• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wielki tyłek mamy

Kobieta

AnalnaAnetka

Cichy Podglądacz
Jak zwykle o tej porze wróciłem że szkoły do domu odliczając ostatnie pół roku liceum. W prawdzie byłem godzinę wcześniej ale przy tak długim dniu nie ma specjalnej różnicy. Rozebrałem się i wszedłem do kuchni zobaczyć co mama zostawiła mi na obiad przed pójściem do pracy, jednak tym razem usłyszałem delikatny śpiew. Uchyliłem lekko drzwi i zobaczyłem moją matkę gotującą coś... W samym fartuchu. Krew natychmiast wypełniła mojego fiuta gdy zobaczyłem wielki opalony tyłek mamy. Od gimnazjum fantazjuje o jej dupie ale wiadomo że matka to matka i nie odważyłbym się jej nic zaproponować. Podniecenie na jej widok było jednak bardzo duże i postanowiłem zwalić konia. Chwyciłem go w rękę i patrząc się na te piękne pośladki wyobrażałem sobie co z nimi robię. Niestety mama mnie zauważyła i początkowo z wystraszona mina powiedziała:
-Synu... Co ty robisz?
-N... Nie wiem.... Bo jesteś nie ubrana i... Podnieca mnie Twoja pupą - wyksztusiłem sam nie wiem dlaczego. Spojrzałem na nią, a ona usmiechneła się, odwróciła i złapała za prawy pośladek, po czym podniosła go lekko pokazując swoje dziurki
-To cię podnieca? - spytała ciesząc się
-Tak mamo... Chce.... Chce wylizać Twoją dupę błagam! - ukleklem przed nią ze złączonymi dłonmi.
-Ale Paweł jestem Twoją matką, poza tym ja tą dziurką sram nie wiesz o tym?
-Mamo.o to chodzi! Podnieca mnie to Proszę! - zacząłem ją błagac
-Ehhh ta młodzież... No dobrze jak mam się ustawić?
-Naprawde? Kocham Cię mamo! Usiądź... Usiądź mi na twarzy
-No.dobrze ale to będzie nasza wielka tajemnica ok?
-Przysiegam! - wykrzyczałem a moja wymarzona dupa coraz bardziej zblizała się.do mojej twarzy.
Poczułem jej zapach. Był niesamowity. A widok jej ciemnego oczka sprawiał że miałem ochotę explodowac że szczęścia.
W końcu... Moje usta dotknęły jej odbytu. Wielkie pośladki zaciskały się na moich uszach a ja mogłem się poddać rozkoszy. To najcudowniejszy smak jaki poczułem. Zacząłem wiercić językiem w.jej dupie bez opamiętania.
-Oooo to jest... To jest bardzo przyjemne synku - zaczeła cicho pojękiwac
-Mamo kocham Cię! - wykrzyczałem ledwo słyszalny z pod jej dupska. Nagle wstała i powiedziała żebym wsadził jej tam palec.Nie czekając długo zanużyłem palucha w jej boskiej dziurce.
-Teraz go obliż - powiedziała z dość poważna miną a ja oczywiście spełniłem jej życzenie.
-Wloz jeszcze raz - rozkazała poczym wyjęła go i włożyła do ust ssąc go jak kutasa jednocześnie masując sobie cipkę.
-Oooooohhh tak nie wiedziałam że to takie podniecające
-Bardzo! Marzę o Twoim tyłku od kilku lat
-Dlaczego nie powiedziałeś?
-A zrozumiała byś?
-No nie wiem... To jest... To jest dość dziwne jaką ja jestem matką?! - zasmuciła się i złapała za głowę. Podeszłam do niej i ja przytuliłem - moją. Najwspanialsza i najseksowniejsza to dość powszechne że matki podobają się synom. Popatrzyła mi w oczy po czym schyliła się i wyciągnęła mojego penisa na wierzch
-o.. o kurcze...
-Cos nie tak? - zaniepokoiłam się
-Nie... Poprostu jest większy niż wiesz... Ojca...
- zrobiła wielkie oczy po czym zaczeła go ssać jak odkurzacz.
- Mmmm pyszny - uśmiechnęła się.
- Tak jak Twoja dupą mamo
- Skoro tak mówisz gohl gohl gohl to czasem będziesz mógł się nią pobawić co ty na to?
- Nawet nie wiesz jak się cieszę - na.mysl o tym prawie zemdlałem. Nie mogę uwierzyć że w końcu będę mógł się zaspokajać.
- Mama ciągnęła jakby była w tym profesjonalistką, poczym wstała i wypieła się w moją stronę
- No to co ? Skoro mnie namowiles na A to teraz dawaj B
- B?
- Wejdź w kakao. Będziesz pierwszy skarbie
Mój kutas zatopił się w jej ogromnym dupsku tak że prawie nie było go widać
-Ooooooooaaaaaaah - zaczeła jęczeć - tak... Tak jak przyjemnie pierdol mnie synku!
-Pracowalem w niej jak tłok a ona zaciskała dupę powodując że cały mój ładunek wylądował w środku.
-Grzeczny chłopczyk - uśmiechnęła się i przytuliła mnie do piersi - Skoro ojcu igraszki nie w głowie to od dzisiaj Ty mnie będziesz pieprzył. A teraz.... Co chcesz na obiad hmmm?
-W sumie to już się najadłem Twoim tyłkiem, ale może jeszcze coś wsune...
-Reszte wieczoru spędziliśmy na gotowaniu I poszliśmy spać.... Razem...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry