• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wizyta u urologa

K

Krzysiek40

Guest
Byłem u mężczyzny i u kobiety i nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Generalnie skupiasz się na tym co może ci powiedzieć jaka będzie diagnoza a nie na tym czy to facet czy kobieta.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Wolę chodzić do lekarki niż do lekarza. Kobieta kojarzy mi się z delikatniejszą i bardziej empatyczną osobą. Choć oczywiście wiem, że w niektórych przypadkach jest odwrotnie.
Nie powiedziałbym, że boję się lekarzy - choć zawsze miałem stracha przed wizytą u dentysty, a także przed wszelkimi inwazyjnymi badaniami (zwłaszcza przed pobieraniem krwi, którego nadal się boję niemal panicznie) i operacjami chirurgicznymi. Odkąd w wieku bodaj 6 lat miałem pierwszą w życiu operację, jedną z rzeczy, których najbardziej się boję, jest wenflon. W porównaniu z tym, urolog to lajcik.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Tak się złożyło, że byłem u 2 kobiet, oczywiście różne placówki. Obie profesjonalistki, zero wstydu. Będę do nich chodzić na kontrole.
 
Mężczyzna

Dantes

Cichy Podglądacz
Byłem raz u faceta, było okej, zwykła wizyta u lekarza, przyłożył USG, zbadał palpacyjnie, powiedział, że okej, wariant normy, uspokoił, dał zalecenia. Generalnie dla mnie nie ma różnicy czy urologiem byłaby kobieta czy mężczyzna. Padło na mężczyznę bo został mi polecany jak dobry specjalista z doświadczeniem, a przy okazji przyjmował bardzo blisko mojego domu, także niezbyt długo się zastanawiałem. Myślę, że dla urologów w gabinecie męskie genitalia to po prostu zwykły narząd, tak jak serce, płuco, ręka, po prostu skupiają się na tym czy występują jakieś patologie i czy ewentualnie mogą pomóc gdy znajdą jakiś problem, co by nie było w poradniach na dzień mają po kilkanaście-kilkadziesiąt pacjentów, także dla nich to rutyna.
 
S

some14one

Guest
Wole do lekarza bo to jednak on ma to miedzy nogami i na pewno lepiej zrozumie... Bez obrazy dla kobiet.
 

Wolf29

Cichy Podglądacz
Tylko raz byłem u urologa jak 3 dni z rzędu jądro bolało. Monitor usg snieżył jak telewizor facet powiedział że mam wapno w jądrach ale co 3 facet tak ma hahaha 🤣
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Lekarz to lekarz tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia czy jest to Kobieta czy też Mężczyzna osobiście mogę iść do kobiety lub mężczyzny
 
Mężczyzna

Deedawid

Cichy Podglądacz
Byłem u mężczyzny i myślę że mi to bardziej odpowiadało niż pójście do kobiety pod względem skrępowania.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
czego się obawiać?
Mój post odnosił się nie do obawy, tylko do skrępowania.
Bez sensu jest większe skrępowanie przed urologiem będącym tej samej płci, skoro istnieją homoseksualiści - i nie wiesz, kiedy masz do czynienia z nim, czy z heterykiem.
Nie wiem, ja jakoś nigdy nie miałem większego skrępowania przed lekarzem-mężczyzną niż przed lekarką. Za to zdarzały się obawy, że facet będzie mniej delikatny niż byłaby kobieta.
 
Mężczyzna

CuriousD

Cichy Podglądacz
Byłem u pani urolog, 0 skrępowania, za to samo badanie mniej przyjemne. Jajca wygniecionie, palec grzebalec wjechał bez ostrzeżenia :p ale hej, nic złego nie znalazła:p
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Ja byłem u kilku urologów niestety panów gdyż kobiet urologów w moim mieście wtedy nie było. Ogólnie kiepsko się czułem będąc dotykany przez chłopa. Myślę, że większość urologów jest homo. Na szczęście jest coraz więcej kobiet urologów.
 
Mężczyzna

kłapouchy

Nowicjusz
Zawsze mnie ciekawiło czy panowie wolą iść do lekarza kobiety czy mężczyzny. Opowiadajcie o swoich przeżyciach (🌵🍆), bo jak wszyscy wiemy, faceci boją się lekarzy...
Nie boją tylko nie lubią.... chyba że trzeba...
Byłem, nie wybierałem k czy m ponieważ potrzebowałem pomocy. Gdyby to miało być badanie okresowe to pewnie bym wybierał...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry