• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wykorzystywanie słodyczy podczas gry wstępnej

KrolNocy

Cichy Podglądacz
Jeżeli już to najlepsza jest bita śmietana która można zlizywać z ciała partnera lub partnerki,ewentualnie można pokusić się o żele smakowe,które nie są klejące i skutecznie nawilżają,rozgrzewają.
 
A

Anika

Guest
Szkoda, żeby ten jakże słodki temat tak się kurzył, więc odświeżam :)

Raz skusiliśmy się na czekoladę do malowania ciała, samo malowanie nawet nawet, ale zlizywanie... no cóż. Jak ktoś lubi posmak czekoladopodobnego tworu rodem z biedry to może da radę :/ Co innego rozgryzanie kawałków mandarynki tuż nad cipką i zlizywanie kapiącego nań soku albo robienie loda z lodem np. starym dobrym śmietankowym calipso. Pyszności, zarówno jedno jak i drugie...
 
A

Anika

Guest
Jest jakiś śmietankowo-waniliowy na pewno, czekoladowy też, ale owocowy to nie wiem :)


Inka, proponujesz cytrynkę mając oczywiście na myśli zabawy w wersji hard? ;)
 
Ostatnia edycja:

AdrianX

Podrywacz
Te sztuczne polewy rodem z seksshopu sa do dupy :)
Ja uwielbiam wysmarować ciało kobiety zwykła bita śmietana albo rozsypać na jej brzuszku jagody i powoli je zjadać ( tylko prześcieradło na bank do kosza potem :) )
 
A

Anika

Guest
Jagody prosto z lasu? Adrian, wiesz co dobre... :)


A jadalną bieliznę ktoś testował? Jest wersja dla kobiet i dla mężczyzn również.

komplet-jadalnej-bielizny-stanik-i-stringi-z-sercem-z-koralikow-cukierkowych.jpg
250_21346503214e60dc78299ce.jpg


Wyobraźcie sobie, że wygłodniali po całym dniu pracy wpadacie do mieszkania, a tu wasza luba / wasz luby tylko w stringach z groszków... Nic tylko się rzucić, schrupać a potem bzyknąć w ramach deseru :D
 
L

Lucy

Guest
Maaja ja pomyślałam o schabowych od razu po takiej ilości słodyczy :D

U nas było kiedyś kilka eksperymentów nutella, bita śmietana ale tak jak już ktoś wcześniej napisał - zakaz jedzenia w sypialni :D klei się to i słodkie jest.
 
A

Anika

Guest
Groszki, malinki, truskawki, czekoladki to nic dziwnego, ale żeby schaboszczakiem się okładać? o_O

Lucy, jesteś prawdziwym zboczuszkiem :p
 
L

Lucy

Guest
Ewentualnie winkiem polać między piersi i niech spływa. Ale oczywiście nie w sypialni :D

Maaja po prostu jak się zasłodzę to zawsze muszę zjeść kawał mięcha :D
 
Ostatnia edycja:
L

Lucy

Guest
Dreambook uwierz mi, po takiej ilości słodyczy to nie byłoby rozsądne i bezpieczne :D
 
A

Anika

Guest
U nas było kiedyś kilka eksperymentów nutella, bita śmietana ale tak jak już ktoś wcześniej napisał - zakaz jedzenia w sypialni, klei się to i słodkie jest.

Na to też jest sposób: prześcieradło vinylowe. Ścielisz przed seksimprezą i możesz robić, co ci się żywnie podoba - turlanie w olejkach, bitej śmietanie etc. Albo zabawy z winem jak ktoś takowe lubi np. polewanie na piersi, cipkę, brzuszek i zlizywanie zewsząd bez przejmowania się, że gdzieś nakapie. Zajebiste jest też fellatio kiedy nabierasz wina w usta, bierzesz pałkę do buzi i powoli obciągasz łykając w trakcie część alkoholu. Wrażenie niesamowite, kiedy widzisz jak pozostała reszta spływa po członku i jajkach... mrrr... nawet wino z biedry smakuje wtedy jak trunek de luxe z najwyższej półki :)
 
L

Lucy

Guest
Hahaha Maaja ostatnim mnie rozwaliłaś :) wstawiłabym zdjęcie jak musiałby wyglądać mój zestaw do zabaw z jedzeniem w łóżku ale to nie byłoby apetyczne :)
 
A

Anika

Guest
Lucy, nie ma to tamto albo że niesmaczne.
O ile nie masz fetyszu smarowania owczym smalcem po klacie to luzik, nie ma się co szczypać :p
 
Ostatnia edycja:

Eroticking

Nowicjusz
No cóż, tego typu zabawy i grę wstępną albo się lubi albo nie. Ja należę chyba do tej drugiej grupy, wolę nieco inne zabawy, aczkolwiek pomysł z bitą śmietaną jest całkiem fajny i na pewno przyjemny, słodki:) Szczególnie na ciele pięknej i seksownej kobiety :)
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
W sumie chętnie bym wysmarował tę drugą dziurkę miodem a potem sprawdziłbym ile czasu zajmie mi dokładne wylizanie. Tak że już nie będzie słodko. Dodałbym że smarując tyłek przed lizaniem lekko włożyłbym palec do środka.
Ale nie traktowałbym tego jako jakaś gra wstępna. Raczej taki przerywnik podczas popołudniowej herbaty i słodzenia jej sobie miodem. Tak o przy okazji. Takie sobie lizanko a potem przejście do dalszych zwykłych czynności w ciągu dnia. Na stole ciastko, herbata, potem dupa do lizania, potem znowu jakaś przekąska. Normalka. Same słodycze.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry