• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wykorzystywanie słodyczy podczas gry wstępnej

Mężczyzna

Cipeczka12

Podrywacz
-Żelki Są Świetne, Gdy Się Je Wkłada Do Penisa 😛Ale Nie Te Kwaśne 😅 Ogólnie Żelki Dobrze Się Łączą Z Sokami Ludzkimi 😉
-Lewatywy Piwne ITP, Są Ciekawe (Ważne By Alkohol Był NiskoProcentowy 😁)
-Nutella Się NaDaje Do Wielu Rzeczy Bo Tak Nie Płynie Jak Śmietana, Ale Obie Rzeczy Są Za Tłuste Do Takich Zabaw
-O Bananie Nie Muszę Chyba Wspominać😏
-Jabłka Są Dobre Jako Kulki Analne Bo Są Twarde 😂
-Różne Melony Się Nadają Na Masturbatory 😈NP Taki Melon Miodowy 👉👌
 
Kobieta

Cassie

Cichy Podglądacz
Ciekawy wątek, akurat mi jedzenie nie kojarzy się z seksem, ale bardzo polecam gre wstępna albo masturbacje lizakiem 😉 a i nigdy nie zgadzajcie się na oral tuz po ostrym jedzeniu 😂
 
Mężczyzna

Arno45

Cichy Podglądacz
Ciekawy wątek, akurat mi jedzenie nie kojarzy się z seksem, ale bardzo polecam gre wstępna albo masturbacje lizakiem 😉 a i nigdy nie zgadzajcie się na oral tuz po ostrym jedzeniu 😂
Dziwne spostrzeżenie, ja bym powiedział że bardzo kojarzy się. Na przykład szparagi, jajka, sushi zjadane z brzucha, oczywiście owoce morza, krewetki, mule, przysłowiowe ostrygi które są symbolem późniejszych uniesień, ( i wiele innych potraw bedacych naturalnymi afrydyzjamkami ) popijane białym lekkim winem, a akurat konsumpcja słodyczy, innych cukrów z którego rozkładem organizm trudno sobie radzi to nie wiem czy sprzyja seksowi. Zapewne rzucą się tu z zaprzeczaniem wielbiciele polewania sie czekoladą albo innymi syropami ale czy rzeczywiście lepienie się do siebie i wręcz sklejanie od cukru i tarcie jest tak podniecające ale jak kto lubi rzecz jasna.
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Podrywacz
Dziwne spostrzeżenie, ja bym powiedział że bardzo kojarzy się. Na przykład szparagi, jajka, sushi zjadane z brzucha, oczywiście owoce morza, krewetki, mule, przysłowiowe ostrygi które są symbolem późniejszych uniesień, ( i wiele innych potraw bedacych naturalnymi afrydyzjamkami ) popijane białym lekkim winem, a akurat konsumpcja słodyczy, innych cukrów z którego rozkładem organizm trudno sobie radzi to nie wiem czy sprzyja seksowi. Zapewne rzucą się tu z zaprzeczaniem wielbiciele polewania sie czekoladą albo innymi syropami ale czy rzeczywiście lepienie się do siebie i wręcz sklejanie od cukru i tarcie jest tak podniecające ale jak kto lubi rzecz jasna.
Krewetki ? 🤨Chyba PoJebało Totalnie 🤣🤣🤣Przecież To Palce Lizać Deser 😗🤌
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry