• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyśmiewanie przez żonę

Mężczyzna

as.pik79

Cichy Podglądacz
Nie wiem skąd wzięły mi się takie pomysły, ale bardzo często fantazjuję o tym, że moja żona w trakcie seksu śmieje się ze mnie, że nie staje mi, że mam małego fiuta, że taki cienki paluszek to zupełnie nie sprawi jej rozkoszy. Nie wiem zupełnie jak przekonać ją do pójścia w tym kierunku, ponieważ ona nie chce się ze mnie śmiać, a mnie to strasznie kręci...
 
Mężczyzna

David72829

Cichy Podglądacz
Może lubisz cuckold? Jeśli tak i chcesz spróbować to śmiało napisz ;) szukam właśnie takiej pary. Mnie mocno podnieca seks z inną parą, a zwłaszcza gdy facet nie może dołączyć albo widzi tylko filmiki ;)
 
Mężczyzna

Krzysiek96

Nowicjusz
u nas czasem się tak bawimy, zakłada mi pas cnoty i śmieje się że tylko do tego się nadaje. Następnie zaspokajam ją dildo + magic wand. Potem zdejmuje mi klatke i albo seks albo lodzik. Raz w życiu doszedłem w klatce - niesamowite uczucie
 
Mężczyzna

Fb86

Cichy Podglądacz
u nas czasem się tak bawimy, zakłada mi pas cnoty i śmieje się że tylko do tego się nadaje. Następnie zaspokajam ją dildo + magic wand. Potem zdejmuje mi klatke i albo seks albo lodzik. Raz w życiu doszedłem w klatce - niesamowite uczucie
aaa, pas cnoty. świetna rzecz. Mamy też przedłużkę penisa, którą czasem zakładam na zamkniętego w klatce.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Nie wiem skąd wzięły mi się takie pomysły, ale bardzo często fantazjuję o tym, że moja żona w trakcie seksu śmieje się ze mnie, że nie staje mi, że mam małego fiuta, że taki cienki paluszek to zupełnie nie sprawi jej rozkoszy. Nie wiem zupełnie jak przekonać ją do pójścia w tym kierunku, ponieważ ona nie chce się ze mnie śmiać, a mnie to strasznie kręci...
Za dużo dobrego może i przesłodziła
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry