• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wstrzymujecie się z seksem podczas okresu?

Kobieta

Kaji

Nowicjusz
Kilka razy uprawiałem z żoną seks podczas okresu, ale to była jej inicjatywa i raczej jej się nie podobało. Natomiast raczej zawsze w trakcie tych dni zrobi mi loda albo przynajmniej zaciągnie ręczny.
Powiedz Jackowi, on kocha ręczny, najlepiej swój, macie wspólne tematy ;) może żonka w ogóle zaciągnie ręczny, zamiast seksu, spróbuj może będziesz szczęściarzem i razem, Ty i jej/ twoja ręka już na zawsze będziecie sypiać razem, i nie będziesz musiał do pochwy się pchać, Jacek doradzi, ale ręki bym mu nie podawała
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Kaji, moja zona ma od kilku lat neuralgię nerwu kulszowego. nie mogę jej nawet dotknąć.....To celem poszerzenia Twojej wiedzy, a może i spectrum przemyśleń :)
 
Kobieta

Kaji

Nowicjusz
Kaji, moja zona ma od kilku lat neuralgię nerwu kulszowego. nie mogę jej nawet dotknąć.....To celem poszerzenia Twojej wiedzy, a może i spectrum przemyśleń :)
Szczęściarz , przynajmniej nie musisz forsować się do seksu, eh oby więcej takich szczęściarzy, a wszyscy w końcu będą tylko ze swoją ręką, Jak Jacek i jego miłość do ręki. Życzę wam wszystkim byście już nie mogli uprawiać seksu, życzę Wam tego szczęścia z całego serduszka ;) szczerze
 
Kobieta

Kaji

Nowicjusz
Dzieki za wsparcie.......spectrum empatii juz chyba nie jestes w stanie poszerzyć, ale ja nie zycze Ci niczego;)
Po co współczucie gdy dostałeś dar od losu, Jacek byłby w niebie. (Ze swoimi rękami rzecz jasna) cieszę się że jako nieliczny nie musisz uprawiac seksu, nie sądzę by współczucie było Ci potrzebne ( przypomnij sobie urocze chwilę ze swoją ręką i zaraz smutek odejdzie ;)
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Dokładnie, za to słyszę dobrze i widzę co mówicie. Może wreszcie kobiety zrozumieją, że nie zasługujecie na nasze cip. Zostańcie z rękami, jak Jacek ;)
Żadna ręka nie zastąpi prawdziwej kobiety, może być tylko jej marną namiastką a i to jest chyba jasne dla każdego, że to nie jest to samo.
Mówisz o waszych cipach. Nie chcę zasługiwać na nie, a już na pewno nie na wszystkie.
 
Kobieta

Kaji

Nowicjusz
🧐 Czyżby twój facet wolał rękę od ciebie? Jprl kobieto…
Ale daj spokój, po co te ściemy. Nie twierdzę że daceci wola rękę od seksu( oprócz Jacka) ale że jest im fizycznie przyjemniej. Spytaj siebie gdzie szybciej dojdziesz, z ręką czy w pochwie, i dlaczego się masturbujesz ,pomimo że masz cip.kę. myślę że już dotarło ;)
 
Kobieta

Kaji

Nowicjusz
Żadna ręka nie zastąpi prawdziwej kobiety, może być tylko jej marną namiastką a i to jest chyba jasne dla każdego, że to nie jest to samo.
Mówisz o waszych cipach. Nie chcę zasługiwać na nie, a już na pewno nie na wszystkie
Lubię to pszczele gadanie. Nie obchodzi mnie czy ręka zastąpi kobietę, ważne że fizycznie i technicznie ręka jest lepsza od pochwy, nikt nie mówi o całej kobiecie, więc daruj sobie. "Nie zastąpi kobiety"- to jedyne co możecie w tej sprawie powiedzieć by nie mówić" w pochwie przyjemniej"- bo musielibyście kłamać, więc daruj sobie proszę tę słabą gadkę i zostańcie z ręka;) a na pochwe i tak nie zaslugujecie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry