• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz ostatni lodzik? Kiedy i jak wyglądał?

Mężczyzna

dark_pussy_hunter

Cichy Podglądacz
W niedzielę, leżałem sobie z moją na łóżku wieczorkiem, i w pewnym momencie niespodziewanie włożyła mi rękę do majtek, i zaczęła się bawić moim naganiaczem, a po chwili wyjęła go, i zaczęła ssać, postarała się, bo było mi zajebiście ;) Niestety nie lubi spustu w buzię, albo na twarz, ale na cycusie uwielbia, i ja również, całe baloniki miała w spermie :)
 
Mężczyzna

Kazik_93

Nowicjusz
w dniu wczorajszym:
Siedzę na kompie coś tam gram i słyszę stukot obcasów. Myśle sobie: o ho, będzie zabawa. Powoli się odwracam, moja kobieta leży na sofie, niby grzecznie. Przesuwam wzrok i od razu uwagę przyciągają cudowne szpileczki które specjalnie ubrała dla mnie. Pytam się, czy tak zawsze wychodzi spod prysznica, ona na to ze chciałaby abym wylizał jej stópki, a musicie wiedzieć ze w tych szpileczkach wyglądają niesamowicie podniecająco. Na dole czuje rosnąca napięcie, w okolicach krocza…
Biorę ja do sypialni, nadstawi mi stópki, każe je sobie wylizać, w międzyczasie zabiera się do mojego peniora. Jedna stópka wylizania, druga tez i otrzymuje polecenie do spuszczenia się w buzi co bardzo chętnie uczyniłem…
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
z byłą już koleżanką, chyba aż 3 lata wstecz, po wielu godzinach zabawy nad jeziorem, doprowadzania jej kilka razy do orgazmu poprzez minetkę, palcówkę i sex chciałem się spuścić jak to miałem w zwyczaju bo takich zabawach, ale przyszło mi do głowy zapytać się, czy zrobi mi loda na koniec.

Nie zastanawiając się zbyt długo usiadłem na miejscu kierowcy, fotel do tyłu i oparcie w pozycję leżącą i zaczęła działać, szczerze myślałem, że 30 sek. i będzie po zawodach, ale działała jeszcze dobre 15 minut, rzuciłem jej hasło, że się zbliża i dochodzę, usłyszałem wśród owych dźwięków ssania tylko krótkie "yhyym" i się zaczęło, myślałem, że odpuści i wyciągnie, ale poszła do samego końca z połykiem, pompowałem chyba w jej gardło z dobrą minutę i nawet się nie skrzywiła. Lepszego loda w życiu nie miałem, aż z oka łezka poleciała o_O
 
Mężczyzna

Deedawid

Cichy Podglądacz
Zwykła leżanka po pracy z żoną pod pretekstem żeby się do mnie przytuliła wtulona we mnie zacząłem jej masować piersi ona ręką zaczęła mi masowac pena długo nie minęło jak mi ściąga bokserki i zaczęła go ssać, później seksik z wytryskiem na jej piersi 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry