• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wstrzymujecie się z seksem podczas okresu?

Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
Ale daj spokój, po co te ściemy. Nie twierdzę że daceci wola rękę od seksu( oprócz Jacka) ale że jest im fizycznie przyjemniej. Spytaj siebie gdzie szybciej dojdziesz, z ręką czy w pochwie, i dlaczego się masturbujesz ,pomimo że masz cip.kę. myślę że już dotarło ;)
Ale przecież ty wiesz najlepiej i cokolwiek bym nie powiedział to i tak nie uwierzysz bo twoja prawda jest najprawdziwsza i jedyna słuszna…
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Ja z żoną normalnie uprawiamy seks podczas okresu, jeżeli ona tylko ma ochotę to nie widzę przeszkód. Po wszystkim jest tylko trochę więcej do wycierania no i wypada się przemyć z krwi.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Nic, ogólnie Jacek wszystkich uświadomił że walenie konia jest lepsze i przyjemniejsze dla Was facetów, to chyba tyle.
To nie do końca tak. Uważam, że masturbacja może dawać silniejsze orgazmy, ale to nie jest równoznaczne z tym, że jest lepsza od seksu. Po prostu inna. Co jest smaczniejsze - schabowy czy pstrąg? Inne smaki.
 
Kobieta

niuniusia

Cichy Podglądacz
Jeśli z takim tradycyjnym obustronnym tak, to czy praktykujecie jednostronny gdzie kobieta daje przyjemność facetowi, czy robicie całkowitą przerwę? U mnie jest 5 dniowy stop, ale w sumie chciałbym aby partnerką zadziałała w tych dniach, nie wiem tylko czy nie wyjdę na egoistę?
Na początku podczas okresu robiłam mu tylko loda, ale obecnie już mormalnie uprawiamy seks podczas okresu. I to w różnych pozycjach i ze spustem w środku. Potem razem bierzemy prysznic i nie ma problemu
 
Mężczyzna

nocnygienek

Cichy Podglądacz
czasem się bzykamy podczas okresu, później trzeba się przemyć, ale fajnie się spuścić w środku. Czasami jak żona ma mniejsza ochotę to zrobi lodzika albo handjob
 
Mężczyzna

BywaTwardy33

Cichy Podglądacz
Na początku podczas okresu robiłam mu tylko loda, ale obecnie już mormalnie uprawiamy seks podczas okresu. I to w różnych pozycjach i ze spustem w środku.
Jak plener to w gumce, jak nue ma w co potem kutasa wytrzeć💦 i ręczniczek do łóżka, bzykać to się wam chce, ledwo weszla i w drzwiach wola szykuj ręcznik zamiast szykuj gumki.
W gimnazjum miałem panienkę co w okresie palcowe uwielbiała, taka to dziewica🤔😈🌻😸
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry