakby poświęcacie się? Mówiąc wprost,....
Klasyczny jest dlatego że jest łatwiejszy. Można po prostu włożyć.
Analny czasem odpada całkowicie bo partnerka nie chce.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Ale to nie jest pytanie tylko stwierdzenie co uważamy.


Klasyczny jest dlatego że jest łatwiejszy. Można po prostu włożyć.
Analny czasem odpada całkowicie bo partnerka nie chce.
Wstęp to nie pytanie, tak to stwierdzenie, ja już wiem że tak jest. Pytania są poniżej, łatwo wywnioskować. Rozumiem, klasyk łatwiejszy ,dlatego anal nie może być zawsze. No właśnie tu moje pytania poniżej, gdybyście mieli jedno życzenie, i mogli to zamienić.. takie by pewnie miał każdy facet ;p
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Jeszcze ciaśniejsza jest cewka moczowa 🤔
Panowie? Co wy na to? Szczyt doznań zapewniony 😂
Ale po co trolujesz? Możesz wyjść, nikt nie każe Ci czytać. Jeśli nie masz nic mądrzejszego to nie troluj. Wymądrzasz się ale wiesz ze w 100% mam racje?

I Nie trzeba cewki, pupa wystarczy;p
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Ale po co trolujesz? Możesz wyjść, nikt nie każe Ci czytać. Jeśli nie masz nic mądrzejszego to nie troluj. Wymądrzasz się ale wiesz ze w 100% mam racje?
Co ty pieprzysz? Jaka racja? Tyle opinii ile ludzi. W większości przypadków facetowi tak ściśnie fjuta, że moment opada. Oczywiście zdarzają się momenty rozluźnienia pełnego, ale ciężkie do osiągnięcia. I uprzedzając twoje "no no no" mam doświadczenie w tym temacie.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Co ty pieprzysz? Jaka racja? Tyle opinii ile ludzi. W większości przypadków facetowi tak ściśnie fjuta, że moment opada. Oczywiście zdarzają się momenty rozluźnienia pełnego, ale ciężkie do osiągnięcia. I uprzedzając twoje "no no no" mam doświadczenie w tym temacie.
Chcesz źródła? Zresztą, spytaj tutaj.. daleko nie musisz szukać.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry