• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wytrysk kobiecy

Mężczyzna

jakub915

Nowicjusz
Hejo,
Bardzo się tego wstydzę. Ukrywam od kilku lat i ograniczam swój orgazm przy partnerze. Podczas zabawy sama ze sobą tryskam soczkami podczas orgazmu. Mam wytrysk w pełni. Wdzydze sie tego ogromnie. Pomocy
Nie masz czego się wstydzić, wielu z nas marzy o takiej tryskającej partnerce... Sam też długo marzyłem i nie trafiałem na takie, na szczęście jedna z moich znajomych zaczęła tryskać po 12 latach próbowania. Jedyne co mogę napisać to... cudowne uczucie, gdy masz namacalny, a może bardziej nawilżalny dowód, że było jej dobrze - zaopatrzcie się tylko w winylowe prześcieradło wcześniej 😁
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Odczucie wytrysku partnerki w trakcie faktycznie nieocenione, dlamnie nalepsze jest jest w trakcie jeźdźca i to ciepło rozlewające się na podbrzuszu. Nie ma nic wspólnego z moczem, a łatwo to stwierdzić po kolorze i zapachu, po moczu w końcu materace byłyby do wymiany po 2 3 razach, a tu ani śladu po latach, tyle że wymianka do prania podkład i prześcieradełko.
 
Mężczyzna

Konrad_ZielonaGóra

Cichy Podglądacz
Ja mam taką fantazję aby kobieta doszła z wytryskiem i chciałbym to wypić i dostać ten wytrysk na twarz. Próbuję od dawna jej zrobić ten wytrysk i nie mogę. Nawet u seksuologa byliśmy żeby nam pomógł do tego doprowadzić i nic.
 
Mężczyzna

elninio1982

Nowicjusz
 

Rafcio30

Cichy Podglądacz
Hejo,
Bardzo się tego wstydzę. Ukrywam od kilku lat i ograniczam swój orgazm przy partnerze. Podczas zabawy sama ze sobą tryskam soczkami podczas orgazmu. Mam wytrysk w pełni. Wdzydze sie tego ogromnie. Pomocy
Tu nie ma co pomagać kobiecy wytrysk to wspaniała chwila te dreszcze które was ogarniają i no jest mokro ale każdy facet no może prawie każdy chciał by doprowadzać kobiety do takiego
 
Kobieta

Soulmate86

Seks Praktykant
Doskonale rozumiem bo miałam tak samo przez dłuuuuugi czas.
Porozmawiaj z facetem, że to masz, wyjaśnij na czym to polega, o ile nie wie. Niestety wielu facetów myli wytrysk z moczem :/ i zobaczysz jego reakcje. Nie wiem czy pokazywanie filmów ma sens, bo są mocno podkręcone i niejeden może się przestraszyć.


Ja do tej pory muszę podkładać pod tyłek ręcznik. Wolę "normalne" orgazmy, no ale co zrobić? :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry