• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wizyta u urologa

Mężczyzna

Deedawid

Cichy Podglądacz
Ja byłem u kilku urologów niestety panów gdyż kobiet urologów w moim mieście wtedy nie było. Ogólnie kiepsko się czułem będąc dotykany przez chłopa. Myślę, że większość urologów jest homo. Na szczęście jest coraz więcej kobiet urologów.
Umnie w okolicy raczej faceci a co do homo to myślę że są tak jak w każdym zawodzie a że każdy to nie sądzę
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Umnie w okolicy raczej faceci a co do homo to myślę że są tak jak w każdym zawodzie a że każdy to nie sądzę
A kto by taki zawód wybrał? No może nie każdy ale ci u których ja byłem to się dziwnie zachowywali. Na szczęscie jest teraz pani urolog w moim miescie.
 

Kogucik69

Podrywacz
A miał ktoś sytuację, że podczas badania dostał wzwodu? Chce wybrać się do proktologa i urologa, ale wstydzę się wzwodu.
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Jasne, większość męskich ginekologów to napaleni erotomani a większość pediatrów to pedofile.
Zabłysnąłeś.
Odnośnie ginekologów to nie konicznie każdy od razu musi być erotomanem po prostu jak normalny zdrowy facet i ginekolog lubi kobiety i to jest ok. Natomiast urolog który sam wybiera taki zawód i ma świadomość że codziennie będzie miał kontakt z męskimi genitaliami musi mieć do tego prawdziwe powołanie..;)
 
Mężczyzna

mr13

Nowicjusz
Też wolę, żeby kobieta macała mi klejnoty i wsadzała paluszek. A było tak przyjemnie, że chciałbym być badany codziennie.
 
Mężczyzna

mr13

Nowicjusz
Lekarz rodzinny takiego badania nie robi..;)
Ja ostatnio byłem u Pani urolog. Super babka. Pierwszy raz wyszedłem zadowolony po takim badaniu..;)
:( A tak chciałem oddać się do dyspozycji mojej pani doktor.
Byłem też u pani urolog. Jej zwinny paluszek uszczęśliwił mnie bardzo.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry