• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wykorzystanie termometru owulacyjnego do seksualnych igraszek.

Kobieta

Tynka

Podrywacz
Hahaha !
Ja to jestem taka ciemna masa, że nie wiedziałam, że takie termometry istnieją. Kupił mi taki mój były chłopak. Z uwagi na skutki uboczne musiałam sobie zrobić przerwę w zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych no a mój chłopak uwielbia seks, bardzo lubi spust do środka a nie lubi prezerwatyw. Był dylemat. Szukał, szukał i wyszukał termometr owulacyjny. Niczym nie różni się od zwykłego poza tym, że ma o wiele dokładniejszą skalę. Trzeba nim codziennie rano mierzyć temperaturę w cipce i dzięki temu można się dowiedzieć, że zbliża się owulacja.
Mój chłopak mierzył mi temperaturę osobiście. Zdejmował mi majtki, rozchylał wargi sromowe i wsuwał termometr. On po upływie minuty dawał znać sygnałem dźwiękowym, że pomiar został zakończony. Ta minuta wystarczała mojemu chłopakowi do wzwodu i w zasadzie prawie zawsze był w związku z tym poranny szybki numerek zanim jeszcze ktoś z nas obejrzał jaki jest wynik pomiaru temperatury. Mój chłopak zbierał potem ochrzan od szefa, bo codziennie spóźniał się do pracy. Dzięki temu po jakiś dwóch tygodniach metoda została zarzucona. :D
Aha ! Jeśli ktoś woli to w pupie też można mierzyć.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
CiekawiPrzyjemnosci Wykorzystanie przez .... Fantazje erotyczne 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry