• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz ostatni lodzik? Kiedy i jak wyglądał?

Mężczyzna

Warszawa35

Cichy Podglądacz
Teraz w sumie przez cały weekend... Wyszedłem z domu w piątek o 23 i wróciłem w niedziele o 18. Dupeczka bystra w te klocki jedzie aż trzeszczy. Jak bym miał pisać co i jak i kiedy to wyszedłby z tego maraton. Generalnie połykała aż milo, najlepsze były w miejscach publicznych normalnie melodia. Dziewczyna sama wyciągała i nie pytała w sumie raz się odezwałem cos w deseń " co Ty robisz itp." na co ona " A co Ty chory jesteś, dawaj go ". Ssała go jak chupa chupsa w pewnych momentach aż byłem w strachu ze go odgryzie i ucieknie bo ile można :ROFLMAO: A z tego co wyciągnęła to poleci do domu i nie wiem konfitury będzie robić czy jaki inny pierun:LOL: Nie powiem bo fajnie było fajnie jednak te Ukrainki to mile dziewczyny, nawet sama zaproponowała ze jak się znajdzie druga chętna koleżanka to będziemy się bawić ze 2-3 dni :love:
Daj namiar na koleżankę 😋😋😋
 
Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
Wczoraj w nocy dziewczyna wróciła trochę wcięta po girls night i przez 30 minut nie puszczała mojego penisa, co go wyciągnąłem to chciała go z powrotem. Chyba najlepszy wolny lodzik, ale po 3 spustach byłem już zbyt wrażliwy :D
 
Mężczyzna

CharlieOrlie

Cichy Podglądacz
W ostatnią sobote. Wiozłem parę z klubu. Weszli zdenerwowani, facet mocno wstawiony usiadł z tyłu, a jego partnerka z przodu. Posprzeczali się chwile i facet odleciał. A z kobietą rozmawiałem przez całą drogę. Pod adresem odwróciła sie, żeby zobaczyć co z gościem z tyłu. Potem zbliżyła twarz do mojej twarzy i położyła rękę na udzie. Podniecenie ze stresem związanym z przyłapaniem, meeega. Wyjąłem sprzęt, a ona zrobiła loda do końca. Potem zapłaciła za kurs z napiwkiem i poprosiła o wyciągnięcie pijanego z tyłu. Najlepsze, ze nawet nie wiem jak miała na imię, bo weszli z tzw łapki.
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
dziś rano jak żona szykowała się do pracy. Przebudziłem się w momencie jak się ubierała, zapytałem o której wychodzi a ona że ma jeszcze chwilkę czasu, pokazałem jej mojego stojącego zawodnika, miała na sobie tylko majtki, podeszła do mnie z cycuszkami na wierzchu usiadła na łóżku i zapytała co on by chciał że tak się pręży, powiedziałem że chciał by buziaka więc go pocałowała w główkę a ja na to że chciał by troszkę dłużej być całowany bo będzie mu smutno, nie musiałem jej długo namawiać, koniec był na cycuszkach a że żona nie miała już czasu na łazienkę to założyła biustonosz na mokre cycuszki i tak poszła do pracy.
Dzwoniłem jak jechała do pracy, mówiła że czuje moją spermę na piesiach.
 
Kobieta

dagsa55

Cichy Podglądacz
W mieszkaniu byłego z byłym (weekendowa noc i pisanie po nocach czy ma czas się spotkać xD O dziwo odkąd nie jesteśmy razem, a to już sporo czasu mam z nim jeszcze lepszy seks i relację niż kiedyś xD ) Wracając do tematu, to po fajnej nocy z czego połowy nie pamiętam, następnego dnia na pożegnanie zrobiłam mu loda. On siedział na fotelu od biurka ja przed nim klęcząc. Skończył mi w ustach.
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Na plaży w samochodzie😋 usiedliśmy na tylnej kanapie, rozebraliśmy się od pasa w dół. Żona ślęczał na jednej części kanapy, a ja siedziałem obok. Ssała go tak głęboko jak uwielbiam, momentami krztusząc się. Uwielbiam czuć na grzybku zwężającą się cześć gardła 😍
Dokończyliśmy na tzw jeźdźca oboje szczytując niemalże jednoczesnie😇
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry