• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wykorzystanie przez ....

Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Witajcie,

Od jakiegoś czasu osobiście kręcą mnie myśli o większym gronie. Nie wiem czy końcowo bym się odważył ale myśl jest pobudzająca.

Otóż czasami wyobrażam sobie iż jestem wykorzystywany przez dwie kobiety z straponem. Dokładniej przez żonę z jej przyjaciółka na którą osobiście nie ukrywam mam od dawna chęć - zona miała już okazję kosztować jej cipke, nie w pełni z uwagi na za duża ilość alko i stresu ale jednak. Wiem iż w niedługim czasie dojdzie do ponownego zbliżenia między nimi 😈🤪

Idąc dalej. Wyobrażam sobie jak obie mnie wykorzystują bzykajac straponem, dosiadajac, dając cipke do lizania. Takie typowe wykorzystanie bez granic praktycznie.
A w ostatnich dniach do tego doszła taka myśl iż jeszcze twardy kutas dolaczyl by. One dwie i jakiś facet na którego mogbyl się nabijać.

Na sama myśl obecnie sterczy i ślini się mi w majtkach 🤪 aczkolwiek jak mówię, jest to tylko mysl/fantazja i o ile z 2 kobietami ok, to plus facet nie wiem czy bym się odważył.


Kręci mnie też myśl o sytuacji ,że mam korek w tyłku i idę na miasto. Taki wiecie sterowany wibracjami z poziomu telefonu. Plus klatka na penisa, również sterowana. Iść tak na miasto z żoną i być non stop pobudzanym, wiedząc, że nie mogę nic zrobić prócz poddania się temu. Wiem iż mojej by się to bardzo podobało. Ma charakter dominujący i ja to widzę - chociaż sama się przyznać niezbyt chce do tego 🤪

Fantazji, myśli mam znacznie więcej. Chętnych zapraszam do rozmów tu czy na priv, odpowiadam w miarę możliwości 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry