• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wielki grupowy cyber

iziman

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich, chciałbym się rozeznać czy byłyby osoby chętne do grupowego cyberka? Samotni, samotne, pary wszyscy w jednym miejscu, nie wiem gdzie się da takie coś zorganizować, ale myślę że np. na GG można zrobić taką grupowa konwersacje. Pisanie, gify, zdjęcia, wszystkie chwyty dozwolone byle była jak najlepsza zabawa i przyjemność z tego płynąca. Przypuszczam, że panowie jacyś się znajdą, ale cóż by to miało być bez was drogie Panie? Jeśli tak samo nudzi was kwarantanna i chcecie się dobrze zabawić to myślę, że nie ma co się zastanawiać ;) kwestie tego jakby to miało wyglądać i kto chętny zostawiam Wam i zapraszam do dyskusji. Liczę na jak największy odzew, taki mi wpadł luźny pomysl, nigdy tak nie robiłem, a myślę że ciekawe doświadczenie, pozdrawiam.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
To grozi grupową onanizacją :D A zakładam że my faceci to większość to zrobi się z tego wirtualny gangbang.. :p
A aplikacja teams nie pozwoli na coś takiego ?
 

iziman

Cichy Podglądacz
Domyślam sie, ale spróbować nie zaszkodzi, już tutaj dziewczyny pokazywały na co je stać, ostatnio trochę cisza, ale pozostaje mieć nadzieje ;)
 
S

sondemel

Guest
Super pomysł
Myślę, że nawet skype ogarnąłby taką grupową rozmowę, ale pewnie chętnych osób będzie niewiele...
Ale może warto ustalić jakaś godzinę w tygodniu w której wszyscy np na skype dzwonimy do jednej osoby i zobaczymy ilu chętnych z tygodnia na tydzień będzie przybywać;)
Może najpierw ktoś tylko będzie podglądał, a kolejnym razem się już dołączy?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry