• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wielki tyłek mamy

Mężczyzna

Image

Erotoman
Image, zazwyczaj jak zajrzę tutaj w niewłaściwe miejsce, to potem nie smakuje mi obiad, ale Ty tym cytatem rozbawiłeś mnie do łez :D Szczerze żałuję, że dział opowiadań żyje tutaj tylko z podśmiechujek.
To tylko jeden z ogromu smakowitych kąsków zaklętych w tym wspaniałym dziele! :D
 
Kobieta

Guilty Pleasure

Nowicjusz
Po przeczytaniu komentarzy, zapoznałam się pobieżnie z tym "czymś" i żałuję, bo tego już się nie da odzobaczyć🤦🏻‍♀️.
Chwilę temu napisałam w innym wątku, że chcę na tym forum przekonać się między innymi, na ile jestem tolerancyjna w stosunku do dziwnych w moim odczuciu preferencji seksualnych.
W tym wypadku moja tolerancja jest zerowa.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Po przeczytaniu komentarzy, zapoznałam się pobieżnie z tym "czymś" i żałuję, bo tego już się nie da odzobaczyć🤦🏻‍♀️.
Chwilę temu napisałam w innym wątku, że chcę na tym forum przekonać się między innymi, na ile jestem tolerancyjna w stosunku do dziwnych w moim odczuciu preferencji seksualnych.
W tym wypadku moja tolerancja jest zerowa.
Zgadzam się w 100%! Wydaje mi się, a nawet jestem pewien, że moja tolerancja dla różnych często dziwnych preferencji seksualnych jest naprawdę wysoka. Ale ten przypadek jest chory, a jeżeli coś jest chore to potrzebny jest dobry specjalista, najlepiej seksuolog albo psychiatra.
 
Kobieta

Guilty Pleasure

Nowicjusz
Ludzie!! Czytacie, nie podoba się wam, przestaniecie. Mi się wiele rzeczy nie mieści w głowie na tym forum i albo z ciekawości je śledzę albo zostawiam
To jest forum dyskusyjne i każdy kto zamieszcza jakąkolwiek treść, musi się liczyć z tym, że będzie to poddane dyskusji. Raz przychylnej, a innym razem-jak w tym przypadku-krytycznej wobec autora.
Temat opowiadania jest co najmniej kontrowersyjny i wzbudzający niesmak u większości użytkowników. Na dodatek jego treść, to co zostało opisane, jest przestępstwem wobec wolności seksualnej i obyczajności, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Takie rzeczy trzeba piętnować, a ludzi wyrażających tak chore poglądy i fantazje zwyczajnie trzeba poddawać ostracyzmowi społecznemu.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

pecol

Nowicjusz
To jest forum dyskusyjne i każdy kto zamieszcza jakąkolwiek treść, musi się liczyć z tym, że będzie to poddane dyskusji. Raz przychylnej, a innym razem-jak w tym przypadku-krytycznej wobec autora.
Temat opowiadania jest co najmniej kontrowersyjny i wzbudzający niesmak u większości użytkowników. Na dodatek jego treść, to co zostało opisane, jest przestępstwem wobec wolności seksualnej i obyczajności, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Takie rzeczy trzeba piętnować, a ludzie wyrażający tak chore poglądy i fantazje zwyczajnie trzeba poddawać ostracyzmowi społecznemu.
To jest forum internetowym na którym fetyszyści i dewianci wszelkiej maści (bez urazy😉😛) uzewnętrzniają swoje fantazje i komunikują się. Każdy kto publikuje musi liczyć się z krytyką, ale ta krytyką niech też mieści się w jakichś ramach. Przestępstwu wobec wolności seksualnej i obyczajności podlega stosunek kazirodczy, a nie erotyk o nim.
 
Kobieta

Guilty Pleasure

Nowicjusz
To jest forum internetowym na którym fetyszyści i dewianci wszelkiej maści (bez urazy😉😛) uzewnętrzniają swoje fantazje i komunikują się. Każdy kto publikuje musi liczyć się z krytyką, ale ta krytyką niech też mieści się w jakichś ramach. Przestępstwu wobec wolności seksualnej i obyczajności podlega stosunek kazirodczy, a nie erotyk o nim.
Z tego co widzę w komentarzach, krytyka jest tu kulturalna i jak najbardziej mieści się w ramach dobrego smaku. W odróżnieniu od fantazji opisanej w opowiadaniu, która nie mieści się w żadnych ramach.
Taka fantazja jest zwyczajnie patologiczna i niebezpieczna, a pochlebne, czy broniące ją komentarze, mogą wyzwolić wewnętrzny przymus by ją zrealizować.
Nigdy nie wiesz co komu siedzi w głowie, a słowa mają wielką moc.
 
Mężczyzna

d0n0r

Nowicjusz
Ależ filozofii tutaj. Gość ma jazdę na kompleks Edypa, czy pochodne. I chuk do tego każdemu. Napisał hmm opowiadanko i bardzo dobrze. To jest SF a nie zebranie matron miłosierdzia. Trochę tolerancji, skoro już tu siedzicie. Jedyne czego merytorycznie możecie się czepiać, to faktycznie warsztatu pisarskiego, bo ten kuleje bardzo. I wyluzujcie nadęci, wszystko wiedzący malkontenci z jedną i doskonałą prawdą objawioną. A poza tym pozdro! :)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ależ filozofii tutaj. Gość ma jazdę na kompleks Edypa, czy pochodne. I chuk do tego każdemu. Napisał hmm opowiadanko i bardzo dobrze. To jest SF a nie zebranie matron miłosierdzia. Trochę tolerancji, skoro już tu siedzicie. Jedyne czego merytorycznie możecie się czepiać, to faktycznie warsztatu pisarskiego, bo ten kuleje bardzo. I wyluzujcie nadęci, wszystko wiedzący malkontenci z jedną i doskonałą prawdą objawioną. A poza tym pozdro! :)
Przecież tu nie ma żadnej filozofii. Pojawiło się "opowiadanie", a że pojawiło się na forum dyskusyjnym to każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i takową część uczestników wyraziła. Niektórzy byli nawet na tak, a że większości się nie podobało? Cóż, z gustami się nie dyskutuje. Dla mnie osobiście jest to obrzydliwe i chore. I to jest moje zdanie i nie zamierzam go zmieniać.
Aha, to dzieło nie napisał gość, tylko bardziej gościuwa, a przynajmniej tak się przedstawia...
 
Mężczyzna

d0n0r

Nowicjusz
Oczywiście, że każdy ma prawo się wypowiedzieć, dziwi mnie jedynie to zniesmaczenie tematem i wylewanie pretensji o podjęcie tego rodzaju wyobrażeń.
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
Gdyby zamienić słowo Mama na Milf to byłoby przyjemniejsze.
Sama historia nie jest szczególnie długa i górnolotna, jednakże porównując do innego opowiadania o gwałcie, duuuużo lepsza / bardziej akceptowalna (oczywiście ze słowem Milf).

Z moich sugestii, autor mógłby się dobrać do cipki w pierwszej kolejności.
Rozgrzana kobieta zazwyczaj lepiej reaguje na drażnienie dupki.
To tak, by historia była bardziej realistyczna.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry